Miernik pomiaru siły naciągu / napięcia taśm spinających PP, PET, PES, poliestrowych i stalowych STXM-500-1 Tensitron
Parametry techniczne
| model: | STXM-500-1 |
| gwarancja: | 12 miesięcy |
| akumulator wewnętrzny: | tak |
| czas pracy na zasil. aku.: | do 12h |
| czujnik: | wewnętrzny |
| dokładność pomiaru: | 3,5% |
| działka elementarna d: | 1 lb |
| interfejs: | RS 232 (opcjonalnie) |
| jednostki miary: | kg, lb |
| język menu: | angielski |
| kraj: | USA |
| masa własna: | ~1kg |
| max zakres pomiarowy: | 25-500 lb |
| obudowa: | metal lakierowany |
| poziom: | profesjonalny |
| producent: | TENSITRON |
| średnica / grubość: | 0,017"-0,026"; 0,027"-0,032"; 0,033"-0,040" poly |
| walizka transportowa: | tak |
| wyświetlacz: | LCD z podświetleniem |
| zasilanie akumulatrowe: | tak |
Produkty podobne