Wynajem wagi liczącej EC30
Marka:
OHAUS
Model:
EC30
- kod produktu: WY_EC30
- akumulator wewnętrzny: opcjonalnie
- zasilacz sieciowy: zasilacz zew.
- działka elementarna d: 1 g
- rozmiar szalki: 294x225 mm
- adiustacja wewnętrzna: nie
- legalizacja: nie
- max zakres pomiarowy: 30 kg
- słupek do wagi: nie
Dostępność:
dostępny
Wysyłka:
Koszt dostawy:
30,75 zł brutto
Koszt dostawy:
30,75 zł brutto
Parametry techniczne
| model: | EC30 |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| akumulator wewnętrzny: | opcjonalnie |
| czas pracy na zasil. aku.: | do 80h |
| czas ładowania akumulatora: | ok. 12h |
| dodatkowy wyświetlacz: | nie |
| dwustronny wyświetlacz: | nie |
| działka elementarna d: | 1 g |
| jednostki miary: | g, lb |
| język menu: | angielski |
| adiustacja wewnętrzna: | nie |
| adiustacja zewnętrzna: | tak |
| legalizacja: | nie |
| masa własna: | 4,2kg |
| max zakres pomiarowy: | 30 kg |
| min masa jednego elementu: | 0,2g |
| mody pracy: | liczenie sztuk, ważenie |
| obudowa: | tworzywo ABS |
| osłona wagi: | nie |
| producent: | OHAUS |
| rozmiar szalki: | 294x225 mm |
| słupek do wagi: | nie |
| temperatura pracy: | 0°C do +40°C |
| ważenie pod wagą (hak): | nie |
| wymiary: | 325 x 330,5 x 114mm |
| wyświetlacz: | LCD z podświetleniem |
| zasilacz sieciowy: | zasilacz zew. |
Video
Produkty podobne