Producent wag OHAUS w swoim portfolio posiada szereg wag elektronicznych przeznaczonych do profesjonalnego ważenia produktów spożywczych. Waga elektroniczna przeznaczona do ważenia żywności musi być odporna na codzienne użytkowanie, być dokładna i szybka oraz łatwa w utrzymaniu czystości.

Wagi Kern nowości w roku 2022 - cena, promocja

14 sty 2022 12:53:08 Opublikowany w News

Kern & Sohn to jeden z najstarszych producentów wag na świecie. Założona w Niemczech firma od 1844 roku produkuje wagi. Pierwsze wagi mechaniczne laboratoryjne i analityczne cieszyły się doskonałą jakością i trwałością i były używane przez wiele dziesięcioleci przez farmaceutów, naukowców oraz w różnych dziedzinach przemysłu.

Waga hakowa aktualne promocje i ceny

12 gru 2021 18:44:36 Opublikowany w News

Popularna waga hakowa, waga zawieszana, waga suwnicowa, jaka jest najlepsza cena? Jaka jest aktualna promocja na elektroniczne wagi hakowe? Aktualna cena i promocje w naszym sklepie internetowym. Zobacz i sortuj według producenta i zakresu pomiaru.

Waga hakowa co to jest?

12 gru 2021 15:34:20 Opublikowany w News

Waga hakowa często nazywana jako waga zawieszana lub waga suwnicowa swoją nazwę zawdzięcza temu, że najczęściej jest wyposażona w hak. Hak wagi służy do zawieszenia elementów, które będą podlegały procesowi ważenia.

Wirówka laboratoryjna Ohaus konserwacja i czyszczenie

17 wrz 2021 21:17:04 Opublikowany w News

Wirówka laboratoryjna Ohaus konserwacja i czyszczenie. Jak to zrobić najlepiej? Wirówka laboratoryjna jest jednym z najczęściej używanych sprzętów w procesie przygotowywania próbek w laboratorium. Wirówka laboratoryjna służy do rozdzielenia zawiesin i emulsji..

Ile waży łyżeczka cukru?

9 wrz 2021 15:14:57 Opublikowany w Wagopedia

Znajomość podręcznego przelicznika miar jest szczególnie ważna, gdy lubimy spędzać czas wolny w kuchni, przyrządzając różnorodne wypieki oraz desery.

Ile waży łyżka cukru?

9 wrz 2021 15:12:33 Opublikowany w Wagopedia

Ile waży łyżka cukru? Jest to pytanie, które często zadajemy sobie podczas pieczenia słodkich wypieków. Informacja ta przyda się nam z pewnością, gdy nie posiadamy ani miary kuchennej, ani miarki potrzebnej do odmierzania składników.

Ile waży łyżka płatków kukurydzianych?

9 wrz 2021 14:46:30 Opublikowany w Wagopedia

Płatki do mleka to sposób na szybkie śniadanie lub przekąskę. W zależności od preferencji możemy wzbogacić je także o inne składniki.

Ile waży łyżka masła?

9 wrz 2021 14:05:55 Opublikowany w Wagopedia

Masło to dodatek, po który sięgamy nie tylko podczas smażenia, ale również przygotowywania wielu ciast, deserów oraz mas i kremów. 

Ile waży łyżka cukru pudru?

9 wrz 2021 13:52:32 Opublikowany w Wagopedia

Podczas pieczenia, poza popularnymi miarami w stylu „szklanka”, „1/2 szklanki”, czy „3/4 szklanki” cukru pudru, częstym oznaczeniem jest również „łyżka”.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usługi zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce
+