Mettler Toledo elektroda InLab Science Pro-ISM 51344072 do emulsji
Parametry techniczne
| model: | Elektroda InLab Science Pro-ISM do trudnych zastosowań |
| producent: | METTLER TOLEDO |
| zakres pomiarowy: | pH 0-12 |
| zakres temperatur: | 0 °C - 100 °C |
| złącze: | MultiPin |
| typ złącza : | ruchoma szklana tuleja |
| materiał trzonu: | szkło |
| typ czujnika: | łączona elektroda |
| długość trzonu: | 170mm |
| średnica trzonu: | 12mm |
| kabel: | opcjonalnie |
| parametr: | pH |
| szkło membranowe: | A41 |
| ISM: | tak |
| czujnik temperatury: | NTC 30kΩ |
| do wbijania: | nie |
Wyposażenie dodatkowe
Produkty podobne