Mettler Toledo elektroda pH InLab Expert Go 51340288 do pracy w terenie
Parametry techniczne
| model: | Elektroda kombinowana pH InLab Expert Go do zastosowań przenośnych |
| producent: | METTLER TOLEDO |
| zakres pomiarowy: | pH 0-14 |
| zakres temperatur: | 0 °C - 100 °C |
| złącze: | BNC/RCA (Cinch) IP67 |
| typ złącza : | złącze otwarte |
| materiał trzonu: | PEEK |
| typ czujnika: | łączona elektroda |
| długość trzonu: | 120mm |
| średnica trzonu: | 12mm |
| kabel: | 1,8m |
| parametr: | pH |
| szkło membranowe: | U |
| ISM: | nie |
| czujnik temperatury: | NTC 30kΩ |
Wyposażenie dodatkowe
Pliki do pobrania
Produkty podobne