KPZ 2D - waga lakierowana najazdowa z rampą
Wybierz model:
Parametry techniczne
| model: | KPZ 2D 300 05x06 |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| akumulator wewnętrzny: | opcjonalnie |
| dodatkowy wyświetlacz: | nie |
| dwustronny wyświetlacz: | nie |
| działka elementarna d: | 100 g |
| działka legalizacyjna e: | 100 g |
| interfejs: | RS 232 (opcjonalnie) |
| jednostki miary: | kg |
| konstrukcja: | stal lakierowana |
| kraj: | Polska |
| legalizacja: | opcjonalnie |
| masa własna: | ~60kg |
| max zakres pomiarowy: | 300 kg |
| mody pracy: | ważenie |
| najazd: | 1szt. |
| obudowa: | tworzywo ABS |
| osłona wagi: | nie |
| producent: | KPZ |
| przekaźniki AC: | nie |
| przekaźniki DC: | nie |
| przewód: | 5m |
| rozmiar szalki: | 500x600 mm |
| RS422/485: | nie |
| temperatura pracy: | -10°C do +40°C |
| wykonanie / materiał: | standardowe |
| wymiary: | 740 x 600 x 80(~45)mm |
| wyświetlacz: | LCD z podświetleniem |
| zasilacz sieciowy: | zasilacz wew. |
Wyposażenie dodatkowe
Produkty podobne
Porównanie modeli
| Kod produktu | Model | max zakres pomiarowy | działka elementarna d | legalizacja | rozmiar szalki | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KP_2D000506030E | KPZ 2D 300 05x06 | 300 kg | 100 g | opcjonalnie | 500x600 mm | 7 - 14 dni | 6 027,00 zł |
| KP_2D000506060E | KPZ 2DE 600 05x06 | 600 kg | 200 g | opcjonalnie | 500x600 mm | 7 - 14 dni | 6 027,00 zł |
| KP_2DM005060600 | KPZ 2DM 300/600 05x06 | 300/600 kg | 100 g / 200 g | nie | 500x600 mm | 7 - 14 dni | 5 412,00 zł |
| KP_2D000808030E | KPZ 2D 300 08x08 | 300 kg | 100 g | opcjonalnie | 800x800 mm | 7 - 14 dni | 6 457,50 zł |
| KP_2D000808060E | KPZ 2D 600 08x08 | 600 kg | 200 g | opcjonalnie | 800x800 mm | 7 - 14 dni | 6 457,50 zł |
| KP_2DM008080600 | KPZ 2DM 300/600 08x08 | 300/600 kg | 100 g / 200 g | nie | 800x800 mm | 7 - 14 dni | 5 719,50 zł |
| KP_2D000710060E | KPZ 2D 600 07x10 | 600 kg | 200 g | opcjonalnie | 700x1000 mm | 7 - 14 dni | 7 011,00 zł |
| KP_2D000710150E | KPZ 2DE 1500 07x10 | 1500 kg | 500 g | opcjonalnie | 700x1000 mm | 7 - 14 dni | 7 011,00 zł |
| KP_2DM007100600 | KPZ 2DM 300/600 07x10 | 300/600 kg | 100 g / 200 g | nie | 700x1000 mm | 7 - 14 dni | 6 150,00 zł |
| KP_2D001112060E | KPZ 2D 600 10x12 | 600 kg | 200 g | opcjonalnie | 1060x1250 mm | 7 - 14 dni | 8 487,00 zł |
| KP_2D001112150E | KPZ 2D 1500 10x12 | 1500 kg | 500 g | opcjonalnie | 1060x1250 mm | 7 - 14 dni | 8 487,00 zł |
| KP_2D001112300E | KPZ 2DE 3000 10x12 | 3000 kg | 1 kg | opcjonalnie | 1060x1250 mm | 7 - 14 dni | 9 963,00 zł |
| KP_2DM011121500 | KPZ 2DM 750/1500 10x12 | 750/1500 kg | 200 g / 500 g | nie | 1060x1250 mm | 7 - 14 dni | 7 749,00 zł |
| KP_2DM011123000 | KPZ 2DM 1500/3000 10x12 | 1500/3000 kg | 0,5/1 kg | nie | 1060x1250 mm | 7 - 14 dni | 7 749,00 zł |
| KP_2D001212060E | KPZ 2D 600 12x12 | 600 kg | 200 g | opcjonalnie | 1250x1250 mm | 7 - 14 dni | 9 409,50 zł |
| KP_2D001212150E | KPZ 2D 1500 12x12 | 1500 kg | 500 g | opcjonalnie | 1250x1250 mm | 7 - 14 dni | 9 409,50 zł |
| KP_2D001212300E | KPZ 2DE 3000 12x12 | 3000 kg | 1 kg | opcjonalnie | 1250x1250 mm | 7 - 14 dni | 10 885,50 zł |
| KP_2DM012121500 | KPZ 2DM 750/1500 12x12 | 750/1500 kg | 200 g / 500 g | nie | 1250x1250 mm | 7 - 14 dni | 8 610,00 zł |
| KP_2DM012123000 | KPZ 2DM 1500/3000 12x12 | 1500/3000 kg | 0,5/1 kg | nie | 1250x1250 mm | 7 - 14 dni | 8 610,00 zł |
| KP_2D001215150E | KPZ 2D 1500 12x15 | 1500 kg | 500 g | opcjonalnie | 1250x1500 mm | 7 - 14 dni | 10 086,00 zł |
| KP_2D001215300E | KPZ 2DE 3000 12x15 | 3000 kg | 1 kg | opcjonalnie | 1250x1500 mm | 7 - 14 dni | 11 685,00 zł |
| KP_2DM012151500 | KPZ 2DM 750/1500 12x15 | 750/1500 kg | 200 g / 500 g | nie | 1250x1500 mm | 7 - 14 dni | 9 409,50 zł |
| KP_2D001515150E | KPZ 2D 1500 15x15 | 1500 kg | 500 g | opcjonalnie | 1500x1500 mm | 7 - 14 dni | 11 193,00 zł |
| KP_2D001515300E | KPZ 2DE 3000 15x15 | 3000 kg | 1 kg | opcjonalnie | 1500x1500 mm | 7 - 14 dni | 12 669,00 zł |
| KP_2DM015151500 | KPZ 2DM 750/1500 15x15 | 750/1500 kg | 200 g / 500 g | nie | 1500x1500 mm | 7 - 14 dni | 10 332,00 zł |