Wagi płozowe lakierowane

AXIS Waga płozowa lakierowana 4BA PZ AXIS

AXIS 4BA PZ - waga płozowa waga belkowa lakierowana

Lakierowane wagi płozowe z miernikiem na kablu. Rozstaw płóz / belek do 5 m. Opcjonalnie legalizacja.
...
KPZ Lakierowana waga płozowa KPZ 1BSE

KPZ 1B - waga płozowa / belkowa elektroniczna

Lakierowane wagi płozowe KPZ 1B z miernikiem na kablu. Rozstaw płóz / belek do 5 m. Opcjonalnie akumulator oraz legalizacja.
...
AXIS Waga płozowa nierdzewna 4BA PZN

AXIS 4BA PZN - waga płozowa nierdzewna waga belkowa

Nierdzewne wagi płozowe z miernikiem na kablu. Waga przystosowana do pracy na zewnątrz. Opcjonalnie legalizacja.
...
KERN Waga płozowa lakierowana UFA firmy KERN

KERN UFA -waga płozowa lakierowana

Lakierowane wagi płozowe z miernikiem na kablu. Rozstaw płóz / belek do 5 m. Opcjonalnie legalizacja.
...

Wagi płozowe o bardzo szerokim i wszechstronnym zastosowaniu. Do ważenia długich i wielkogabarytowych produktów i materiałów. Ustawiając na wadze płozowej zbiornik można bez problemu kontrolować ubytki masy lub napełnianie zasobnika. Lakierowane wagi płozowe służą do ważenia nietypowych wyrobów, które z racji budowy lub gabarytów nie mieszczą się na standardowej wadze czteroczujnikowej. Waga płozowa może być rozstawiona na szerokość nawet 5 m a co za tym idzie możemy ważyć długie pręty, rury lub bele z papierem lub materiałem. Wagi pozowe często znajdują zastosowanie do ważenia maszyn lub zbiorników i zasobników podczas naważania surowców lub w trakcie produkcji do kontroli poprawności procesu produkcyjnego. Wagi płozowe lakierowane nadają się do użytkowania w suchym magazynie. Często spotykamy wagi płozowe w hurtowniach stali.

Wagi płozowe - do długich i wielkogabarytowych produktów - Axis, KPZ. Sklep internetowy moga.pl przygotował dla Państwa ofertę zawierającą wagi płozowe, pochodzą one z asortymentu wagi przemysłowe. Służą głównie do określania wagi dużych przedmiotów. U nas występują one w wersji wagi płozowe lakierowane. Dodatko godne zaproponowania są: legalizacja wag płozowych, naprawa wag lakierowanych oraz serwis wag płozowych lakierowanych, a także gwarancja, która jest czymś pewnym.

Internetowy sklep moga.pl daje możliwość kupna produktów z zakresu wagi płozowe lakierowane, będące częścią kategorii wagi przemysłowe. Oferujemy je w wersjach: waga płozowa lakierowana AXIS i waga płozowa lakierowana KPZ. Dodatkowym ułatwieniem jest legalizacja-przewidujemy także możliwość dokoniania legalizacji wag płozowych lakierowanych. Ponadto u nas wykonywana jest też naprawa wag płozowych lakierownych i serwis wag płozowych lakierowanych. Każda waga płozowa lakierowana zakupiona w naszej firmie jest z gwarancją.