Wynajem wagi platformowej z funkcją liczenia sztuk KFS 1500
Marka:
Model:
KFS1500
- kod produktu: WY_KFS1500
- akumulator wewnętrzny: nie
- zasilacz sieciowy: zasilacz zew.
- działka elementarna d: 200 g
- rozmiar szalki: 1200x1200 mm
- adiustacja wewnętrzna: nie
- legalizacja: nie
- max zakres pomiarowy: 1500 kg
- słupek do wagi: nie
Dostępność:
dostępny
Wysyłka:
Koszt dostawy:
30,75 zł brutto
Koszt dostawy:
30,75 zł brutto
Parametry techniczne
| model: | KFS1500 |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| akumulator wewnętrzny: | nie |
| dodatkowy wyświetlacz: | nie |
| dwustronny wyświetlacz: | nie |
| działka elementarna d: | 200 g |
| jednostki miary: | g, lb |
| język menu: | angielski |
| adiustacja wewnętrzna: | nie |
| adiustacja zewnętrzna: | tak |
| legalizacja: | nie |
| masa własna: | ~50kg |
| max zakres pomiarowy: | 1500 kg |
| min masa jednego elementu: | 200g |
| mody pracy: | liczenie sztuk |
| obudowa: | tworzywo ABS |
| osłona wagi: | nie |
| rozmiar szalki: | 1200x1200 mm |
| słupek do wagi: | nie |
| temperatura pracy: | 0°C do +40°C |
| ważenie pod wagą (hak): | nie |
| wyświetlacz: | LCD |
| zasilacz sieciowy: | zasilacz zew. |
Produkty podobne