Jaką wagę wybrać to najczęściej zadawane pytanie przez Klientów w momencie pojawienia się potrzeby zakupu nowej wagi elektronicznej. Przed dylematem wyboru właściwej wagi stoją zarówno: użytkownik, właściciel firmy czy dział zakupów. Wbrew pozorom zakup wagi to nie jest prosty proces i warto wcześniej zadać sobie kilka pytań, które ułatwią podjęcie decyzji zakupowej.

Cieszące się dużą popularnością wagi analityczne i precyzyjne serii PA (OHAUS) są dostępne tylko do wyczerpania stanów magazynowych z powodu zakończenia produkcji. Firma OHAUS wprowadziła do oferty nowe wagi laboratoryjne serii Pioneer PX. 

Wielkimi krokami zbliża się okres inwentur. Jeżeli do policzenia mamy dużą ilość jednorodnych detali typu: śrubki, nakrętki, podkładki, drobne elementy mocujące czy części elektroniczne zdecydowanie zalecamy liczenie sztuk za pomocą liczących wag elektronicznych.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usługi zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce
+