Miernik pomiaru siły naciągu / napięcia taśm spinających PP, PET, PES, poliestrowych i stalowych STXM-2000-1 Tensitron
Parametry techniczne
| model: | STXM-2000-1 |
| gwarancja: | 12 miesięcy |
| akumulator wewnętrzny: | tak |
| czas pracy na zasil. aku.: | do 12h |
| czujnik: | wewnętrzny |
| dokładność pomiaru: | 4% |
| działka elementarna d: | 10 lb |
| interfejs: | RS 232 (opcjonalnie) |
| jednostki miary: | kg, lb |
| język menu: | angielski |
| kraj: | USA |
| masa własna: | ~1kg |
| max zakres pomiarowy: | 100-2000 lb |
| obudowa: | metal lakierowany |
| poziom: | profesjonalny |
| producent: | TENSITRON |
| średnica / grubość: | 0,020"-0,029"; 0,030"-0,042"; 0,043"-0,055" poly 0,017"-0,024";0,025"-0,035"; 0,036"-0,044" steel |
| walizka transportowa: | tak |
| wyświetlacz: | LCD z podświetleniem |
| zasilanie akumulatrowe: | tak |
Produkty podobne