Wagi elektroniczne do ważenia zwierząt domowych

KERN Waga przemysłowa EOB-2017 / EOS-2017 firmy KERN bez legalizacji

KERN EOS - waga magazynowa do paczek, waga weterynaryjna bez legalizacji

Niedrogie wagi elektroniczne do ważenia paczek lub do stosowania w gabinecie weterynaryjnym - EOS firmy KERN. Duży wyświetlacz LCD. Miernik wagowy na kablu. Szalka nierdzewna. Gumowa mata antypoślizgowa. Wygodny uchwyt i rolki ułatwiające przemieszczanie wagi. Brak legalizacji.
...
OHAUS Waga magazynowa Catapult 5000 C51XW OHAUS

OHAUS C51XE Catapult 5000 - waga magazynowa platformowa niskoprofilowa

Niskoprofilowa waga magazynowa serii Catapult 5000 C51XE. firmy OHAUS. Waga posiada nierdzewną szalkę. Czytelny wyświetlacz LED. Funkcja ważenia zwierząt. Opcjonalnie akumulator. Brak legalizacji
...
KERN Waga przemysłowa EOB-2017 / EOS-2017 firmy KERN bez legalizacji

KERN EOB - waga magazynowa platformowa, bez legalizacji

Niedrogie wagi elektroniczne do ważenia paczek serii EOB firmy KERN. Duży podświetlany wyświetlacz. Miernik wagowy na kablu. Szalka nierdzewna. Brak legalizacji.
...
KPZ Waga weterynaryjna KPZ 2-11-4 300kg (wagi weterynaryjne

KPZ 2-11-4 - waga do ważenia zwierząt, waga weterynaryjna

Elektroniczna waga do ważenia zwierząt / weterynaryjna KPZ 2-11-4 z gumową matą antypoślizgową 2114. Miernik wagowy na kablu. Czytelny wyświetlacz LCD. Funkcja ważenia zwierząt. Uchwyt i rolki transportowe. Akumulator wewnętrzny. Brak legalizacji.
...

Wagi weterynaryjne elektroniczne do ważenia małych i dużych zwierząt domowych. Duża szalka wagi pozwala na ważenie również dużych ras psów. Miernik wagowy wagi weterynaryjnej można zawiesić na ścianie. Oferujemy wagi weterynaryjne do małych zwierząt domowych oraz wagi do ważenia zwierząt domowych dużych jak psy ras olbrzymich. 

Konstrukcja wagi została przystosowana do ważenia zwierząt uwzględniając stres i chęć "ucieczki" pacjenta podczas wizyty u weterynarza. Niewątpliwym atutem oferowanych wag weterynaryjnych jest wysoka jakość i trwałość materiałów z jakich wagi zostały wykonane. Waga weterynaryjna jest niezbędna w każdej klinice oraz gabinecie weterynaryjnym. Pozwoli na zważenie różnej zwierząt różnej wielkości i masy. Wagi inwentarzowe / inwentarskie do ważenia zwierząt gospodarskich, umożliwią także sprawne i szybkie zważenie trzody chlewnej. W naszym sklepie internetowym oferujemy wagi renomowanych producentów polskich oraz zagranicznych, wykonane z materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu służyć będą przez wiele lat. Zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem jak wybrać wagę elektroniczną.

Niezawodna waga weterynaryjna dla małych zwierząt

Sklep internetowy moga.pl posiada w swojej szerokiej ofercie również wagi weterynaryjne. W naszym asortymencie znajdują się wagi weterynaryjne AXIS oraz wagi weterynaryjne KERN. Proponowane przez nas urządzenia weterynaryjne dostępne są w dwóch wersjach: legalizowana waga weterynaryjna (waga weterynaryjna z legalizacją) oraz waga weterynaryjna bez legalizacji. Dodatkowo oferujemy usługi takie jak: naprawa wag weterynaryjnych oraz serwis wag weterynaryjnych. Nasze wagi weterynaryjne posiadają atrakcyjne ceny, są solidne oraz profesjonalne. Służące do ważenia zwierząt domowych, ale nie tylko dostosowane są swoją budową do obsługi zwierząt. Wagi weterynaryjne rozprowadzamy jako sprzedaż wysyłkowa wag elektronicznych poprzez sprawdzone firmy kurierskie. Intuicyjna oraz prosta obsługa urządzeń wpłynie na sprawność ich obsługi. Konstrukcja wag wykonana jest z wysokiej jakości polakierowanej stali. Część produktów posiada gumowe nakładki na szalki, które zwiększają komfort użytkowania wag dzięki czemu psa można bezpieczne zważyć minimalizując stres zwierzęcia. Bezprzewodowe mierniki wagowe działają na zasadzie połączenia radiowego nawet do 10 m, takie rozwiązanie jest wygodne i bezpieczne ponieważ nigdzie nie leży kabel sygnałowy platforma wagowa – miernik.

Profesjonalna waga dla małych zwierząt idealna do każdego gabinetu weterynaryjnego

W ofercie posiadamy szeroką gamę wag weterynaryjnych, które dostarczane są przez producentów takich jak marka KPZ, czy marka OHAUS . Produkty posiadające legalizację oraz bez, to najwyższej jakości urządzenia, które sprawdzą się w gabinetach weterynaryjnych. Solidnej i stabilnej konstrukcji wagi pozwolą na zważenie niedużych zwierząt. Posiadają ruchome stopy wykonane ze stali szlachetnej z regulacją wysokości. Koła transportowe dołączone są do zestawów. Komfortowe w obsłudze i transporcie wagi weterynaryjne sprawdzą się w każdej placówce przez długi czas. We własnym zakresie można zagłębić wagę w posadzce, w tym celu trzeba wykonać własne obrzeże fundamentowe oraz ograniczniki pozycjonujące wagę.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usługi zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce
+