KERN UFA -waga płozowa lakierowana
Wybierz model:
Parametry techniczne
| model: | UFA 600K-1S |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| akumulator wewnętrzny: | nie |
| czas stabilizacji: | ~3 sek. |
| dodatkowy wyświetlacz: | nie |
| dwustronny wyświetlacz: | nie |
| działka elementarna d: | 200 g |
| interfejs: | RS 232 |
| jednostki miary: | kg |
| język menu: | angielski |
| kabel: | tak |
| adiustacja zewnętrzna: | tak |
| konstrukcja: | stal lakierowana |
| kraj: | Niemcy |
| legalizacja: | nie |
| masa własna: | 27kg |
| max zakres pomiarowy: | 600 kg |
| mody pracy: | liczenie sztuk, sumowanie, ważenie, ważenie dynamiczne (zwierząt), ważenie kontrolne |
| obudowa: | tworzywo ABS |
| opcje: | drukarka, osłona przeciwzabrudzeniowa, przedłużenie kabla do wyświetlacza, statyw, zasilanie akumulatorowe |
| osłona wagi: | nie |
| producent: | KERN |
| przekaźniki AC: | nie |
| przekaźniki DC: | nie |
| rozmiar szalki: | 800x120 mm |
| RS422/485: | nie |
| temperatura pracy: | -10°C do +40°C |
| wymiary: | 800 x 120 x 100mm |
| wyświetlacz: | LCD z podświetleniem |
| zasilacz sieciowy: | zasilacz zew. |
Produkty podobne
Porównanie modeli
| Kod produktu | Model | max zakres pomiarowy | działka elementarna d | legalizacja | rozmiar szalki | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4045761196476 | UFA 600K-1S | 600 kg | 200 g | nie | 800x120 mm | 7 - 14 dni | 5 590,90 zł |
| 4045761133440 | UFA 1.5T0.5 | 1500 kg | 500 g | nie | 1200x120 mm | 7 - 14 dni | 6 044,22 zł |
| 4045761133457 | UFA 3T-1 | 3000 kg | 1 kg | nie | 1200x120 mm | 7 - 14 dni | 6 044,22 zł |
| 4045761151390 | UFA 3T-3L | 3000 kg | 1 kg | nie | 2000x120 mm | 7 - 14 dni | 7 555,28 zł |
| 4045761151406 | UFA 6T-3 | 6000 kg | 2 kg | nie | 1200x120 mm | 7 - 14 dni | 7 807,12 zł |
| 4045761151413 | UFA 6T-3L | 6000 kg | 2 kg | nie | 2100x160 mm | 7 - 14 dni | 10 224,81 zł |