Wagi medyczne / lekarskie

Wagi medyczne oferowane przez naszą firmę posiadają legalizację. Oferujemy wagi osobowe ze wzrostomierzem, wagi osobowe na baterie, wagi niemowlęce/noworodkowe ze wzrostomierzem, wagi krzesełkowe, wagi łóżkowe, wagi do wózków inwalidzkich , wagi dla osób otyłych nawet do 300 kg.

 

 
KERN   Waga osobowa kolumnowa KERN MPE

KERN MPE - waga medyczna osobowa elektroniczna, miernik na kolumnie

Elektroniczna waga osobowa z dwustronnym wyświetlaczem na kolumnie KERN MPE. Kółka transportowe. Zasilanie bateryjno - sieciowe. Opcjonalnie wzrostomierz 88 - 200 cm, opcjonalnie legalizacja (dodatkowo płatna). Zasilacz w cenie wagi. Wagi z dostawą jeszcze w 2017 r. CENY SPECJALNE DLA SZKÓŁ !!!
...
KERN   Waga niemowlęca do ważenia dzieci w pozycji leżącej MBC KERN

KERN MBC - waga niemowlęca elektroniczna

Elektroniczna waga niemowlęca z legalizacją niemieckiej firmy KERN model MBC. Zasilanie sieciowo - bateryjne. Opcjonalnie legalizacja.
...
SECA   Waga elektroniczna niemowlęca do ważenia dzieci SECA 336

Waga elektroniczna niemowlęca do ważenia dzieci SECA 336

Elektroniczna waga niemowlęca z legalizacją SECA 336 z możliwością łatwego przenoszenia wagi. Zasilanie bateryjne. Opcjonalnie zasilacz i torba transportowa. Nowy model znanej firmy seca wprowadza innowacje w postaci ergonomicznego uchwytu oraz niewielkiego ciężaru. Droższa wersja wagi niemowlęcej SECA 336i, posiada w standardzie podziałkę, zasilacz oraz możliwość bezprzewodowego połączenia z komputerem lub drukarką, w celu przesłania danych pomiaru wzrostu i wagi do dowolnego programu SECA EDM. System ten jest prosty i intuicyjny przez co pozwala na samodzielnie skonfigurowane systemu oraz przesłania danych do dowolnego programu.

...
KERN   Medyczna waga krzesełkowa MCC max 250kg KERN

KERN MCC - waga medyczna krzesełkowa elektroniczna

Medyczna waga krzesełkowa na kółkach MCC KERN max 250kg
...
AXIS AXIS BA_LM  - waga medyczna osobowa lekarska

AXIS BA_LM - waga medyczna osobowa lekarska

Elektroniczna waga osobowa z wyświetlaczem BA150LM AXIS. Zasilacz sieciowy. Opcjonalnie legalizacja
...
KERN   Waga osobowa wersja z kolumną KERN MPS

KERN MPS - waga medyczna osobowa elektroniczna

Elektroniczna waga lekarska w wersji z miernikiem na kablu lub kolumnie niemieckiej firmy KERN seria MPS. Zasilanie bateryjno - sieciowe. Opcjonalnie wzrostomierz 60 - 205 cm, opcjonalnie legalizacja (dodatkowo płatna). Zasilacz w cenie wagi.
...
KERN   Przenośna waga lekarska do 250kg MPD KERN

KERN MPD - waga medyczna osobowa elektroniczna

Elektroniczna waga osobowa z wyświetlaczem przy szalce KERN MPD. Waga przenośna. Opcjonalnie legalizacja. Zasilanie bateryjno - sieciowe.
...
KERN   Medyczna waga z poręczą / balkonowa do ważenia wózków inwalidzkich KERN MWA

KERN MWA - waga specjalistyczna medyczna do wózków elektroniczna

Medyczna waga platformowa z najazdami i opcjonalnie z poręczą do ważenia osób starszych i na wózkach inwalidzkich o masie do 300kg model MWA firmy KERN . Wyświetlacz na kablu. Opcjonalnie legalizacja. Zasilanie bateryjno - sieciowe.
...
KERN   Medyczna waga najazdowa ze zintegrowanymi najazdami do ważenia wózków inwalidzkich KERN MWS

KERN MWS - waga specjalistyczna medyczna najazdowa elektroniczna do wózków inwalidzkich

Medyczna waga platformowa ze zintegrowanymi najazdami i opcjonalnie z poręczą do ważenia osób starszych i na wózkach inwalidzkich o masie do 300kg model MWS firmy KERN . Wyświetlacz na kablu ok. 1,8m. Opcjonalnie legalizacja. Zasilanie bateryjno - sieciowe.
...
KERN   Medyczna waga z poręczami / balkonikiem do ważenia pacjentów pozycji stojącej MTA KERN

KERN MTA - waga medyczna osobowa elektroniczna

Medyczna waga poręczowa do ważenia osób starszych w pozycji stojącej o masie do 400kg model MTA firmy KERN . Wyświetlacz LCD z podświetleniem na kolumnie. Opcjonalnie legalizacja. Zasilanie bateryjno - sieciowe.
...
KERN   Medyczna waga krzesełkowa MCB max 300kg KERN

KERN MCB - waga medyczna krzesełkowa elektroniczna

Medyczna waga krzesełkowa na kółkach MCB KERN max 300kg
...
KERN   Przenośna waga lekarska do 250kg MPC

KERN MPC - waga medyczna osobowa elektroniczna z dużą szalką

Elektroniczna waga osobowa z wyświetlaczem na kablu KERN MPC. Waga przenośna. Opcjonalnie legalizacja. Zasilanie bateryjno - sieciowe.
...
KERN Siłomierz dłoniowy / dynamometr ręczny MAP KERN

KERN MAP - siłomierz dłoniowy dynamometr ręczny elektroniczny

Siłomierz dłoniowy MAP firmy KERN do pomiaru siły ścisku dłoni ze zmienny zakresem pomiaru. Badanie postępów podczas rehabilitacji dłoni.
...
SECA   Waga osobowa kolumnowa SECA 799

SECA 799 - waga medyczna osobowa elektroniczna

Elektroniczna waga osobowa z wyświetlaczem na kolumnie. Kółka transportowe. Legalizacja. Zasilanie bateryjne. Opcjonalnie wzrostomierz 60 - 200 cm, opcjonalnie zasilacz sieciowy.
...
SECA   Waga osobowa kolumnowa SECA 704 max 300kg ze wzrostomierzem SECA 704

SECA 704 - waga medyczna osobowa elektroniczna 300kg

Elektroniczna waga osobowa z wyświetlaczem na kolumnie do 300kg. Kółka transportowe. Legalizacja. Zasilanie bateryjne. Opcjonalnie wzrostomierz 7 - 230 cm, opcjonalnie zasilacz sieciowy. Opcjonalnie bezprzewodowa transmisja danych na komputer drukarkę
...
SECA   Tania waga niemowlęca z legalizacją SECA 834

SECA 834 - waga elektroniczna niemowlęca

Elektroniczna waga niemowlęca z legalizacją SECA 834. Zdejmowana szalka. Zasilanie bateryjne.
...
SECA   Medyczna waga krzesełkowa SECA 956 max 200kg

Waga elektroniczna krzesełkowa medyczna SECA 956

Waga krzesełkowa SECA 956 z legalizacją do 200kg. Zasilanie bateryjne.
...
AXIS Lekarska waga osobowa kolumnowa BA150L AXIS

AXIS BA_L - waga medyczna osobowa elektroniczna, lekarska

Elektroniczna waga osobowa z wyświetlaczem na kolumnie BA150L AXIS. Zasilacz sieciowy. Opcjonalnie wzrostomierz 60 - 200 cm, opcjonalnie legalizacja
...
RADWAG Waga kolumnowa osobowa medyczna RADWAG 60/150 kg ze wzrostomierzem RADWAG

RADWAG C315 / WPT OW - waga medyczna osobowa elektroniczna ze wzrostomierzem

Elektroniczna waga osobowa ze wzrostomierzem Legalizacja w cenie wagi. Zasilanie sieciowo - akumulatorowe. Wzrostomierz 100 - 200 cm.
...
RADWAG Przenośna waga niemowlęcą noworotkowa WPT 6/15D

RADWAG C315.D - waga elektroniczna niemowlęca do ważenia dzieci

Elektroniczna waga niemowlęca z legalizacją RADWAG WPT 6/15D. Zasilanie sieciowo - akumulatorowe.
...

Elektroniczne wagi do zastosowania w medycynie do pomiaru wagi i wzrostu pacjenta. Oferujemy elektroniczne wagi osobowe ze wzrostomierzem / wzrostomiarką lub przenośne wagi osobowe, wagi niemowlęce, wagi krzesełkowe oraz inne wagi stosowane w służbie zdrowia do diagnozowania i ochrony życia i zdrowia. 

Wszystkie oferowane przez nasz sklep wagi medyczne mogą posiadać legalizację (M) dlatego mogą być stosowane w przychodniach, gabinetach lekarskich oraz szpitalach. Ponadto nasze wagi elektroniczne są stosowane w domach opieki społecznej DPS oraz placówkach oświatowych i szkołach. Wagi osobowe często są również wykorzystywane w klubach sportowych oraz przed zawodami sportowymi do pomiaru masy zawodników. Wagi elektroniczne medyczne oraz lekarskie - do przychodni, gabinetu lekarskiego lub szpitala oferowane przez takich producentów jak marki: SECA, Axis, Fawag, Kern, Radwag to gwarancja jakości oraz solidności. Poprzez nasz sklep internetowy moga.pl dajemy Państwu możliwość zakupu każdej markowej wagi medycznej dostępnej na rynku polskim. Polecamy przede wszystkim wagi lekarskie osobowe i wagi niemowlęce, a także akcesoria do wag medycznych. Dzięki możliwości legalizacji wag medycznych mogą być one używane w szpitalach i innych miejscach tego typu. Często są to wagi dla lekarzy lub wagi dla personelu medycznego. Oferujemy legalizację wag medycznych, możliwa jest naprawa oraz serwis. Ważne jest to, że do wszystkich wag medycznych dołączana jest gwarancja.

Elektroniczna waga lekarska do gabinetu lekarskiego, przychodni oraz szpitala

Internetowy sklep moga.pl poleca sprzedaż wysyłkową wag elektronicznych, zawsze z najlepszymi firmami kurierskimi. Waga medyczna elektroniczna ze wzrostomierzem legalizowana oferowana przez takich producentów jak marka Axis, marka KERN, czy marka Seca, to niezawodne urządzenie, które przystosowane są długotrwałej eksploatacji i pracy ciągłej nawet na oddziale SOR. Waga lekarska elektroniczna przeznaczona do pracy w szpitalu, przychodni oraz gabinecie lekarskim do ważenia pacjentów jest solidna i bezpieczna w użytkowaniu. Konstrukcja wagi pozwala na uzyskiwanie dokładnych i powtarzalnych wyników pomiaru bardzo ważnych podczas procesu leczenia. Wagi z miernikiem na kolumnie idealnie sprawdzają się w gabinecie i szpitalu natomiast wagi z miernikiem przy szalce można łatwo i bezpiecznie transportować. Dodatkowo płaskie wagi osobowe zwykle można doposażyć również mobilny i składany wzrostomierz. Wszystkie lekarskie wagi można zakupić z ważną legalizacją. Wybrane wagi osobowe z kolumną mogą być dodatkowo wyposażone we wzrostomierz teleskopowy do pomiaru wzrostu pacjentów.

Waga osobowa lekarska z legalizacją i bez

Zgodnie z Ustawą o Miarach oferowane przez nasz sklep wagi medyczne: niemowlęce dla noworodków do ważenia w pozycji leżącej, lekarskie wagi osobowe z legalizacją producentów takich jak SECA, KERN, FAWAG i AXIS z przeznaczeniem do gabinetu lekarskiego w przychodni medycznej, ośrodkach zdrowia oraz szpitali, to najwyższej jakości urządzenia, które pozwolą na precyzyjne pomiary. Legalizacja wagi (https://serwis.wagi.biz/#legalizacja-wag) do ważenia niemowląt i dzieci pozwala na stosowanie wagi do celów diagnostycznych. Lekka i nowoczesna konstrukcja wagi pozwala na łatwe transportowanie wagi na wizyty domowe lub wizyty objazdowe zarówno dla lekarzy jak i pielęgniarek środowiskowych. Dostępne w naszym sklepie medyczne wagi krzesełkowe z legalizacją przeznaczone dla osób starszych oraz osób niepełnosprawnych pozwalają na pomiar masy pacjenta w pozycji siedzącej dodatkowo wagi te posiadają wygodne do transportu kółka. Dla pacjentów leżących lub do stacji dializ w ofercie posiadamy wagi łóżkowe. Pomiar masy w pozycji leżącej pozwala na pełną diagnostykę również nieprzytomnych pacjentów na oddziale pooperacyjnym (OIOM) lub SOR. Dynamometry dłoniowe / siłomierze ręczne do pomiaru siły ścisku dłoni przeznaczone są zarówno do kontroli postępów rehabilitacji dzieci i dorosłych oraz nadają się także do kontroli sprawności zawodników klubów sportowych.

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usługi zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce
+