Cascade 4 point Force Distribution Tester to nowoczesne urządzenie pomiarowe służące do kontroli, pomiaru i regulacji siły zacisku chwytaków do wózków widłowych.

Od wieków gdańscy kupcy starali się, aby ich towary mierzone były szybko i dokładnie, w sposób niebudzący obiekcji zamorskich odbiorców. W tym celu wymyślano własne jednostki miary i instrumenty pomiarowe. Co prawda niektórzy gdańszczanie w tym czasie warzyli piwo i patrzyli w gwiazdy, ale tym wątkiem nie będziemy się zajmować.

Ile waży rogal świętomarciński?

11 lis 2023 12:23:29 Opublikowany w Informacje

Czy wiesz jakie kryteria powinien spełniać rogal Świętomarciński, aby otrzymać certyfikat? W artykule dowiesz się, ile wynosi waga rogala świętomarcińskiego oraz z jakich składników został wykonany. Na końcu artykułu pokażemy najpopularniejsze modele wag używane w cukierniach i piekarniach oraz w przemyśle spożywczym.

W lipcu bieżącego roku mieliśmy przyjemność gościć eksperta z renomowanej firmy TUV SUD, którzy przeprowadził dokładny audyt zgodności naszych procesów i systemu zarządzania jakością z normą ISO 9001:2015. Cieszymy się ogromnie, że audyt ten zakończył się sukcesem, potwierdzając wysoki standard, na który zawsze stawiamy.

Wzorcowanie siłomierza co to jest?

16 sie 2023 14:29:04 Opublikowany w Poradniki

Wzorcowanie siłomierzy/ dynamometrów to jest usługa, którą w zakresie akredytacji udzielonej przez PCA wykonuje nasze akredytowane laboratorium wzorcujące. Poniżej przedstawiamy wiele ciekawych i niezbędnych informacji na temat wzorcowania, adiustacji i legalizacji siłomierzy

Do czego służy Regeneration Solution?

21 lip 2023 21:31:25 Opublikowany w Poradniki

Często zdarza się, że po pewnym czasie elektrody, które były właściwie przechowywane i regularnie kondycjonowane, mogą gorzej działać. Aby zregenerować wrażliwą na pH szklaną membranę, można zastosować roztwór regenerujący. W artykule dowiesz się, jak używać i do czego służy Regeneration Solution.

Miernik siły AXIS FB00 i FC00

8 lip 2023 14:42:15 Opublikowany w Informacje

Miernik siły AXIS FB00 i FC 00 to urządzenie służące do pomiaru siły nacisku i siły ciągu. Jest to siłomierz wielozakresowy, co oznacza, że może współpracować z różnymi czujnikami siły o różnych zakresach pomiarowych. Miernik siły AXIS FB00 i FC 00 posiada pamięć dla maksymalnie 16 czujników siły 

Ile waży niedźwiedź?

14 cze 2023 09:05:13 Opublikowany w Wagopedia

Niedźwiedzie są jednymi z największych i najpotężniejszych ssaków lądowych. Ich wielkość i waga zależą od gatunku, płci, wieku, stanu zdrowia i dostępności pokarmu. 

Waga po angielsku

12 cze 2023 19:52:25 Opublikowany w Wagopedia

Waga po angielsku: czym sie różni słowo angielskie balance od słowa scale ? Masa to jedna z najczęstszych wielkości fizycznych, z którymi spotykamy się w naszym codziennym życiu. 

Ile waży łoś?

12 cze 2023 18:03:50 Opublikowany w Wagopedia

Łoś może ważyć nawet do 700 kilogramów, choć średnia waga to około 400 kg. Dorosły łoś ma około 2,5 metra długości i około1,2 metra wysokości. Samce są znacznie większe od samic i mogą ważyć od 200 do 600 kg

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usługi zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce
+