Wagi KERN i SAUTER promocja!

Popularne wagi niemieckiego producenta firmy KERN & SOHN są jeszcze do kupienia w cenach ze stycznia 2021. Pomimo rosnących cen wag i wszystkich wyrobów możemy zaproponować letnią promocję produktów firmy KERN i SAUTER.

 

KERN siedziba firmy w Balingen

Firma KERN założona przed ponad 175 laty jest obecnie liczącym się producentem i dystrybutorem wag elektronicznych oraz sprzętu pomiarowego na świecie.

 


 

Jakość i doświadczenie w produkcji wag KERN i produktów SAUTER

Oferta wag KERN i dynamometrów SAUTER jest skierowana do Klientów poszukujących prostych wag w niewygórowanych cenach np. wagi edukacyjne, proste wagi do zastosowań kontrolnych i produkcyjnych. Inną grupę stanowią produkty klasy premium przeznaczone dla wymagających Klientów umożliwiające korzystanie z najbardziej zaawansowanych funkcji wag elektronicznych.

Kern szkolenie w Balingen

Pracownicy firmy Wagi Wielkopolska często biorą udział w szkoleniach produktowych organizowanych corocznie w Balingen (Niemcy). Na zdjęciu Albert Sauter i pracownicy Wagi Wielkopolska

 


 

Nowoczesne wagi KERN - doskonała cena

KERN & SOHN katalog 1874

Firma KERN & SOHN to firma rodzinna z olbrzymim doświadczeniem, co roku wydaje katalogi ze swoimi produktami. Pierwszy katalog został wydany w 1874 roku. Zdjęcie z broszury firmy KERN „175 years of KERN & SOHN 250 of balance manufacture in the Sauter family-owned company. A success story in eight generations.

 

KERN & SOHN katalog 2021

Co roku Kern wydaje kilka katalogów, gdzie można poznać szeroką ofertę z parametrami oraz cenami produktów na bieżący rok. Nasi Klienci wybierają wagi z różnych grup towarowych KERN takich jak: waga edukacyjna KERN, waga precyzyjna KERN, waga stołowa KERN, waga analityczna KERN oraz waga przemysłowa KERN.

 

wagi edukacyjne Kern dobre i tanie

Waga edukacyjna PCB KERN i EMB KERN cieszy się dużym powodzeniem i jest chętnie kupowana przez jednostki oświatowe. Doskonała cena i szeroki wybór wag KERN jest atutem naszego sklepu internetowego www.moga.pl

 


 

Waga hakowa KERN dobra cena i jakość

Kern posiada w ofercie wiele rodzai wag zawieszanych- wag hakowych. Najprostsze waga hakowa KERN często wykorzystywana jest do ważenia zwierząt, ryb, bagażu oraz przesyłek i płodów rolnych. Dla bardziej wymagających Klientów jest seria wag HFD i HFM. Wybrane wagi hakowe KERN posiadają certyfikaty TUV SUD.

 

waga hakowa Kern

Wagi hakowe KERN są bezpieczne i łatwe do przenoszenia. Uniwersalny sposób zasilania: baterie lub akumulator umożliwiają pomiary masy w terenie.

 


 

Pomiar siły z SAUTER - duża dokładność i dobra cena

Od wielu lat dostępne w ofercie Sauter są dynamometry mechaniczne i elektroniczne. Proste dynamometry (siłomierze rurkowe) Sauter 287/289 oraz doskonałej jakości precyzyjne dynamometry mechaniczne Sauter 283 często są używane do ważenia ptaków. Dokładny dynamometr Sauter FK jest dostępny już w cenie poniżej 1000 zł netto, natomiast dla bardziej wymagających Klientów przeznaczone są wersje Sauter FC, Sauter FH i Sauter FL. Sauter FH i Sauter FL może pracować z różnymi zewnętrznymi czujnikami siły. Promocja letnia 2021 dotyczy też zakupu dynamometru Sauter.

 

Sauter dynamometry promocja

Najnowsze dynamometry z serii Sauter FS mają być już wkrótce dostępne, ich zaletą będzie równoległa praca z aż 4 czujnikami. Na zdjęciu dynamometr Sauter FL z zewnętrznym czujnikiem do 1 kN-pomiar siły nacisku praski.

 


 

Statyw pomiarowy Sauter do dynamometrów

W bogatej ofercie przyrządów pomiarowych do pomiaru siły Sauter — dynamometrów, można wybrać statyw pomiarowy Sauter ręczny do dynamometru lub elektryczny statyw pomiarowy do siłomierza. Statywy elektryczne z wybranym siłomierzem tworzą zmechanizowane stanowisko do pomiaru siły, czyli prostą maszynę wytrzymałościową. W ofercie Sauter są też zaciski i uchwyty pomiarowe, które umożliwią poprawne zamocowanie próbki. Promocja letnia 2021 dotyczy też zakupu staywu pomiarowego Sauter.

 

sauter statyw promocja

Statyw Sauter TVM jest chętnie kupowany przez polskich Klientów. Dobra jakość oraz bardzo dobra cena ułatwia ich wybór.

 


 

Wzorce masy i odważniki KERN

Wzorce masy KERN do kontroli wag można u nas zakupić w różnych klasach dokładności. Dodatkowo można je nabyć wraz ze świadectwem wzorcowania laboratorium akredytowanego w DKD- odpowiedniku polskiego PCA. Wzorce masy są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach, a termin realizacji zamówienia jest szybki.

 

KERN wzorce masy

Dokładne wzorce masy Kern są niezbędnym wyposażeniem działów kontroli jakości. Za pomocą wzorca masy można szybko sprawdzić, czy waga lub przyrząd do pomiaru masy jest sprawny i można z niego bezpiecznie korzystać.

 


 

Oferta wag KERN i sprzętu pomiarowego Sauter

Wagi Wielkopolska ze względu na poziom obrotów i odbyte szkolenia od wielu lat ma status PREMIUM CONSULTING PARTNER. To wyróżnienie gwarantuje Klientom najwyższą jakość obsługi sprzedaży i opieki posprzedażowej produktów KERN i SAUTER. Klient ma też gwarancję dobrej ceny i właściwej obsługi.

 

KERN premium partner

Wyróżnienie SAUTER i KERN PREMIUM CONSULTING PARTNER jest przyznawane na dwa lata. Wagi Wielkopolska to czołowy dystrybutor KERN i SAUTER w Polsce.

 


 

Letnia promocja KERN i SAUTER

KERN & SOHN katalog 2021 promocja
Katalog KERN & SOHN wagi i wzorce masy to 228 stron, na których znajdą Państwo duży wybór wag od prostych wag edukacyjnych po zaawansowane wagi analityczne. Promocja wag trwa do 22.09.21.

 

Do końca lata każdy zakup produktów KERN i SAUTER powyżej 4999 zł netto będzie premiowany możliwością zakupu wagi EHA 500-1 za 0 zł. Przy zamówieniu konieczne jest wpisanie kodu PROMO EHA 500-1. Promocja trwa do 22 września 2021 i jest okazją do zakupu wag w cenach jeszcze z początku 2021 roku. Niestety w związku ze zmianami cen transportu, komponentów wagowych rzędu kilkuset procent, wzrostem cen stali należy się spodziewać znaczących zmian cen wag. Wielu producentów krajowych i zagranicznych w tym roku 2021 już kilkakrotnie podniosło ceny wag elektronicznych, dlatego jest jeszcze szansa zakupić wagi w starych cenach.

 

wagi wielkopolska showroom

Wagi Wielkopolska i sklep internetowy www.moga.pl to obecnie najlepsza oferta i wybór wag elektronicznych firmy KERN oraz Sauter.Wagi Wielkopolska to też serwis pogwarancyjny KERN i SAUTER. Każda nowo zakupiona waga może zostać szybko poddana wzorcowania i dostarczona do Klienta wraz zeŚwiadectwem Wzorcowania z akredytacją PCA.

 

siedziba Wagi Wielkopolska

Nasi konsultanci czekają na Państwa od godz. 7 do 15. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowo pod adresem sklep@moga.pl.

 


 

Informacje archiwalne o produktach KERN i SAUTER

Promocja wiosenna wag platformowych KERN
Pomiar siły i masy w automatyce produkty czujniki masy i siły oraz mierniki wagowe Sauter i Kern
Dynamometry ręczne medyczne KERN
Wagi liczące-doskonałe mierniki i wagi KERN
Wzorcowanie i sprawdzanie dynamometrów medycznych, przykład MAP 130 KERN
Pomiar siły ścisku dłoni MAP KERN
Waga hakowa jak działa? Wagi hakowe KERN
Dynamometr SAUTER- przegląd oferty
Dynamometr podstawy, przykład dynamometr Sauter
Tensometr jak sprawadzić? Tensometry i czujniki wagowe zamienniki Sauter
Wzorce masy do sprawdzania wag KERN ze świadectwem wzorcowania
Waga hakowa a dynamometr? Wybór sprzętu do pomiaru siły- dynamometry