Wagi lekarskie / medyczne ze wzrostomierzem

KERN   Waga osobowa kolumnowa KERN MPE

KERN MPE - waga medyczna osobowa elektroniczna, miernik na kolumnie

Elektroniczna waga osobowa z dwustronnym wyświetlaczem na kolumnie KERN MPE. Kółka transportowe. Zasilanie bateryjno - sieciowe. Opcjonalnie wzrostomierz 88 - 200 cm, opcjonalnie legalizacja (dodatkowo płatna). Zasilacz w cenie wagi. Wagi z dostawą jeszcze w 2017 r. CENY SPECJALNE DLA SZKÓŁ !!!
...
KERN   Waga osobowa wersja z kolumną KERN MPS

KERN MPS - waga medyczna osobowa elektroniczna

Elektroniczna waga lekarska w wersji z miernikiem na kablu lub kolumnie niemieckiej firmy KERN seria MPS. Zasilanie bateryjno - sieciowe. Opcjonalnie wzrostomierz 60 - 205 cm, opcjonalnie legalizacja (dodatkowo płatna). Zasilacz w cenie wagi.
...
KERN   Przenośna waga lekarska do 250kg MPD KERN

KERN MPD - waga medyczna osobowa elektroniczna

Elektroniczna waga osobowa z wyświetlaczem przy szalce KERN MPD. Waga przenośna. Opcjonalnie legalizacja. Zasilanie bateryjno - sieciowe.
...
SECA   Waga osobowa kolumnowa SECA 704 max 300kg ze wzrostomierzem SECA 704

SECA 704 - waga medyczna osobowa elektroniczna 300kg

Elektroniczna waga osobowa z wyświetlaczem na kolumnie do 300kg. Kółka transportowe. Legalizacja. Zasilanie bateryjne. Opcjonalnie wzrostomierz 7 - 230 cm, opcjonalnie zasilacz sieciowy. Opcjonalnie bezprzewodowa transmisja danych na komputer drukarkę
...
SECA   Waga osobowa kolumnowa SECA 799

SECA 799 - waga medyczna osobowa elektroniczna

Elektroniczna waga osobowa z wyświetlaczem na kolumnie. Kółka transportowe. Legalizacja. Zasilanie bateryjne. Opcjonalnie wzrostomierz 60 - 200 cm, opcjonalnie zasilacz sieciowy.
...
KERN   Przenośna waga lekarska do 250kg MPC

KERN MPC - waga medyczna osobowa elektroniczna z dużą szalką

Elektroniczna waga osobowa z wyświetlaczem na kablu KERN MPC. Waga przenośna. Opcjonalnie legalizacja. Zasilanie bateryjno - sieciowe.
...
AXIS Lekarska waga osobowa kolumnowa BA150L AXIS

AXIS BA_L - waga medyczna osobowa elektroniczna, lekarska

Elektroniczna waga osobowa z wyświetlaczem na kolumnie BA150L AXIS. Zasilacz sieciowy. Opcjonalnie wzrostomierz 60 - 200 cm, opcjonalnie legalizacja
...
KERN   Medyczna waga z poręczą / balkonowa do ważenia wózków inwalidzkich KERN MWA

KERN MWA - waga specjalistyczna medyczna do wózków elektroniczna

Medyczna waga platformowa z najazdami i opcjonalnie z poręczą do ważenia osób starszych i na wózkach inwalidzkich o masie do 300kg model MWA firmy KERN . Wyświetlacz na kablu. Opcjonalnie legalizacja. Zasilanie bateryjno - sieciowe.
...
RADWAG Waga kolumnowa osobowa medyczna RADWAG 60/150 kg ze wzrostomierzem RADWAG

RADWAG C315 / WPT OW - waga medyczna osobowa elektroniczna ze wzrostomierzem

Elektroniczna waga osobowa ze wzrostomierzem Legalizacja w cenie wagi. Zasilanie sieciowo - akumulatorowe. Wzrostomierz 100 - 200 cm.
...
AXIS AXIS BA_LM  - waga medyczna osobowa lekarska

AXIS BA_LM - waga medyczna osobowa lekarska

Elektroniczna waga osobowa z wyświetlaczem BA150LM AXIS. Zasilacz sieciowy. Opcjonalnie legalizacja
...
KERN   Medyczna waga najazdowa ze zintegrowanymi najazdami do ważenia wózków inwalidzkich KERN MWS

KERN MWS - waga specjalistyczna medyczna najazdowa elektroniczna do wózków inwalidzkich

Medyczna waga platformowa ze zintegrowanymi najazdami i opcjonalnie z poręczą do ważenia osób starszych i na wózkach inwalidzkich o masie do 300kg model MWS firmy KERN . Wyświetlacz na kablu ok. 1,8m. Opcjonalnie legalizacja. Zasilanie bateryjno - sieciowe.
...
KERN   Medyczna waga z poręczami / balkonikiem do ważenia pacjentów pozycji stojącej MTA KERN

KERN MTA - waga medyczna osobowa elektroniczna

Medyczna waga poręczowa do ważenia osób starszych w pozycji stojącej o masie do 400kg model MTA firmy KERN . Wyświetlacz LCD z podświetleniem na kolumnie. Opcjonalnie legalizacja. Zasilanie bateryjno - sieciowe.
...

Waga medyczna ze wzrostomierzem legalizowana - elektroniczna waga do szpitala lub gabinetu lekarskiego - producenci KERN, Fawag, Seca, Radwag, AXIS, Mensor. Waga lekarska ze wzrostomierzem i legalizacją przeznaczona do pracy w szpitalu, przychodni oraz gabinecie lekarskim do ważenia pacjentów. Solidna i bezpieczna w użytkowaniu konstrukcja wagi pozwala na uzyskiwanie dokładnych i powtarzalnych wyników pomiaru bardzo ważnych podczas procesu leczenia i diagnostyki.  

Praktyczna waga medyczna ze wzrostomierzem przydatna w szpitalu oraz gabinecie lekarskim

Wagi z miernikiem na kolumnie idealnie sprawdzają się w gabinecie i szpitalu, natomiast wagi z miernikiem przy szalce można łatwo i bezpiecznie transportować. Wszystkie wagi medyczne ze wzrostomierzem można zakupić z ważną legalizacją. Wybrane wagi osobowe z kolumną mogą być dodatkowo wyposażone we wzrostomierz teleskopowy do pomiaru wzrostu pacjentów. Nasz sklep internetowy moga.pl proponuje wagi osobowe medyczne, a wśród nich: waga ze wzrostomierzem KERN, wagi osobowe AXIS i wagi kolumnowe SECA. Warte polecenia są wagi osobowe z legalizacją, które mogą być użytkowane we wszelkiego rodzaju miejscach związanych z medycyną, gdzie niezbędne są precyzyjne pomiary wagi. Nasz firma zapewnia również usługi, takie jak: naprawa wag osobowych medycznych oraz serwis wag osobowych medycznych u nas wykonasz również legalizację ponowną wag lekarskich / medycznych. Polecamy elektroniczne wagi do zastosowania w medycynie do pomiaru wagi i wzrostu pacjentów. Dostarczamy wysokiej jakości elektroniczne wagi osobowe ze wzrostomierzem oraz przenośne wagi osobowe, wagi niemowlęce, wagi krzesełkowe, wagi z balkonikiem, wagi najazdowe do wózków inwalidzkich, wagi łóżkowe oraz inne wagi stosowane w służbie zdrowia do diagnozowania i ochrony życia i zdrowia. Waga lekarska elektroniczna ze wzrostomierzem z dwustronnym wyświetlaczem na kolumnie marki KERN MPE posiada kółka transportowe oraz zasilanie bateryjno - sieciowe.

Profesjonalna waga elektroniczna ze wzrostomierzem dokonująca precyzyjnych oraz powtarzalnych pomiarów

Oferowana przez nasz sklep waga lekarska ze wzrostomierzem z opcjonalną legalizacją, to elektroniczne urządzenie dostępne w wersji z miernikiem na kablu lub kolumnie niemieckiej firmy KERN seria MPS. Profesjonalna waga kolumnowa  marki SECA z wyświetlaczem na kolumnie do 300kg posiada kółka transportowe, legalizację oraz zasilanie bateryjne. Opcjonalnie wyposażona jest we wzrostomierz 7 - 230 cm oraz opcjonalnie zasilacz sieciowy. Dodatkowo możliwa jest opcjonalna bezprzewodowa transmisja danych na komputer drukarkę. Dostępna w naszym sklepie waga kolumnowa ze wzrostomierzem, tzw. stacja pomiarowa SECA 285, to elektroniczne urządzenie do 300kg z elektronicznym wzrostomierzem do 220cm. Komfortowa i łatwa obsługa pozwoli na wygodną pracę z urządzeniem. Polecamy również wagi osobowe podłogowe. Produkty są przenośne, łatwe w transporcie, płaskie. Posiadają odłączane od szalki wyświetlacze z 2m kablem, wyposażone w zasilanie bateryjne. Dla waga stosowanych w badaniach klinicznych proponujemy wzorcowanie wagi medycznej przez nasze akredytowane laboratorium wzorcowania wag.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usługi zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce
+