Mettler Toledo elektroda InLab Routine Go-ISM 30248832 do pracy w terenie
Parametry techniczne
| model: | Elektroda kombinowana InLab Routine Go-ISM do zastosowań przenośnych |
| producent: | METTLER TOLEDO |
| zakres pomiarowy: | pH 0-14 |
| zakres temperatur: | 0 °C - 100 °C |
| złącze: | BNC/RCA (Cinch) IP67 |
| typ złącza : | ceramika |
| materiał trzonu: | szkło |
| typ czujnika: | łączona elektroda |
| długość trzonu: | 120mm |
| średnica trzonu: | 12mm |
| kabel: | 1,8m |
| parametr: | pH |
| szkło membranowe: | HA |
| ISM: | tak |
| czujnik temperatury: | NTC 30kΩ |
| do wbijania: | nie |
Wyposażenie dodatkowe
Pliki do pobrania
Produkty podobne