Mierniki pomiaru siły i akcesoria Tensitron

Tensitron - mierniki pomiaru siły naciągu

Sklep internetowy Moga.pl - autoryzowany dystrybutor marki Tensitron.

Tensitron to amerykański producent przyrządów do pomiaru siły naciągu. Pomiar naciągu można dokonać w sposób nieniszczący, tzn. przyrząd nakładamy na badany materiał (linka, taśma) bez konieczności rozcinania. W ofercie występuję mierniki naciągu elektroniczne i mechaniczne. 

Bez problemu przy użyciu przyrządów firmy Tensitrom dokonamy pomiaru napięcia: linki stalowej, drutu kolczastego, nici, drutu, zabezpieczającej taśmy z tworzywa czy zabezpieczającego pasa transportowego z napinaczem. Opcjonalnie można zamówić certyfikat sprawdzenia producenta lub naszego laboratorium pomiarowego.

TENSITRON Miernik pomiaru naciągu / napięcia kabli lotniczych ACX-1 Tensitron

Tensitron ACX-1 - miernik pomiaru siły naciągu / napięcia kabli i linek lotniczych

Profesjonalny elektroniczny miernik do pomiaru naciągu / napięcia kabli lotniczych ACX-1 Tensitron. Urządzenie wyprodukowana w USA. Prosta intuicyjna obsługa pozwala na stosowanie miernika ACX-1 w dowolnych warunkach. Precyzyjne pomiary z dokładnością do +/- 2%. W zestawie certyfikat kalibracji producenta. Zasilanie akumulatorowe.
...
TENSITRON Miernik pomiaru naciągu / napięcia taśm i pasków spinających opakowania  STX-1 Tensitron

Tensitron STXM-1 - miernik pomiaru siły naciągu / napięcia taśm spinających PP, PET, PES, poliestrowych i stalowych

Profesjonalny elektroniczny miernik do pomiaru naciągu / napięcia taśm spinających opakowania z tworzywa i stalowych STX-1 Tensitron. Urządzenie wyprodukowana w USA. Prosta intuicyjna obsługa pozwala na stosowanie miernika STX-1 w dowolnych warunkach. Precyzyjne pomiary z dokładnością. W zestawie certyfikat kalibracji producenta. Zasilanie akumulatorowe.
...
TENSITRON Miernik pomiaru naciągu / napięcia kabli, drutu i włókien TX-1 Tensitron

Tensitron TX-1 - miernik pomiaru siły naciągu / napięcia cienkiego drutu uzwojenia, włókien, filamentu

Profesjonalny elektroniczny miernik do pomiaru naciągu / napięcia cienkich drutów, kabli i włókien model TX-1 Tensitron. Urządzenie wyprodukowana w USA. Prosta intuicyjna obsługa pozwala na stosowanie miernika TX-1 w dowolnych warunkach. Możliwość pomiaru statycznego i dynamicznego. Precyzyjne pomiary z dokładnością +/- 1%. W zestawie certyfikat kalibracji producenta. Zasilanie akumulatorowe.
...
TENSITRON Miernik pomiaru naciągu / napięcia kabli, drutu i włókien LX-1 Tensitron

Tensitron LX-1 - miernik pomiaru siły naciągu / napięcia drutu, taśmy, kabla plecionego

Profesjonalny elektroniczny miernik do pomiaru naciągu / napięcia drutu, włókien tekstylnych, kabli, i taśm model LX-1 Tensitron. Urządzenie wyprodukowana w USA. Prosta intuicyjna obsługa pozwala na stosowanie miernika LX-1 w dowolnych warunkach. Możliwość pomiaru statycznego i dynamicznego. Precyzyjne pomiary z dokładnością +/- 2%. W zestawie certyfikat kalibracji producenta. Zasilanie akumulatorowe.
...
TENSITRON Miernik pomiaru naciągu / napięcia kabli, drutu i lin CX-1 Tensitron

Tensitron CX-1 - miernik pomiaru siły naciągu / napięcia grubego drutu, liny, kabla, sieci trakcyjnej

Profesjonalny elektroniczny miernik do pomiaru naciągu / napięcia grubego drutu, kabli, lin, drutu kolczastego, systemów sieci trakcyjnej, liny dźwigowej model CX-1 Tensitron. Urządzenie wyprodukowana w USA. Prosta intuicyjna obsługa pozwala na stosowanie miernika CX-1 w dowolnych warunkach. Możliwość pomiaru statycznego i dynamicznego. Precyzyjne pomiary z dokładnością +/- 2%. W zestawie certyfikat kalibracji producenta. Zasilanie akumulatorowe.
...