Wynajem wag elektronicznych

Wynajem wag staje się coraz bardziej popularnym rozwiązaniem dla firm, które potrzebują profesjonalnego sprzętu do ważenia. Wynajmowanie wag niesie za sobą wiele korzyści, takich jak brak konieczności ponoszenia kosztów zakupu, utrzymania, czyszczenia i serwisowania sprzętu pomiarowego, a także możliwość korzystania z najnowocześniejszych technologii pomiarowych.

W naszej ofercie znajdują się wagi do wynajmu o różnych zakresach i dokładnościach pomiarowych, co pozwala dostosować ofertę do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Nasza firma od wielu lat posiada wdrożony system zarządzania jakością ISO, który gwarantuje wysoką jakość i terminowość świadczonych usług. Oferta wynajmu wag jest przeznaczona zarówno dla małych, jak i dużych firm, które potrzebują dokładnych i niezawodnych wag do okazjonalnego ważenia lub szybkiego i precyzyjnego liczenia elementów np. podczas inwentury.

Wagi przeznaczone na wynajem są regularnie sprawdzane i na życzenie Klienta dodatkowo wzorcowane w laboratorium akredytowanym w PCA, aby zapewnić jakość i precyzję wyników pomiarów. WAGI WIELKOPOLSKA oferuje wynajem wag dobrej jakości, a także profesjonalną obsługę i konkurencyjne ceny.

OHAUS Licząca waga elektroniczna EC30 OHAUS

Wynajem wagi liczącej EC30

Licząca waga elektroniczna na inwenturę. Oferujemy wagi od 1,5kg do 3000kg oraz wózki z wagą na wypożyczenie.
OHAUS Waga z funkcją liczenia sztuk EB30 OHAUS

Wynajem wagi kontrolnej z funkcją liczenia EB30 OHAUS

Licząca waga elektroniczna na inwenturę. Oferujemy wagi od 1,5kg do 3000kg oraz wózki z wagą na wypożyczenie.
OHAUS Waga z funkcją liczenia sztuk D150BL OHAUS 30kg 60kg 150kg

Wynajem wagi liczącej 150kg

Licząca waga elektroniczna na inwenturę. Oferujemy wagi od 1,5kg do 3000kg oraz wózki z wagą na wypożyczenie.
wypożyczenie wózka z wagą 2000kg

Wynajem wózka paletowego z wagą 2000kg

Wypożyczenie ręcznego wózka paletowego z wagą
OHAUS Wynajem wagi laboratoryjnej z funkcją liczenia 2200g, 0,01g, 170x140mm - dotykowy wyświetlacz

Wynajem wagi laboratoryjnej z funkcją liczenia 2200g, 0,01g, 170x140mm - dotykowy wyświetlacz

Wynajem wagi laboratoryjnej, precyzyjnej z dotykowym wyświetlaczem max 2200g d=0,01g. Dokładna waga licząca.
KERN Precyzyjna waga laboratoryjna 6kg / 0,1g

Wynajem wagi laboratoryjnej z funkcją liczenia 6kg / 0,1g, 155x145mm

Wynajem wagi laboratoryjnej, precyzyjnej max 6000g d=0,1g. Dokładna waga licząca.
OHAUS Waga z funkcją liczenia sztuk D150BL OHAUS 30kg 60kg 150kg

Wynajem wagi liczącej 300kg, szalka 650 x 500mm

Licząca waga elektroniczna na inwenturę. Oferujemy wagi od 1,5kg do 3000kg oraz wózki z wagą na wypożyczenie.

 

Dlaczego warto wypożyczać wagi do inwentury?

Wypożyczanie wag do inwentury to doskonałe rozwiązanie dla firm, które chcą zaoszczędzić czas i pieniądze. Oto kilka powodów, dla których warto skorzystać z tej opcji:

 • Oszczędność pieniędzy - zakup wag do inwentury może być kosztowny, zwłaszcza jeśli potrzebujesz ich tylko raz w roku. Wypożyczenie wag pozwala uniknąć dużych wydatków na zakup sprzętu.
 • Elastyczność - Wagi Wielkopolska jako wypożyczalnia wag oferuje różne rodzaje wag, dzięki czemu można wybrać te, które najlepiej spełniają Twoje potrzeby. Możesz również wypożyczyć więcej wag w razie potrzeby.
 • Oszczędność czasu - wypożyczenie wag pozwala uniknąć konieczności szukania i kupowania odpowiedniego sprzętu. Wszystko, co musisz zrobić, to skontaktować się z wypożyczalnią i zarezerwować potrzebne wagi.
 • Profesjonalizm - Wagi Wielkopolska oferuje nowoczesne i profesjonalne wagi, które zapewniają dokładne pomiary. Dzięki temu możesz być pewien, że Twoja inwentura będzie przeprowadzona rzetelnie.
 • Wsparcie techniczne - w razie problemów z wagami zapewniamy wsparcie techniczne i szybką pomoc.
 • Zgodność z wymaganiami systemu i nadzoru nad sprzętem pomiarowym. Do wypożyczanych wag możesz zamówić dokumenty potwierdzające właściwości metrologiczne wynajmowanego sprzętu, takie jak świadectwo sprawdzenia ISO lub świadectwo wzorcowania wagi w laboratorium akredytowanym w PCA.
 • Dodatkowe korzyści to oszczędność miejsca, czasu i pieniędzy - nie musisz przechowywać wag, zabezpieczać ich przed dekompletacją i zniszczeniem oraz dbać o cykliczne ładowanie akumulatorów wewnętrznych wag zabezpieczając je przed uszkodzeniem.

Podsumowując, wypożyczenie wag do inwentury to doskonałe rozwiązanie dla firm, które chcą zaoszczędzić czas i pieniądze oraz zapewnić sobie profesjonalizm i wsparcie techniczne.

 

Wynajem wag

 

Wynajem wag - jakie wagi można wypożyczyć?

Dodatkowo wynajem wag może również pomóc firmom być na bieżąco z najnowszymi technologiami bez konieczności ciągłego inwestowania w sprzęt. W naszej ofercie znajdują się wagi elektroniczne o różnych parametrach i funkcjach, takie jak:

 • Wagi platformowe - służą do ważenia dużych i ciężkich przedmiotów, np. palet, worków, beczek itp. Mają duży zakres pomiarowy i wysoką dokładność.
 • Wagi liczące - służą do szybkiego i precyzyjnego liczenia elementów o małej masie, np. śrub, nakrętek, monet itp. Pozwalają na ustalenie ilości sztuk na podstawie średniej masy jednostkowej.
 • Wagi analityczne - służą do ważenia bardzo małych ilości substancji o wysokiej dokładności, np. próbek chemicznych, leków itp. Mają bardzo mały zakres pomiarowy i bardzo wysoką dokładność.
 • Wagi laboratoryjne - służą do ważenia małych ilości substancji o dużej dokładności, np. składników receptur, kosmetyków itp. Mają mały zakres pomiarowy i wysoką dokładność.
 • Wagi przemysłowe - służą do ważenia różnych rodzajów materiałów i produktów w warunkach przemysłowych, np. metali, tworzyw sztucznych, żywności itp. Mają duży zakres pomiarowy i dobrą dokładność.
 • Wagi paletowe - służą do ważenia palet z towarem lub innymi ciężkimi ładunkami. Są wyposażone w specjalne widły pozwalające na łatwe umieszczanie palet i ich ważenie.
 • Wózki z wagą - służą do ważenia i przemieszczania towarów na paletach. Są wyposażone w wagę elektroniczną wbudowaną w widły wózka paletowego recznego.
 • Dynamometry i siłomierze - służą do pomiaru siły nacisku lub ciągu wywieranego przez różne obiekty lub urządzenia. Są wykorzystywane np. do sprawdzania warunków BHP podczas prac ręcznych, siły wyrywania, wytrzymałości punktów kotwienia czy siły mięśniowej ludzi lub zwierząt.

Jeśli nie jesteś pewien, jakiego rodzaju wag potrzebujesz, skontaktuj się z nami, a doradzimy Ci najlepsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb.

 

Wynajem wag

 

Wynajem wag liczących na inwenturę

Jak przebiega liczenie sztuk metodą wagową? Liczenie sztuk metodą wagową przy użyciu wag liczących to bardzo popularna metoda usprawnienia procesu inwentury. Warunkami koniecznymi do przeprowadzenia skutecznej inwentury przy wykorzystaniu wagi liczącej są: jednorodny detal (masa pojedynczych detali, które zamierzamy liczyć, powinna być zbliżona) oraz odpowiednio dobrana do masy pojedynczego liczonego detalu działka wagi (warto wybrać wagę, która posiada rozszerzoną rozdzielczość wewnętrzną, dzięki której możemy liczyć detale o masie nawet 10-krotnie mniejszej niż wynosi wartość działki odczytowej wag d=).
Sam proces liczenia na oferowanych przez nas wagach na wynajem jest bardzo prosty i składa się z następujących kroków:

 • Tarujemy puste opakowanie, na które będziemy wkładać detale.
 • Ręcznie odliczamy ilość detali, np. 10 lub 20 lub 50 szt. (im większa próbka, tym lepiej).
 • Wkładamy odliczone detale do wytarowanego opakowania.
 • Na klawiaturze wag wpisujemy odliczoną ilość i zatwierdzamy przyciskiem SAMPLE.
 • Na wyświetlaczach wag odczytujemy całkowitą masę detali, średnią masę pojedynczego detalu i ilość sztuk.
 • Jeśli chcemy policzyć inny rodzaj detali, powtarzamy cały proces od początku.

W ofercie posiadamy również wagi z funkcją liczenia wyposażone w pojedynczy wyświetlacz; obsługa takich wag jest nieznacznie trudniejsza, ale dzięki dołączonej instrukcji liczenia w języku polskim szybko można się nauczyć. Szczególnie wygodne w użyciu są wagi wyposażone w dotykowy ekran i menu w języku polskim.

 

Wynajem wag

 

Wynajem wag - pewność i zaufanie

Wynajem wag elektronicznych do 3000 kg to nasza specjalność. Od wielu lat oferujemy wynajem krótkoterminowy wag liczących na inwenturę, wag magazynowych, wag paletowych i wózków z wagą. Szeroką ofertę wypożyczanych wag rozszerzyliśmy o wagi laboratoryjne, techniczne i analityczne oraz siłomierze/dynamometry. Jeżeli nasi Klienci mają szczególnie wysokie wymagania, możemy zaproponować wagi dwuplatformowe do szybkiej kontroli i liczenia sztuk detali w opakowaniach zbiorczych. Wszystkie oferowane wagi i siłomierze są proste w obsłudze, sprawdzone przez naszych pracowników i przygotowane do pracy. W celu usprawnienia logistyki stosujemy specjalistyczne skrzynie transportowe, które ułatwiają szybkie pakowanie i rozpakowywanie wag oraz gwarantują bezpieczny transport firmami kurierskimi. Wagi przeznaczone na wynajem są regularnie sprawdzane i na życzenie Klienta wzorcowane w laboratorium akredytowanym w PCA, aby zapewnić najwyższą jakość i precyzję wyników pomiarów. WAGI WIELKOPOLSKA oferuje wynajem wag o najwyższej jakości, a także profesjonalną obsługę i konkurencyjne ceny.

 

Wynajem wag

 

Gdzie można wypożyczyć wagi elektroniczne?

Nasza firma WAGI WIELKOPOLSKA działa już od 30 lat i posiada duże doświadczenie w dziedzinie wypożyczania wag dla firm różnych branż. Jesteśmy dumni z naszej działalności charytatywnej, w ramach której wspieramy różne inicjatywy, takie jak liczenie pieniędzy podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, ważenie podczas bicia rekordów Guinnessa, np. ważenie największej zapiekanki, bicia rekordu podnoszenia sztangi czy ważenia największej dyni podczas Dnia Korbola oraz innych pożytecznych zbiórek przeznaczonych na szczytny cel.

Nasza firma WAGI WIELKOPOLSKA to nie tylko wypożyczalnia wag, ale również partner dla firm i organizacji, którym zależy na rzetelności i profesjonalizmie. Zapraszamy do współpracy!

 

Wynajem wag