Wynajem wózka paletowego z wagą 2000kg
Marka:
Model:
Wózek z wagą 2000kg
- kod produktu: WY_Wózek2000kg
- akumulator wewnętrzny: tak
- zasilacz sieciowy: ładowarka
- działka elementarna d: 1 kg
- rozmiar szalki: 1150(widły)x560 mm
- adiustacja wewnętrzna: nie
- legalizacja: nie
- max zakres pomiarowy: 2000 kg
- słupek do wagi: nie
Dostępność:
dostępny
Wysyłka:
Koszt dostawy:
30,75 zł brutto
Koszt dostawy:
30,75 zł brutto
Parametry techniczne
| model: | Wózek z wagą 2000kg |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| akumulator wewnętrzny: | tak |
| dodatkowy wyświetlacz: | nie |
| dwustronny wyświetlacz: | nie |
| działka elementarna d: | 1 kg |
| jednostki miary: | g, lb |
| język menu: | angielski |
| adiustacja wewnętrzna: | nie |
| adiustacja zewnętrzna: | tak |
| legalizacja: | nie |
| masa własna: | ~120kg |
| max zakres pomiarowy: | 2000 kg |
| mody pracy: | ważenie |
| obudowa: | stal lakierowana |
| osłona wagi: | nie |
| rozmiar szalki: | 1150(widły)x560 mm |
| słupek do wagi: | nie |
| temperatura pracy: | 0°C do +40°C |
| ważenie pod wagą (hak): | nie |
| wyświetlacz: | LCD |
| zasilacz sieciowy: | ładowarka |
Produkty podobne