Wagi najazdowe przemysłowe

KPZ Lakierowana waga najazdowa z rampą najazdową KPZ 2D

KPZ 2D - waga lakierowana najazdowa z rampą

Lakierowana waga najazdowa z szalką ryflowaną KPZ 2D. W standardzie 1 rampa najazdowa. Przewód platforma wagowa - miernik wagowy 5m. Opcjonalnie akumulator oraz legalizacja. Konstrukcja wagi w 100% wykonana w Polsce.
...
AXIS Waga najazdowa lakierowana 4BA NA AXIS

AXIS 4BA NA - waga najazdowa lakierowana, 2 najazdy

Przemysłowa waga najazdowa maksymalnie do 2000kg. Obniżona konstrukcja ułatwia najeżdżanie na wagę wózkiem z towarem. Waga posiada lakierowany miernik wagowy z wyświetlaczem LED. W standardzie 2 najazdy. Opcjonalnie legalizacja.
...
KERN Najazdowa waga lakierowana NFB firmy KERN

KERN NFB - waga najazdowa lakierowana

Waga najazdowa UFN firmy KERN z miernikiem na kablu. Opcjonalnie legalizacja.
...
AXIS Waga najazdowa nierdzewna 4BA NAN AXIS

AXIS 4BA NAN - waga najazdowa nierdzewna, 2 najazdy

Nierdzewna waga najazdowa do max 2000kg. Obniżona konstrukcja ułatwia najeżdżanie na wagę ręcznym wózkiem z towarem. Waga nierdzewny miernik wagowy z wyświetlaczem LED. W standardzie 2 najazdy. Opcjonalnie legalizacja.
...
KPZ Nierdzewna waga najazdowa z rampą najazdową KPZ 2DN

KPZ 2DN - waga nierdzewna najazdowa z rampą

Nierdzewna waga najazdowa KPZ 2D. W standardzie 1 rampa najazdowa. Przewód platforma wagowa - miernik wagowy 5m. Opcjonalnie akumulator oraz legalizacja. Konstrukcja wagi w 100% wykonana w Polsce.
...
KERN Nierdzewna waga najazdowa z rampą najazdową NFN KERN

KERN NFN - waga najazdowa dwie zespolone rampy nierdzewne

Nierdzewna waga najazdowa NFN firmy KERN. Dwa najazdy zespolone z wagą. Platforma wagowa (robocza) 1000x1000mm. Przewód platforma wagowa - miernik wagowy 5m. Opcjonalnie akumulator oraz legalizacja.
...

Wagi najazdowe, to specjalne wagi o obniżonym środku platformy wagowej ułatwiającej ręczny załadunek. Załadunek odbywa się po dopasowanych rampach najazdowych. W zależności od producenta wagi wyposażone są w standardzie w 2 najazdy lub w 1 najazd (z możliwością dokupienia drugiego najazdu). Bardzo ważne jest prawidłowe zamontowanie najazdów, w innym przypadku waga będzie źle pokazywać pomiary a w skrajnym przypadku można ją uszkodzić. Dla wagi z jedną rampą najazdową polecamy ogranicznik zabezpieczający przed niewłaściwym załadunkiem towaru. 

Waga najazdowa idealna do kontroli masy wózków piekarniczych oraz wędzarniczych

Oferujemy wagi przemysłowe najazdowe elektroniczne marek Axis, KPZ. Nasz sklep internetowy moga.pl dajemy możliwość zakupienia szerokiej gamy produktów z serii wagi przemysłowe najazdowe, będące częścią wag przemysłowych. Można wybrać w tym zakresie wagi najazdowe lakierowane lub wagi najazdowe nierdzewne. Do każdej z nich istnieje możliwość wykonania procesu zwanego legalizacja wagi najazdowej. Oferujemy także serwis wag najazdowych oraz naprawę wag najazdowych. Do każdego urządzenia dołączana jest także gwarancja. Nasze wagi najazdowe elektroniczne dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach.
Nierdzewne wagi najazdowe doskonale nadają się do kontroli masy wózków wędzarniczych w zakładach mięsnych oraz wózków piekarniczych w piekarniach. Oferujemy wysokiej jakości lakierowane wagi najazdowa nawet do 3000kg, które doskonale sprawdzą się w suchym magazynie. Nierdzewne wagi najazdowe najczęściej stosuje się w zakładach mięsnych oraz przy produkcji artykułów spożywczych. Wagi te można dodatkowo wyposażyć w: drugi najazd, porzeczny ogranicznik wagi, stojak do miernika wagowego, drukarkę paragonową, akumulator.

Wysokiej jakości, praktyczna waga przemysłowa najazdowa

Proponujemy jakościowe lakierowane wagi najazdowe z najazdami do szybkiej kontroli masy. Waga może pracować w miejscu przejazdowym, lub miejscu specjalnie wydzielonym. Obniżona platforma wagowa w stosunku do wag platformowych czteroczujnikowych zdecydowanie ułatwia ręczny załadunek towaru na szalkę wagi. Polecamy wagi najazdowe lakierowane 4BA NA renomowanego producenta marki AXIS. Przemysłowa waga najazdowa nawet maksymalnie do 3000kg o obniżonej konstrukcji ułatwi najeżdżanie na wagę wózkiem z towarem. Wagi posiadają w zależności od producenta lakierowany miernik wagowy z wyświetlaczem LED lub miernik w obudowie z tworzywa z wyświetlaczem LCD a także w standardzie rampę najazdową, opcjonalnie można dokupić legalizację. Nasz sklep proponuje urządzenia pomiarowe najazdowe lakierowane. Wśród nich polecamy: waga towarowa najazdowa AXIS oraz waga najazdowa elektroniczna KPZ. Dostarczane są przez sprawdzonych producentów, co sprawia, że są precyzyjne, solidne, godne polecenia i zaufania. Nierdzewna waga najazdowa wykonana ze stali nierdzewnej oraz podzespołów o wysokiej klasie szczelności może być stosowana w produkcji spożywczej lub chemicznej. Dwa najazdy w wagach AXIS sprawiają, że waga najazdowa jest całkowicie przejezdna, wagi najazdowe KPZ posiadają tylko jeden najazd, drugi najazd można ewentualnie dokupić.

Lakierowane wagi najazdowe z najazdami do szybkiej kontroli masy. Waga może pracować w miejscu przejazdowym, lub miejscu specjalnie wydzielonym. Obniżona platforma wagowa w stosunku do wag platformowych czeteroczujnikowych zdecydowanie ułatwia ręczny załadunek towaru na szalkę wagi.

Sklep internetowy moga.pl proponuje Państwu wagi najazdowe lakierowane. Wśród nich polecamy wagi najazdowe lakierowane AXIS oraz wagi najazdowe lakierowane KPZ. Posiadają one sprawdzonych producentów, co sprawia, że są precyzyjne, solidne, godne polecenia zaufania. Dodatkowo, sprzedaż wag najazdowych lakierowanych to tylko część ze świadczonych przez nas usług. W ich zakres wchodzą także legalizacja wag najazdowych lakierowanych, jak również serwis wag najazdowych lakierowanych i naprawa (gwarancyjna i pogwarancyjna) wag najazdowych lakierowanych. Gwarancja dołączona jest do każdego z zakupionych w naszym sklepie produktów.

Nierdzewna waga najazdowa wykonana ze stali nierdzewnej oraz podzespołów o wysokiej klasie szczelności może być stosowana w produkcji spożywczej lub chemicznej. Dwa najazdy w wagach AXIS sprawiają, że waga najazdowa jest całkowicie przejezdna, wagi najazdowe KPZ posiadają tylko jeden najazd, drugi najazd można ewentualnie dokupić. Obniżony środek platformy wagowej sprawia, że załadunek np. wózka wędzarniczego jest bardzo łatwy. Konstrukcja wagi najazdowej wykonana zgodnie z zaleceniami HACCP. Nierdzewne wagi najazdowe występują również opcjonalnie jako wagi nielegalizowane.

W naszym sklepie internetowym moga.pl oferujemy Państwu wagi najazdowe nierdzewne, a konkretniej wagi najazdowe nierdzewne AXIS i wagi najazdowe nierdzewne KPZ. Są to wiodący producenci sprzętu do określania wagi. Wagi najazdowe nierdzewne można zakupić u nas jako wagi najazdowe nierdzewne z legalizacją lub wagi najazdowe nierdzewne bez legalizacji. Serwis wag najazdowych nierdzewnych, naprawa wag najazdowych nierdzewnych, a także gwarancja na nie powinny kojarzyć się Państwu z naszą firmą i świadczyć o jej solidności. Waga najazdowa nierdzewna może być użytkowana jako sprzęt w branży spożywczej lub chemicznej.