AXIS 4BA NAN - waga najazdowa nierdzewna, 2 najazdy
Wybierz model:
Parametry techniczne
| model: | 4BA300NAN-A |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| akumulator wewnętrzny: | opcjonalnie |
| czas pracy na zasil. aku.: | do 6h |
| czas stabilizacji: | ~4 sek. |
| dodatkowy wyświetlacz: | nie |
| dopuszczalne przeciążenie: | do 20% |
| dwustronny wyświetlacz: | nie |
| działka elementarna d: | 100 g |
| działka legalizacyjna e: | 100 g |
| interfejs: | RS 232 (opcjonalnie) |
| jednostki miary: | g, kg, lb, oz |
| konstrukcja: | stal nierdzewna |
| kraj: | Polska |
| legalizacja: | opcjonalnie |
| masa własna: | 160kg |
| max zakres pomiarowy: | 300 kg |
| mody pracy: | liczenie sztuk, statystyki, sumowanie, ważenie, ważenie dynamiczne (zwierząt), ważenie kontrolne, ważenie procentowe |
| najazd: | 2szt |
| obudowa: | stal nierdzewna |
| opcje: | drukarka, program komputerowy, statyw |
| osłona wagi: | nie |
| pamięć: | 100 |
| producent: | AXIS |
| przekaźniki AC: | nie |
| przekaźniki DC: | nie |
| przewód: | 4m |
| rozmiar szalki: | 860x1000 mm |
| RS422/485: | nie |
| temperatura pracy: | -10°C do +40°C |
| wymiary: | 1100 x 1000 x 75mm |
| wyświetlacz: | LED zielony |
| zasilacz sieciowy: | zasilacz wew. |
| wodoodporność: | tak |
Pliki do pobrania
Produkty podobne
Porównanie modeli
| Kod produktu | Model | max zakres pomiarowy | działka elementarna d | legalizacja | rozmiar szalki | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AX360001 | 4BA300NAN-A | 300 kg | 100 g | opcjonalnie | 860x1000 mm | 14 - 30 dni | 13 097,04 zł |
| AX360002 | 4BA300NAN-A+ | 300 kg | 100 g | opcjonalnie | 1000x1000 mm | 14 - 30 dni | 14 233,56 zł |
| AX360005 | 4BA600NAN-A | 600 kg | 200 g | opcjonalnie | 860x1000 mm | 14 - 30 dni | 13 097,04 zł |
| AX360006 | 4BA600NAN-A+ | 600 kg | 200 g | opcjonalnie | 1000x1000 mm | 14 - 30 dni | 14 233,56 zł |
| AX360010 | 4BA1000NAN-A+ | 1000 kg | 500 g | opcjonalnie | 1000x1000 mm | 14 - 30 dni | 14 233,56 zł |
| AX360011 | 4BA1000NAN-B | 1000 kg | 500 g | opcjonalnie | 1000x1250 mm | 14 - 30 dni | 14 612,40 zł |
| AX360014 | 4BA1500NAN-A+ | 1500 kg | 500 g | opcjonalnie | 1000x1000 mm | 14 - 30 dni | 14 233,56 zł |
| AX360016 | 4BA1500NAN-C | 1500 kg | 500 g | opcjonalnie | 1250x1500 mm | 14 - 30 dni | 19 266,72 zł |
| AX360018 | 4BA2000NAN-A+ | 2000 kg | 1 kg | opcjonalnie | 1000x1000 mm | 14 - 30 dni | 14 233,56 zł |
| AX360020 | 4BA2000NAN-C | 2000 kg | 1 kg | opcjonalnie | 1250x1500 mm | 14 - 30 dni | 19 266,72 zł |