Wynajem wagi laboratoryjnej z funkcją liczenia 6kg / 0,1g, 155x145mm
Marka:
KERN
Model:
PFB 6000-1
- kod produktu: WY_PFB6000_1
- akumulator wewnętrzny: nie
- zasilacz sieciowy: zasilacz zew.
- działka elementarna d: 0,1 g
- rozmiar szalki: 155 x 145 mm
- adiustacja wewnętrzna: nie
- legalizacja: nie
- max zakres pomiarowy: 6000 g
- czas stabilizacji: ~1 sek.
- słupek do wagi: nie
Dostępność:
dostępny
Wysyłka:
Koszt dostawy:
0,00 zł brutto
Koszt dostawy:
0,00 zł brutto
Parametry techniczne
| model: | PFB 6000-1 |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| akumulator wewnętrzny: | nie |
| czas pracy na zasil. bat.: | do 6h |
| czas stabilizacji: | ~1 sek. |
| dodatkowy wyświetlacz: | nie |
| dwustronny wyświetlacz: | nie |
| działka elementarna d: | 0,1 g |
| interfejs: | brak |
| jednostki miary: | g |
| język menu: | angielski |
| adiustacja wewnętrzna: | nie |
| adiustacja zewnętrzna: | tak |
| legalizacja: | nie |
| max zakres pomiarowy: | 6000 g |
| mody pracy: | liczenie sztuk, TARA, ważenie |
| obudowa: | tworzywo ABS |
| osłona wagi: | nie |
| producent: | KERN |
| rozmiar szalki: | 155 x 145 mm |
| słupek do wagi: | nie |
| temperatura pracy: | 5°C do +40°C |
| ważenie pod wagą (hak): | nie |
| wyświetlacz: | LCD |
| zasilacz sieciowy: | zasilacz zew. |
Produkty podobne