Działka odczytowa a dokładność wagi

26 lip 2021 14:54:07 Opublikowany w News

Działka odczytowa a dokładność wagi?
Co to jest działka odczytowa wagi elektronicznej? Często szukamy wagi, która waży z dokładnością 1 g lub kilka miejsc po przecinku. Przeglądając oferty różnych firm, zauważymy, że ceny różnią się nie o kilka procent, ale czasami są wielokrotnie wyższe. Na czym polega różnica w cenie wagi z tą samą działką odczytową ? Czy aby działka odczytowa wagi to nie to samo co dokładność wagi?

Tensitron service in Poland

19 lip 2021 18:21:21 Opublikowany w News

TENSITRON tension meter, like all measuring devices, requires periodic inspections and service activities. High quality and reliability of measurements depends to a large extent on the competence of the staff operating the measuring equipment and the proper functioning of the equipment.

Ile waży kromka chleba?

15 lip 2021 14:48:20 Opublikowany w Wagopedia

Masa jednej kromki chleba to informacja istotna dla osób, będących na diecie, które muszą przestrzegać w sposób ścisły spożywanych kalorii. Pamiętajmy, że pieczywo pieczywu nierówne.

Ile waży litr mleka?

15 lip 2021 14:21:44 Opublikowany w Wagopedia

Mimo że ilość mleka potrzebnego do przygotowania ciasta, deseru lub innego dania najczęściej podawana jest w mililitrach, lub szklankach, warto wiedzieć, ile waży litr mleka.

Ile waży gruszka?

15 lip 2021 14:09:58 Opublikowany w Wagopedia

Gruszki, podobnie jak pomidory, jabłka oraz wiele innych owoców i warzyw występują w różnych odmianach. W Polsce za jedną z popularniejszych, a zarazem bardziej wartościowych uznaje się gruszkę faworytkę, określaną także jako gruszka klapsa.

Ile waży awokado?

15 lip 2021 14:04:23 Opublikowany w Wagopedia

Awokado to owoc o wielu cennych właściwościach, który z pewnością warto wprowadzić do swojego jadłospisu.

Ile waży papryka?

15 lip 2021 13:52:20 Opublikowany w Wagopedia

Jednym z częściej spożywanych warzyw w kuchni polskiej jest także papryka. Wykorzystujemy ją w sałatkach, na kanapkach, do pieczenia mięs lub sporządzania zup.

Ile waży marchewka?

9 lip 2021 12:05:01 Opublikowany w Wagopedia

Marchewka to podstawowy składnik zup, wyciskanych soków, a także wielu surówek obiadowych.

Ile waży łyżka soli?

9 lip 2021 12:01:10 Opublikowany w Wagopedia

Sól jest podstawową przyprawą, wykorzystywaną w niewielkich ilościach w pieczeniu, jak i podczas przyrządzania dań wytrawnych. Najczęściej w naszych domach stosujemy tradycyjną, białą sól kuchenną.

Ile waży łyżka mąki?

9 lip 2021 11:58:08 Opublikowany w Wagopedia

Mąka to podstawowy składnik, potrzebny do przygotowania każdego chleba oraz ciasta, które wymaga pieczenia. Stosuje się ją również w masie naleśnikowej, omletach i racuchach oraz przy zagęszczaniu zup i sosów. 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usługi zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce
+