Wagi platformowe z czujnikami tensometrycznymi

Oferujemy wagi platformowe czteroczujnikowe przemysłowe z czujnikami tensometrycznymi. Sklep internetowy moga.pl posiada w ofercie wagi przemysłowe, a wśród nich tak zwane wagi przemysłowe platformowe czteroczujnikowe.

Najwyższej jakości waga platformowa o dużych zakresach wagowych

Waga platformowa magazynowa, to urządzenie pomiarowe przemysłowe o dużej platformie wagowej. Wagi zostały wyposażone w cztery czujniki tensometryczne. Dostępne w naszym sklepie wagi platformowe elektroniczne dzielą się na wagi lakierowane czteroczujnikowe, wagi nierdzewne czteroczujnikowe i wagi fundamentowe otwierane czteroczujnikowe. Można również dokupić akcesoria do wag czteroczujnikowych. Wszystkie produkty dostępne są w atrakcyjnych cenach. W zakres usług naszej firmy wchodzi także legalizacja wag czteroczujnikowych, naprawa wag czteroczujnikowych, serwis wag czteroczujnikowych, a także gwarancja na te produkty. Przemysłowe wagi o dużych platformach wagowych wyposażonych w cztery czujniki tensometryczne w każdym z narożników wagi. Takie rozwiązanie pozwala na ważenie produktów o nierównomiernie rozłożonym ciężarze bez ryzyka błędów pomiarowych. Oferujemy pomosty o popularnych wielkościach 800x800, 1250x1250, 1500x1500 i 1500x2000. Wagi czteroczujnikowe posiadają zakresy wagowe: 600kg, 1500kg, 3000kg, 6000kg. Wykonanie lakierowane dedykowane jest do suchego magazynu, natomiast wykonanie nierdzewne polecamy do trudnych i mokrych warunków pracy. Warto pamiętać, że nawet wagi nierdzewne należy na czas mycia i dezynfekcji pomieszczeń produkcyjnych wynosić do suchych pomieszczeń.

Waga platformowa z legalizacją do użytku w wielu gałęziach przemysłu

Szczególnie polecane do zakładów produkcji spożywczej są wag zagłębiane w posadzce z otwieraną szalką. Wagi fundamentowe otwierane ze stali nierdzewnej, to wagi o konstrukcji bezpiecznej w użytkowaniu dedykowanej do zakładów produkcji spożywczej z HACCP. Polecamy produkty renomowanych producentów takich jak marka Ohaus, marka Axis, oraz marka KPZ. Waga platformowa legalizowana lakierowana czteroczujnikowa przeznaczona jest do pracy w suchych warunkach o niskim poziomie zapylenia. Nierdzewne wagi czteroczujnikowe można stosować w przypadku trudnych warunków pracy takich jak wysoka wilgotność, woda lub wysokie zapylenie. Zagłębione wagi fundamentowe z otwieraną szalką stosowane są w zakładach produkcji spożywczej. Oferujemy akcesoria takie jak: rampy najazdowe, ramy do zabudowy wagi w posadzce, stojaki, statywy do mierników wagowych oraz ścienne uchwyty do zamocowania na ścianie, akumulatory oraz kable waga – komputer, waga – drukarka. Lakierowane wagi czteroczujnikowe do ważenia dużych elementów o masie nawet do 6000kg. Posiadają solidną konstrukcję i duże szalki, co gwarantuje wygodne i bezpieczne ważenie palet euro, dużych palet pojemników, bigbag-ów. Wagi z legalizacją upoważniają do stosowania urządzeń w handlu jak i skupie surowców wtórnych. Wybrane modele wag platformowych w standardzie posiadają wbudowany akumulator oraz złącze RS 232, które pozwala na podłączenie wagi do komputera lub drukarki.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usługi zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce
+