Elektrody do pHmetrów firmy METTLER TOLEDO

Wysokiej jakości elektrody pH firmy Mettler Toledo. Szwajcarska precyzja wykonania, szeroki wybór elektrod pH dopasowany do potrzeb każdego Klienta. Oferowana przez nasz sklep elektroda pH z czujnikiem temperatury, elektrody szklane i z tworzywa, elektrody pH do wbijania, elektrody powierzchniowe, elektrody pH do wysokich temperatur, to szeroka gama produktów najwyższej jakości, które nie zawiodą w żadnej sytuacji. 

Elektrody do pomiaru ph wykonane zostały z najwyższej jakości szkła oraz z tworzyw sztucznych. Przystosowane zostały do wbijania oraz do zastosowania powierzchniowego z czujnikiem temperatury. Niedrogie, ale wysokiej jakości markowe ph elektrody z czujnikiem temperatury, z kablem lub bez kabla, elektrody pH do wbijania i inne pozwolą na wykonanie precyzyjnych pomiarów.

Profesjonalna i niezawodna elektroda do pomiaru ph

Dostępna w naszym sklepie elektroda do ph metru serii InLab firmy Mettler Toledo, to gwarancja szwajcarskiej precyzji wykonania, szeroki wybór zastosowań, wysoka dokładność i powtarzalność pomiarów. Elektrody InLab można stosować również do mierników pH innych producentów dobierając właściwy kabel połączeniowy. Elektrody pH mają zastosowanie do określana pH w próbkach wodnych, ściekach, solankach, w kosmetykach: żelach, mydłach i szamponach, żywicy, próbkach biologicznych i w farmacji, w wodzie czystej i ultraczystej, w produktach spożywczych: mleku, sokach, winie, jogurtach, owocach i warzywach, chlebie, mięsie, poprzez pomiar powierzchniowy: papieru, skóry, tkaniny i tekstyliów a także w farbach, emulsji, chemikaliach, wody w basenie i akwarium. Szeroki wybór sprzętu laboratoryjnego takiego jak: Tanie pHmetry markowego producenta Mettler Toledo, profesjonalne mierniki do pomiaru ph w wersji ranowej konduktometry stacjonarne i przenośne, tlenomierze, certyfikowane bufory Mettler Toledo oraz bufory techniczne w butelkach i saszetkach do kalibracji pHmetrów, cond standardy / standardy konduktometryczne do kalibracji konduktometrów oraz roztwory do czyszczenia i przechowywania elektrod. Polecamy również szeroką ofertę dedykowanych drukarek do pHmetrów. Marka Ohaus, marka Kern, czy Mettler Toledo oferuje sprzęt niezawodny, profesjonalny, który serwisowany i sprawdzany służył będzie przez wiele lat.

Wysokiej jakości ph elektroda oferowana przez renomowanych producentów

Oferowane przez nasz sklep pH metry - profesjonalne mierniki do pomiaru ph, elektrody i kable połączeniowe dostępne są praktycznie „od ręki" bezpośrednio z magazynu producenta żeby okres przydatności użycia był jak najdłuższy. Bardzo ważny jest sposób przechowywania elektrod pH a mianowicie najlepiej przechowywać je w specjalnym roztworze InLab Storege Solution, który stwarza idealne warunki dla sondy. Elektrody z polimerowym elektrolitem typu InLab Expert, Solids można przechowywać w roztworze Fryscolyt-B. Elektrody pH można również przechowywać w roztworze 3M KCL jednak jest to rozwiązanie nieco gorsze od wcześniej wymienionych roztworów. Między pomiarami dopuszczalne jest również przechowywanie elektrody w roztworach buforowych pH 7,00 lub 4,01. Nie można natomiast przechowywać elektrody / sondy w wodzie kranowej lub destylowanej ponieważ uszkodzeniu ulega wtedy membrana. Elektrodę można delikatnie osuszyć ręcznikiem papierowym jednak bez tarcia jej powierzchni ponieważ mogą wytworzyć się ładunki elektrostatyczne, które mogą mieć negatywny wpływ na pomiar. Oferujemy również kontrolne odważniki wzorcowe i wzorce masy ze świadectwem wzorcowania. Oferujemy szeroki asortyment m.in.: wagi laboratoryjne, wagi przemysłowe, wagi apteczne, wagi medyczne, wagi kontrolne, wagi techniczne, wagi hakowe, wagi weterynaryjne, wagi jubilerskie oraz wagosuszarki. Rozszerzyliśmy ofertę o dynamometry – siłomierze a także świadczymy usługi sprawdzenia i wzorcowania siłomierzy - świadectwo kalibracji ISO.

 

Inne elektrody pH

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usługi zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce
+