AXIS BA_LM - waga medyczna osobowa lekarska
Wybierz model:
Parametry techniczne
| model: | BA150LM |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| działka elementarna d: | 50 g |
| działka legalizacyjna e: | 50 g |
| interfejs: | RS 232 (opcjonalnie) |
| jednostki miary: | kg |
| legalizacja: | opcjonalnie |
| masa własna: | 8kg |
| max zakres pomiarowy: | 150 kg |
| obudowa: | metal lakierowany |
| pomiar BMI: | nie |
| producent: | AXIS |
| rolki transportowe: | nie |
| rozmiar szalki: | 300x330 mm |
| słupek do wagi: | nie |
| wymiary: | 310 x 490 x 95 mm |
| wyświetlacz: | LED zielony |
| wzrostomierz elektroniczny: | nie |
| zasilacz sieciowy: | zasilacz zew. |
| zasilanie bateryjne: | nie |
Pliki do pobrania
Produkty podobne
Porównanie modeli