Wagi medyczne / lekarskie

Wagi medyczne oferowane przez naszą firmę posiadają legalizację. Oferujemy wagi osobowe ze wzrostomierzem, wagi osobowe na baterie, wagi niemowlęce/noworodkowe ze wzrostomierzem, wagi krzesełkowe, wagi łóżkowe, wagi do wózków inwalidzkich , wagi dla osób otyłych nawet do 300 kg.

 

 
RADWAG Przenośna waga niemowlęcą noworotkowa WPT 6/15D

RADWAG C315.D - waga elektroniczna niemowlęca do ważenia dzieci

Elektroniczna waga niemowlęca z legalizacją RADWAG WPT 6/15D. Zasilanie sieciowo - akumulatorowe.
...
AXIS AXIS BA_LM  - waga medyczna osobowa lekarska

AXIS BA_LM - waga medyczna osobowa lekarska

Elektroniczna waga osobowa z wyświetlaczem BA150LM AXIS. Zasilacz sieciowy. Opcjonalnie legalizacja
...
RADWAG Waga kolumnowa osobowa medyczna RADWAG 60/150 kg ze wzrostomierzem RADWAG

RADWAG C315 / WPT OW - waga medyczna osobowa elektroniczna ze wzrostomierzem

Elektroniczna waga osobowa ze wzrostomierzem Legalizacja w cenie wagi. Zasilanie sieciowo - akumulatorowe. Wzrostomierz 100 - 200 cm.
...
AXIS Lekarska waga osobowa kolumnowa BA150L AXIS

AXIS BA_L - waga medyczna osobowa elektroniczna, lekarska

Elektroniczna waga osobowa z wyświetlaczem na kolumnie BA150L AXIS. Zasilacz sieciowy. Opcjonalnie wzrostomierz 60 - 200 cm, opcjonalnie legalizacja
...
KPZ promotion promotion KPZ 2AV - waga inwentarzowa / inwentarska  z opcją legalizacji

KPZ 2AV - waga inwentarzowa / inwentarska z opcją legalizacji

Platformowa waga inwentarzowa KPZ 2VA to bardzo solidna i stabilna konstrukcja, służąca m.in. jako waga do trzody chlewnej. Wagi KPZ są stosowane też jako wagi weterynaryjne. Opcja legalizacji wagi.
...
KPZ promotion promotion Waga weterynaryjna KPZ 2-11-4 300kg (wagi weterynaryjne

KPZ 2-11-4 - waga do ważenia zwierząt, waga weterynaryjna

Elektroniczna waga do ważenia zwierząt / weterynaryjna KPZ 2-11-4 z gumową matą antypoślizgową 2114. Miernik wagowy na kablu. Czytelny wyświetlacz LCD. Funkcja ważenia zwierząt. Uchwyt i rolki transportowe. Akumulator wewnętrzny. Brak legalizacji.
...
KERN KERN EOS - waga magazynowa do paczek, waga weterynaryjna bez legalizacji

KERN EOS - waga magazynowa do paczek, waga weterynaryjna bez legalizacji

Niedrogie wagi elektroniczne do ważenia paczek lub do stosowania w gabinecie weterynaryjnym - EOS firmy KERN. Duży wyświetlacz LCD. Miernik wagowy na kablu. Szalka nierdzewna. Gumowa mata antypoślizgowa. Wygodny uchwyt i rolki ułatwiające przemieszczanie wagi. Brak legalizacji.
...
KPZ KPZ 2A - waga inwentarzowa / inwentarska z ocynku, mobilna

KPZ 2A - waga inwentarzowa / inwentarska z ocynku, mobilna

Waga inwentarzowa KPZ 2A to bardzo solidna i stabilna konstrukcja, służąca m.in. jako waga do trzody chlewnej. Wagi KPZ 2A mogą być również stosowane jako wagi weterynaryjne. Opcja legalizacji wagi.

...

Elektroniczne wagi do zastosowania w medycynie do pomiaru wagi i wzrostu pacjenta. Oferujemy elektroniczne wagi osobowe ze wzrostomierzem / wzrostomiarką lub przenośne wagi osobowe, wagi niemowlęce, wagi krzesełkowe oraz inne wagi stosowane w służbie zdrowia do diagnozowania i ochrony życia i zdrowia. 

Wszystkie oferowane przez nasz sklep wagi medyczne mogą posiadać legalizację (M) dlatego mogą być stosowane w przychodniach, gabinetach lekarskich oraz szpitalach. Ponadto nasze wagi elektroniczne są stosowane w domach opieki społecznej DPS oraz placówkach oświatowych i szkołach. Wagi osobowe często są również wykorzystywane w klubach sportowych oraz przed zawodami sportowymi do pomiaru masy zawodników. Wagi elektroniczne medyczne oraz lekarskie - do przychodni, gabinetu lekarskiego lub szpitala oferowane przez takich producentów jak marki: SECA, Axis, Fawag, Kern, Radwag to gwarancja jakości oraz solidności. Poprzez nasz sklep internetowy moga.pl dajemy Państwu możliwość zakupu każdej markowej wagi medycznej dostępnej na rynku polskim. Polecamy przede wszystkim wagi lekarskie osobowe i wagi niemowlęce, a także akcesoria do wag medycznych. Dzięki możliwości legalizacji wag medycznych mogą być one używane w szpitalach i innych miejscach tego typu. Często są to wagi dla lekarzy lub wagi dla personelu medycznego. Oferujemy legalizację wag medycznych, możliwa jest naprawa oraz serwis. Ważne jest to, że do wszystkich wag medycznych dołączana jest gwarancja.

Elektroniczna waga lekarska do gabinetu lekarskiego, przychodni oraz szpitala

Internetowy sklep moga.pl poleca sprzedaż wysyłkową wag elektronicznych, zawsze z najlepszymi firmami kurierskimi. Waga medyczna elektroniczna ze wzrostomierzem legalizowana oferowana przez takich producentów jak marka Axis, marka KERN, czy marka Seca, to niezawodne urządzenie, które przystosowane są długotrwałej eksploatacji i pracy ciągłej nawet na oddziale SOR. Waga lekarska elektroniczna przeznaczona do pracy w szpitalu, przychodni oraz gabinecie lekarskim do ważenia pacjentów jest solidna i bezpieczna w użytkowaniu. Konstrukcja wagi pozwala na uzyskiwanie dokładnych i powtarzalnych wyników pomiaru bardzo ważnych podczas procesu leczenia. Wagi z miernikiem na kolumnie idealnie sprawdzają się w gabinecie i szpitalu natomiast wagi z miernikiem przy szalce można łatwo i bezpiecznie transportować. Dodatkowo płaskie wagi osobowe zwykle można doposażyć również mobilny i składany wzrostomierz. Wszystkie lekarskie wagi można zakupić z ważną legalizacją. Wybrane wagi osobowe z kolumną mogą być dodatkowo wyposażone we wzrostomierz teleskopowy do pomiaru wzrostu pacjentów.

Waga osobowa lekarska z legalizacją i bez

Zgodnie z Ustawą o Miarach oferowane przez nasz sklep wagi medyczne: niemowlęce dla noworodków do ważenia w pozycji leżącej, lekarskie wagi osobowe z legalizacją producentów takich jak SECA, KERN, FAWAG i AXIS z przeznaczeniem do gabinetu lekarskiego w przychodni medycznej, ośrodkach zdrowia oraz szpitali, to najwyższej jakości urządzenia, które pozwolą na precyzyjne pomiary. Legalizacja wagi (https://serwis.wagi.biz/#legalizacja-wag) do ważenia niemowląt i dzieci pozwala na stosowanie wagi do celów diagnostycznych. Lekka i nowoczesna konstrukcja wagi pozwala na łatwe transportowanie wagi na wizyty domowe lub wizyty objazdowe zarówno dla lekarzy jak i pielęgniarek środowiskowych. Dostępne w naszym sklepie medyczne wagi krzesełkowe z legalizacją przeznaczone dla osób starszych oraz osób niepełnosprawnych pozwalają na pomiar masy pacjenta w pozycji siedzącej dodatkowo wagi te posiadają wygodne do transportu kółka. Dla pacjentów leżących lub do stacji dializ w ofercie posiadamy wagi łóżkowe. Pomiar masy w pozycji leżącej pozwala na pełną diagnostykę również nieprzytomnych pacjentów na oddziale pooperacyjnym (OIOM) lub SOR. Dynamometry dłoniowe / siłomierze ręczne do pomiaru siły ścisku dłoni przeznaczone są zarówno do kontroli postępów rehabilitacji dzieci i dorosłych oraz nadają się także do kontroli sprawności zawodników klubów sportowych.