KERN NFB - waga najazdowa lakierowana
Wybierz model:
Parametry techniczne
| model: | NFB 600K200M |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| akumulator wewnętrzny: | opcjonalnie |
| czas stabilizacji: | ~3 sek. |
| dodatkowy wyświetlacz: | nie |
| dwustronny wyświetlacz: | nie |
| działka elementarna d: | 200 g |
| działka legalizacyjna e: | 200 g |
| interfejs: | RS 232 |
| jednostki miary: | kg |
| język menu: | angielski |
| kabel: | tak |
| adiustacja zewnętrzna: | tak |
| konstrukcja: | stal lakierowana |
| kraj: | Niemcy |
| legalizacja: | opcjonalnie |
| masa własna: | 130kg |
| max zakres pomiarowy: | 600 kg |
| mody pracy: | liczenie sztuk, sumowanie, ważenie, ważenie dynamiczne (zwierząt) |
| najazd: | 2szt |
| obudowa: | tworzywo sztuczne |
| opcje: | drukarka, przedłużenie kabla do wyświetlacza, statyw, zasilanie akumulatorowe |
| osłona wagi: | nie |
| producent: | KERN |
| przekaźniki AC: | nie |
| przekaźniki DC: | nie |
| rozmiar szalki: | 1000x1000 mm |
| RS422/485: | nie |
| temperatura pracy: | -10°C do +40°C |
| wykonanie / materiał: | standardowe |
| wymiary: | 1600 x 1200 x 110mm |
| wyświetlacz: | LCD z podświetleniem |
| zasilacz sieciowy: | zasilacz zew. |
Produkty podobne
Porównanie modeli
| Kod produktu | Model | max zakres pomiarowy | działka elementarna d | legalizacja | rozmiar szalki | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4045761133389 | NFB 600K200M | 600 kg | 200 g | opcjonalnie | 1000x1000 mm | 7 - 14 dni | 9 318,17 zł |
| 4045761133396 | NFB 600K200LM | 600 kg | 200 g | opcjonalnie | 1200x1200 mm | 7 - 14 dni | 10 829,23 zł |
| 4045761133402 | NFB 1.5T0.5M | 1500 kg | 500 g | opcjonalnie | 1000x1000 mm | 7 - 14 dni | 9 318,17 zł |
| 4045761133419 | NFB 1.5T0.5LM | 1500 kg | 500 g | opcjonalnie | 1200x1200 mm | 7 - 14 dni | 10 829,23 zł |