Mettler Toledo elektroda LE427 IP67 30259840
Parametry techniczne
| model: | Elektroda LE427 IP67 do próbek stałych |
| producent: | METTLER TOLEDO |
| zakres pomiarowy: | pH 1-11 |
| zakres temperatur: | 0 °C - 50 °C |
| złącze: | BNC (IP67) |
| typ złącza : | ceramika |
| materiał trzonu: | szkło |
| typ czujnika: | łączona elektroda |
| długość trzonu: | 17mm |
| średnica trzonu: | 6mm |
| kabel: | 1m |
| parametr: | pH |
| szkło membranowe: | LoT |
| ISM: | nie |
| czujnik temperatury: | nie |
| do wbijania: | tak |
Wyposażenie dodatkowe
Pliki do pobrania
Produkty podobne