Usługi

Działalność handlowa

Nasi konsultanci pomogą dokonać wyboru właściwej wagi, idealnie dopasowanej do Państwa potrzeb, z uwzględnieniem obowiązujących przepisów i ustaw związanych z ważeniem.

Dostępność od ręki większości produktów umożliwia nam szybką realizację
Państwa zamówień, a co za tym idzie – szybką dostawę i uruchomienie wagi.

Kontakt z konsultantem

Wsparcie techniczne i serwis

Kupując wagi w naszej firmie gwarantujemy Państwu pełne wsparcie techniczne i serwisowe. Ponadto na czas naprawy lub legalizacji otrzymają Państwo wagę zastępczą.

Wagi, tak jak i inne urządzenia pomiarowo - kontrolne, potrzebują okresowej obsługi serwisowej. Regularne przeglądy wag i cykliczne sprawdzenia gwarantują wyższą niezawodność oraz minimalizują ryzyko strat finansowych.

Nasze atuty to: doświadczenie, personel, jakość, elastyczność, legalizacja, bezpieczeństwo i wsparcie techniczne, terminowość. Ponieważ nasza firma posiada system zarządzania jakością ISO jesteśmy dostawcą kwalifikowanym.

Pokaż ofertę serwisową

Działalność legalizacyjna

Klienci, którzy skorzystają z naszego serwisu, objęci zostaną również monitoringiem ważności legalizacji wag. To my pamiętamy o następnej legalizacji i z odpowiednim wyprzedzeniem umawiamy się na wizytę serwisową.

Legalizację ponowną wag możecie Państwo wykonać w naszym punkcie legalizacji ponownej wag kilka razy w tygodniu.

Więcej o legalizacji

Wynajem wag

Świadczymy usługi wynajmu wag liczących na inwenturę. W ofercie posiadamy proste w obsłudze liczące wagi stołowe, wagi dwuplatformowe, liczące wagi paletowe oraz wózki z wagą. Na żądanie, do wynajmowanych wag, wykonujemy wzorcowanie PCA lub raporty sprawdzenia potwierdzające poprawność wskazań wag.

Wynajem wag

Wzorcowanie wag

Nasze akredytowane laboratorium (PCA nr AP-151) zajmuje się wzorcowaniem wag elektronicznych w zakresie do 3000kg. Ponadto u nas dokonasz sprawdzenia dynamometru potwierdzonego certyfikatem sprawdzenia / kalibracji siłomierza.

Więcej o wzorcowaniu wag
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usługi zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce
+