Bufory do kalibracji ph metru

METTLER-TOLEDO Bufory techniczne do kalibracji pHmetrów Mettler Toledo

Mettler Toledo - bufory techniczne do kalibracji pHmetrów 250ml

Bufory / Buffers techniczne do kalibracji pHmetrów w opakowaniach 250 ml Producent Mettler Toledo. Wysoka jakość.
...
METTLER-TOLEDO Bufory techniczne w saszetkach do kalibracji pHmetrów Mettler Toledo

Mettler Toledo - bufory techniczne w saszetkach 20ml do kalibracji pHmetrów

Bufory / Buffers techniczne w saszetkach do kalibracji pHmetrów w opakowaniach 20 ml x 30szt. Producent Mettler Toledo. Wysoka jakość.
...

Oferujemy szeroki wybór wysokiej jakości buforów do kalibracji phmetrów. Markowe bufory do kalibracji ph metru oraz bufory z certyfikatem renomowanej firmy Mettler Toledo. Bufory pH służą do kompensowania dodatku małej ilości kwasu lub zasady, utrzymując nominalną wartość pH na stałym poziomie, czyli w tak zwanym stanie równowagi. 

Wysokiej jakości bufor ph do kalibrowania mierników ph

Aby zachować optymalną dokładność pomiaru każdy miernik pH należy okresowo skalibrować. Posłuży do tego wysokiej jakości gotowy do użycia bufor pH . W naszym sklepie oferujemy szeroki zakres buforów pH od 2,00 do 11,00 pH w trzech wariantach: w butelce 250ml, w zestawie 6 butelek po 250ml oraz jednorazowych saszetkach zestaw 20ml x 30 szt. W ofercie posiadamy również wybrane bufory ph ze świadectwem wzorcowania. Bazowym buforem pH jest 7,00 dodatkowo posiadany miernik pH należy skalibrować buforem najbardziej zbliżonym do przypuszczalnego pH roztworów, których pomiaru zazwyczaj dokonujemy. Dla przykładu, jeśli zwyczajowo mierzymy roztwory kwaśne to pH-Metr kalibrujemy buforem pH 4,01 jeżeli zasadowe, to w tym przypadku należy zakupić bufor pH 10,1. Bardzo ciekawą propozycją w naszej ofercie są bufory pH w zestawach Rainbow o różnych wartościach np. 4,01 / 7,00 / 9,21. Posiadamy bufory techniczne do kalibracji pHmetrów od producenta Mettler Toledo. Produkty posiadają gwarancję najwyższej jakości.
Szeroki wybór sprzętu laboratoryjnego takiego jak: tanie pHmetry, profesjonalne mierniki do pomiaru ph w wersji stacjonarnej i wersji przenośnej. Szeroki wybór elektrod pH oraz kabli połączeniowych. konduktometry stacjonarne i przenośne, tlenomierze, certyfikowane bufory Mettler Toledo oraz bufory techniczne w butelkach i saszetkach do kalibracji pHmetrów, standardy konduktometryczne (cond standardy) oraz roztwory do czyszczenia i przechowywania elektrod.

Profesjonalne bufory kalibracyjne ph do urządzeń pomiarowych

Butelka z buforem pH zgodnie z zaleceniami producentów, powinna być otwierana tylko w celu nalania odpowiedniej objętości do zlewki, w której będziemy kalibrować elektrodę. Warto przed rozpoczęciem kalibracji sprawdzić datę ważności. Roztwory buforowe pH trzymane w otwartych zlewkach do kalibracji tracą swoją trwałość po upływie 10–15 minut (pH 4 i 7). Bufory zasadowe (pH 10 lub 12) są bardzo wrażliwe na działanie CO₂ z powietrza i szybko zmieniają swoje pH. Trwałość tych buforów nie przekracza 5–10 minut, w zależności od czasu stabilizacji sondy pH i temperatury. Przy niższych temperaturach (0–20°C) bufory pH są bardziej stabilne niż w wyższych temperaturach (20–40°C). Powyżej 40°C bufory pH (i próbki) powinny być używane do pomiarów w zamkniętym naczyniu z przykrywką. W przeciwnym razie może dojść do odparowania zbyt dużej ilości wody, zmiany stężenia buforu lub próbki i tym samym wartości pH. Bardzo ważne jest również nie zanurzanie zabrudzonej elektrody w opakowaniu zbiorczym / butelce z buforem, do tego celu warto stosować zlewkę. Zabrudzony bufor uniemożliwi wykonanie poprawnej kalibracji co skutkuje błędnymi pomiarami. Bufory pH 4,01 i 7,00 można także wykorzystać do krótkotrwałego przechowywania elektrody pH miedzy pomiarami. Polecamy również dedykowane drukarki do pHmetrów, do prostego wyznaczania gęstości oferujemy gęstościomierz Densito2Go firmy Mettler Toledo. Ohaus, to nie tylko producent wag elektronicznych, posiada w ofercie: laboratoryjne wstrząsarki otwarte, wstrząsarki z inkubacją, wstrząsarki Vortex, bloki grzewcze, płyty grzejne i mieszadła magnetyczne, uchwyty, łapy, zaciski i podpory laboratoryjne, podnośniki laboratoryjne, wirówki laboratoryjne firmy OHAUS.. Mikroskopy szkolne i laboratoryjne oraz stereomikroskopy niemieckiej firmy KERN.