Wagi elektroniczne do ważenia niemowląt i noworodków

RADWAG Przenośna waga niemowlęcą noworotkowa WPT 6/15D

RADWAG C315.D - waga elektroniczna niemowlęca do ważenia dzieci

Elektroniczna waga niemowlęca z legalizacją RADWAG WPT 6/15D. Zasilanie sieciowo - akumulatorowe.
...

Wagi niemowlęce dla noworodków elektroniczne z legalizacją - KERN, Seca Fawag, Radwag. Elektroniczna waga niemowlęca z przeznaczeniem dla przychodni lekarskich oraz szpitali oddziałów dziecięcych, neonatologii i porodowych. Legalizacja wagi dla niemowląt i dzieci pozwala na stosowanie wagi do celów diagnostycznych. Lekka i nowoczesna konstrukcja urządzenia pozwala na łatwe transportowanie wagi na wizyty domowe lub wizyty objazdowe. Zasilanie bateryjne umożliwia korzystanie z wagi w miejscu gdzie dostęp do zasilania sieciowego jest utrudniony. Szalka wagi niemowlęcej wykonana jest z trwałego i bezpiecznego tworzywa ABS. Zalecamy stosowanie chusteczek odkażających bez alkoholu.

Wysokiej jakości waga niemowlęca do przychodni lekarskich oraz szpitali

Sklep internetowy moga.pl oferuje wagi dla noworodków. Waga dla niemowląt  marki Radwag oraz waga elektroniczna dla niemowląt  marki Fawag, to nowoczesne urządzenia, które mogą służyć jako sprzęt medyczny i być użytkowane w szpitalach oraz przychodniach lekarskich. Możliwa jest u nas także legalizacja wag niemowlęcych, a także serwis wag niemowlęcych i naprawa wag niemowlęcych. Dołączana jest też gwarancja, która jest dodatkowym atutem naszej firmy. Waga niemowlęca elektroniczna w szerokiej ofercie sklepu internetowego moga.pl, to sprzęt niedrogi, w bardzo atrakcyjnych cenach. Waga niemowlęca z legalizacją do ważenia dzieci w pozycji leżącej MBC KERN, to  elektroniczne urządzenie niemieckiej firmy KERN zasilanie sieciowo - bateryjne. Jej maksymalne obciążenie to 6/15kg, posiada czytelny wyświetlacz LCD z podświetleniem, szalkę przystosowaną do ważenia dzieci w pozycji leżącej. W zestawie posiada zasilacz sieciowy. Proponujemy wielofunkcyjną wagę niemowlęcą niemieckiego producenta, która ma możliwość zdjęcia szalki i ważenia dzieci młodszych w pozycji leżącej oraz dzieci starszych (do 15kg) w pozycji stojącej. Praktyczne urządzenie pomiarowe sprawdzi się w gabinetach pediatrycznych oraz przychodniach dziecięcych.

Waga do niemowląt z zasilaniem bateryjnym oraz sieciowym

Dostępne w naszej ofercie wagi dla noworodków posiadają różne wygodne funkcje, np ważenie dzieci ruszających się, które pozwolą na komfortową pracę lekarzy oraz pielęgniarek. Urządzenia posiadają gwarancję na 24 miesiące, opcjonalnie do przenośnych wag można dokupić torby transportowe. Wagi przenośne niemowlęce ze wzrostomierzem / wzrostomiarką oraz z legalizacją marki Seca posiadają zasilanie bateryjne, opcjonalnie zasilacz oraz torbę. Są łatwe i wygodne w przenoszeniu. Oferowane przez nasz sklep tanie medyczne urządzenia do ważenie niemowląt posiadające legalizację mają możliwość zdjęcia szalki, co umożliwi ważeni także większych dzieci. Wysokiej jakości urządzenia marki Seca posiadające bezprzewodową transmisją wyniku pomiaru pozwolą na wygodną komunikację z komputerem lub dedykowaną drukarką. Nowe modele wag znanej firmy Seca wyposażone zostały w innowacje w postaci ergonomicznego uchwytu. Są bardzo lekkie, dzięki czemu bezproblemowe w transporcie.