Mettler Toledo półmikroelektroda pH InLab Semi-Micro 51343165 do małych objętości
Parametry techniczne
| model: | Elektroda kombinowana InLab Semi-Micro |
| producent: | METTLER TOLEDO |
| zakres pomiarowy: | pH 0-12 |
| zakres temperatur: | 0 °C - 100 °C |
| złącze: | S7 |
| typ złącza : | złącze otwarte |
| materiał trzonu: | szkło |
| typ czujnika: | łączona elektroda |
| długość trzonu: | 100mm |
| średnica trzonu: | 6mm |
| kabel: | opcjonalnie |
| parametr: | pH |
| szkło membranowe: | A41 |
| ISM: | nie |
| czujnik temperatury: | nie |
| do wbijania: | nie |
Wyposażenie dodatkowe
Pliki do pobrania
Produkty podobne