Wagi najazdowe przemysłowe

Wagi najazdowe, to specjalne wagi o obniżonym środku platformy wagowej ułatwiającej ręczny załadunek. Załadunek odbywa się po dopasowanych rampach najazdowych. W zależności od producenta wagi wyposażone są w standardzie w 2 najazdy lub w 1 najazd (z możliwością dokupienia drugiego najazdu). Bardzo ważne jest prawidłowe zamontowanie najazdów, w innym przypadku waga będzie źle pokazywać pomiary a w skrajnym przypadku można ją uszkodzić. Dla wagi z jedną rampą najazdową polecamy ogranicznik zabezpieczający przed niewłaściwym załadunkiem towaru. 

Waga najazdowa idealna do kontroli masy wózków piekarniczych oraz wędzarniczych

Oferujemy wagi przemysłowe najazdowe elektroniczne marek Axis, KPZ. Nasz sklep internetowy moga.pl dajemy możliwość zakupienia szerokiej gamy produktów z serii wagi przemysłowe najazdowe, będące częścią wag przemysłowych. Można wybrać w tym zakresie wagi najazdowe lakierowane lub wagi najazdowe nierdzewne. Do każdej z nich istnieje możliwość wykonania procesu zwanego legalizacja wagi najazdowej. Oferujemy także serwis wag najazdowych oraz naprawę wag najazdowych. Do każdego urządzenia dołączana jest także gwarancja. Nasze wagi najazdowe elektroniczne dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach.
Nierdzewne wagi najazdowe doskonale nadają się do kontroli masy wózków wędzarniczych w zakładach mięsnych oraz wózków piekarniczych w piekarniach. Oferujemy wysokiej jakości lakierowane wagi najazdowa nawet do 3000kg, które doskonale sprawdzą się w suchym magazynie. Nierdzewne wagi najazdowe najczęściej stosuje się w zakładach mięsnych oraz przy produkcji artykułów spożywczych. Wagi te można dodatkowo wyposażyć w: drugi najazd, porzeczny ogranicznik wagi, stojak do miernika wagowego, drukarkę paragonową, akumulator.

Wysokiej jakości, praktyczna waga przemysłowa najazdowa

Proponujemy jakościowe lakierowane wagi najazdowe z najazdami do szybkiej kontroli masy. Waga może pracować w miejscu przejazdowym, lub miejscu specjalnie wydzielonym. Obniżona platforma wagowa w stosunku do wag platformowych czteroczujnikowych zdecydowanie ułatwia ręczny załadunek towaru na szalkę wagi. Polecamy wagi najazdowe lakierowane 4BA NA renomowanego producenta marki AXIS. Przemysłowa waga najazdowa nawet maksymalnie do 3000kg o obniżonej konstrukcji ułatwi najeżdżanie na wagę wózkiem z towarem. Wagi posiadają w zależności od producenta lakierowany miernik wagowy z wyświetlaczem LED lub miernik w obudowie z tworzywa z wyświetlaczem LCD a także w standardzie rampę najazdową, opcjonalnie można dokupić legalizację. Nasz sklep proponuje urządzenia pomiarowe najazdowe lakierowane. Wśród nich polecamy: waga towarowa najazdowa AXIS oraz waga najazdowa elektroniczna KPZ. Dostarczane są przez sprawdzonych producentów, co sprawia, że są precyzyjne, solidne, godne polecenia i zaufania. Nierdzewna waga najazdowa wykonana ze stali nierdzewnej oraz podzespołów o wysokiej klasie szczelności może być stosowana w produkcji spożywczej lub chemicznej. Dwa najazdy w wagach AXIS sprawiają, że waga najazdowa jest całkowicie przejezdna, wagi najazdowe KPZ posiadają tylko jeden najazd, drugi najazd można ewentualnie dokupić.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usługi zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce
+