Mettler Toledo mikroelektroda pH InLab NMR 59904572 do małych objętości
Parametry techniczne
| model: | Elektroda kombinowana InLab NMR |
| producent: | METTLER TOLEDO |
| zakres pomiarowy: | pH 0-14 |
| zakres temperatur: | 0 °C - 80 °C |
| złącze: | S7 |
| typ złącza : | ceramika |
| materiał trzonu: | szkło |
| typ czujnika: | łączona elektroda |
| długość trzonu: | 200mm |
| średnica trzonu: | 3mm |
| kabel: | opcjonalnie |
| parametr: | pH |
| szkło membranowe: | U |
| ISM: | nie |
| czujnik temperatury: | nie |
| do wbijania: | nie |
Wyposażenie dodatkowe
Pliki do pobrania
Produkty podobne