Mettler Toledo elektroda InLab Solids Pro-ISM 51343155 do żywności
Parametry techniczne
| model: | Elektroda kombinowana InLab Solids Pro-ISM do żywności |
| producent: | METTLER TOLEDO |
| zakres pomiarowy: | pH 1-11 |
| zakres temperatur: | 0 °C - 80 °C |
| złącze: | MultiPin |
| typ złącza : | złącze otwarte |
| materiał trzonu: | szkło |
| typ czujnika: | łączona elektroda |
| długość trzonu: | 25mm |
| średnica trzonu: | 6mm |
| kabel: | opcjonalnie |
| parametr: | pH |
| szkło membranowe: | LoT |
| ISM: | tak |
| czujnik temperatury: | NTC 30kΩ |
| do wbijania: | tak |
Wyposażenie dodatkowe
Video
Produkty podobne