KPZ 2DN - waga nierdzewna najazdowa z rampą
Wybierz model:
Parametry techniczne
| model: | KPZ 2DN 300 08x08 |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| akumulator wewnętrzny: | opcjonalnie |
| dodatkowy wyświetlacz: | nie |
| dwustronny wyświetlacz: | nie |
| działka elementarna d: | 100 g |
| działka legalizacyjna e: | 100 g |
| interfejs: | RS 232 (opcjonalnie) |
| jednostki miary: | kg |
| konstrukcja: | stal nierdzewna DIN 1.4301 |
| kraj: | Polska |
| legalizacja: | opcjonalnie |
| masa własna: | ~90kg |
| max zakres pomiarowy: | 300 kg |
| mody pracy: | ważenie |
| najazd: | 1szt. |
| obudowa: | stal nierdzewna |
| osłona wagi: | nie |
| producent: | KPZ |
| przekaźniki AC: | nie |
| przekaźniki DC: | nie |
| przewód: | 5m |
| rozmiar szalki: | 800x800 mm |
| RS422/485: | nie |
| temperatura pracy: | -10°C do +40°C |
| wymiary: | 1040 x 800 x 80(~45)mm |
| wyświetlacz: | LCD z podświetleniem |
| zasilacz sieciowy: | zasilacz zew. |
| wodoodporność: | tak |
Wyposażenie dodatkowe
Produkty podobne
Porównanie modeli
| Kod produktu | Model | max zakres pomiarowy | działka elementarna d | legalizacja | rozmiar szalki | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KP_2DN00808030E | KPZ 2DN 300 08x08 | 300 kg | 100 g | opcjonalnie | 800x800 mm | 4 - 6 tygodni | 12 915,00 zł |
| KP_2DN00808060E | KPZ 2DN 600 08x08 | 600 kg | 200 g | opcjonalnie | 800x800 mm | 4 - 6 tygodni | 12 915,00 zł |
| KP_2DNM08080600 | KPZ 2DNM 300/600 08x08 | 300/600 kg | 100 g / 200 g | nie | 800x800 mm | 4 - 6 tygodni | 12 915,00 zł |
| KP_2DNM08081500 | KPZ 2DNM 750/1500 08x08 | 750/1500 kg | 200 g / 500 g | nie | 800x800 mm | 4 - 6 tygodni | 12 915,00 zł |
| KP_2DN01010060E | KPZ 2DN 600 10x10 | 600 kg | 200 g | opcjonalnie | 1000x1000 mm | 4 - 6 tygodni | 15 129,00 zł |
| KP_2DN01010150E | KPZ 2DN 1500 10x10 | 1500 kg | 500 g | opcjonalnie | 1000x1000 mm | 4 - 6 tygodni | 15 129,00 zł |
| KP_2DNM10101500 | KPZ 2DNM 750/1500 10x10 | 750/1500 kg | 200 g / 500 g | nie | 1000x1000 mm | 4 - 6 tygodni | 15 129,00 zł |
| KP_2DN01112060E | KPZ 2DN 600 10x12 | 600 kg | 200 g | opcjonalnie | 1060x1250 mm | 4 - 6 tygodni | 16 359,00 zł |
| KP_2DN01112150E | KPZ 2DN 1500 10x12 | 1500 kg | 500 g | opcjonalnie | 1060x1250 mm | 4 - 6 tygodni | 16 359,00 zł |
| KP_2DNM11121500 | KPZ 2DNM 750/1500 10x12 | 750/1500 kg | 200 g / 500 g | nie | 1060x1250 mm | 4 - 6 tygodni | 16 359,00 zł |
| KP_2DN01212060E | KPZ 2DN 600 12x12 | 600 kg | 200 g | opcjonalnie | 1250x1250 mm | 4 - 6 tygodni | 17 773,50 zł |
| KP_2DN01212150E | KPZ 2DN 1500 12x12 | 1500 kg | 500 g | opcjonalnie | 1250x1250 mm | 4 - 6 tygodni | 17 773,50 zł |
| KP_2DNM12121500 | KPZ 2DNM 750/1500 12x12 | 750/1500 kg | 200 g / 500 g | nie | 1250x1250 mm | 4 - 6 tygodni | 17 773,50 zł |
| KP_2DN01215060E | KPZ 2DN 600 12x15 | 600 kg | 200 g | opcjonalnie | 1250x1500 mm | 4 - 6 tygodni | 18 942,00 zł |
| KP_2DN01215150E | KPZ 2DN 1500 12x15 | 1500 kg | 500 g | opcjonalnie | 1250x1500 mm | 4 - 6 tygodni | 18 942,00 zł |
| KP_2DNM12151500 | KPZ 2DNM 750/1500 12x15 | 750/1500 kg | 200 g / 500 g | nie | 1250x1500 mm | 4 - 6 tygodni | 18 942,00 zł |
| KP_2DN01515060E | KPZ 2DN 600 15x15 | 600 kg | 200 g | opcjonalnie | 1500x1500 mm | 4 - 6 tygodni | 20 541,00 zł |
| KP_2DN01515150E | KPZ 2DN 1500 15x15 | 1500 kg | 500 g | opcjonalnie | 1500x1500 mm | 4 - 6 tygodni | 20 541,00 zł |
| KP_2DNM15151500 | KPZ 2DNM 750/1500 15x15 | 750/1500 kg | 200 g / 500 g | nie | 1500x1500 mm | 4 - 6 tygodni | 20 541,00 zł |