Diamenty Forbes 2024

12 mar 2024 20:40:43 Opublikowany w News

Wyróżnienie Diamenty Forbes 2024 to wyjątkowe osiągnięcie, które w pełni docenia prestiżowe czasopismo biznesowe Forbes. To właśnie ono przyznaje ten zaszczytny tytuł najbardziej dynamicznie rozwijającym się firmom. Nasza firma Wagi Wielkopolska....

Kosmiczne Ważenie-Twoja waga w Kosmosie

17 lut 2024 19:56:32 Opublikowany w News

Wagi Wielkopolska, Ohaus i Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy – co nas łączy? Jak co roku nasza firma wspomaga WOŚP, wypożyczając kilkadziesiąt wag liczących Ohaus do zliczania pieniędzy zebranych przez wolontariuszy. Tym razem przygotowaliśmy dodatkową atrakcję…Sprawdź swoją siłę i wagę na Ziemi i innych planetach.

Zapraszamy na Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Poznaniu odbędzie się 28 stycznia 2024 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich czekamy w Iglicy w Strefie Sportu i Krwiodawstwo.

IMADA to Japoński producent wysokiej jakości siłomierzy. Oferuje szeroką gamę produktów do pomiaru siły takich jak: mierniki do prostego i szybkiego pomiaru siły, precyzyjne stanowiska testowe zapewniające lepszą powtarzalność, uchwyty i akcesoria do różnych typów próbek, oprogramowania do zarządzania i analizy danych czy wyspecjalizowane testery do konkretnego zastosowania.

Cascade 4 point Force Distribution Tester to nowoczesne urządzenie pomiarowe służące do kontroli, pomiaru i regulacji siły zacisku chwytaków do wózków widłowych.

Od wieków gdańscy kupcy starali się, aby ich towary mierzone były szybko i dokładnie, w sposób niebudzący obiekcji zamorskich odbiorców. W tym celu wymyślano własne jednostki miary i instrumenty pomiarowe. Co prawda niektórzy gdańszczanie w tym czasie warzyli piwo i patrzyli w gwiazdy, ale tym wątkiem nie będziemy się zajmować.

Ile waży rogal świętomarciński?

11 lis 2023 12:23:29 Opublikowany w Informacje

Czy wiesz jakie kryteria powinien spełniać rogal Świętomarciński, aby otrzymać certyfikat? W artykule dowiesz się, ile wynosi waga rogala świętomarcińskiego oraz z jakich składników został wykonany. Na końcu artykułu pokażemy najpopularniejsze modele wag używane w cukierniach i piekarniach oraz w przemyśle spożywczym.

W lipcu bieżącego roku mieliśmy przyjemność gościć eksperta z renomowanej firmy TUV SUD, którzy przeprowadził dokładny audyt zgodności naszych procesów i systemu zarządzania jakością z normą ISO 9001:2015. Cieszymy się ogromnie, że audyt ten zakończył się sukcesem, potwierdzając wysoki standard, na który zawsze stawiamy.

Wzorcowanie siłomierza co to jest?

16 sie 2023 14:29:04 Opublikowany w Poradniki

Wzorcowanie siłomierzy/ dynamometrów to jest usługa, którą w zakresie akredytacji udzielonej przez PCA wykonuje nasze akredytowane laboratorium wzorcujące. Poniżej przedstawiamy wiele ciekawych i niezbędnych informacji na temat wzorcowania, adiustacji i legalizacji siłomierzy

Do czego służy Regeneration Solution?

21 lip 2023 21:31:25 Opublikowany w Poradniki

Często zdarza się, że po pewnym czasie elektrody, które były właściwie przechowywane i regularnie kondycjonowane, mogą gorzej działać. Aby zregenerować wrażliwą na pH szklaną membranę, można zastosować roztwór regenerujący. W artykule dowiesz się, jak używać i do czego służy Regeneration Solution.

Miernik siły AXIS FB00 i FC00

8 lip 2023 14:42:15 Opublikowany w Informacje

Miernik siły AXIS FB00 i FC 00 to urządzenie służące do pomiaru siły nacisku i siły ciągu. Jest to siłomierz wielozakresowy, co oznacza, że może współpracować z różnymi czujnikami siły o różnych zakresach pomiarowych. Miernik siły AXIS FB00 i FC 00 posiada pamięć dla maksymalnie 16 czujników siły