Wynajem wag elektronicznych

Wybrane filtry:
producent:
KERN
KERN Precyzyjna waga laboratoryjna 6kg / 0,1g

Wynajem wagi laboratoryjnej z funkcją liczenia 6kg / 0,1g, 155x145mm

Wynajem wagi laboratoryjnej, precyzyjnej max 6000g d=0,1g. Dokładna waga licząca.
  • kod produktu: WY_PFB6000_1
  • akumulator wewnętrzny: nie
  • działka elementarna d: 0,1g
  • adiustacja wewnętrzna: nie
  • legalizacja: nie
  • max zakres pomiarowy: 6000g
  • rozmiar szalki: 155x145mm
  • słupek do wagi: nie
  • zasilacz sieciowy: zasilacz zew.

Wynajem wag elektronicznych w zakresie do 3000kg. Oferujemy wynajem krótkookresowy wag liczących na inwenturę, wag magazynowych, wag paletowych  i wózków z wagą. Szeroką ofertę wypożyczanych wag rozszerzyliśmy o wagi laboratoryjne, techniczne i analityczne. Jeżeli nasi Klienci mają szczeólnie wysokie wymagania możemy zaproponować wagi dwuplatformowe do szybkiej kontroli i liczenia sztuk detali w opakowaniach zbiorczych. Wszystkie oferowane wagi są proste w obsłudze, skalibrowane i przygotowane do pracy. W celu usprawnienia logistyki stosujemy specjalistyczne skrzynie transportowe, które ułatwiają szybkie pakowanie i rozpakowywanie wag oraz gwarantują bezpieczny transport firmami kurierskimi. W ofercie na wynajem posiadamy tylko wagi bez legalizacji za wyjątkiem wag sklepowych, które zgodnie z wymaganiami Ustawy Prawo o Miarach, posiadają ważną legalizację dlatego wagi sklepowe mogą być stosowane do rozliczeń handlowch. Do wynajmowanych wag dołączamy skrócone instrukcje obsługi w języku polskim. Opcją dodatkowo płatną jest usługa wzorcowania wagi (można uzyskać świadectwo wzorcowania PCA). 

Liczenie metodą wagową przy użyciu wag liczących to bardzo popularna metoda usprawnienie procesu inwentury. Warunkami koniecznymi do przeprowadzenie skutecznie inwentury przy wykorzystaniu wagi liczacej są: jednorodny detal (masa pojedynczych detali, które zamierzamy liczyć powinna być zbliżona) oraz odpowiednio dobrana do masy pojedynczego liczonego detalu, działka wagi (warto wybrać wagę, która posiada rozszerzoną rozdzielczość wewnętrzną, dzięki której możemy liczyć detale o masie nawet 10-krotnie mniejszej niż wynosi wartość działki odczytowej wag d=) Sam proces liczaenia na oferowanych przez nas wag na wynajem jest bardzo prosty: na wstępie tarujemy puste opakowanie, ręcznie odliczamy ilość detali np. 10 lub 20 lub 50 szt. (im większa jest ilość próbki tym dokładniej wyznaczymy średnią masę elementu co pozwala uzyskać większą dokaldność liczenia), odliczone elementy wkładamy do wytarowanego pojemnika, następnie na klawiaturze wpisujemy odliczoną ilość i zatwierdzamy przyciskiem SAMPLE. Na trzech dostępnych wyświetlaczach pojawią się informacje: całkowita masa detali / średnia masa pojedynczego detalu / ilość sztuk. Chcąc policzyć inny detal operację należy powtórzyć od początku. W ofercie posiadamy również wagi z funkcją liczenia wyposażone w pojedyńczy wyświetlacz, obsługa takich wag nieznacznie trudniejsza, ale dzięki dołączonej instrukcji liczenia w języku polskim, szybko można się nauczyć. Szczególnie wygodne w użyciu są wagi wyposażone w dotykowy ekran i menu w języku polskim. 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usługi zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce
+