Mettler Toledo mikroelektroda pH InLab Ultra Micro-ISM 30244732 do mikro objętości
Parametry techniczne
| model: | Elektroda kombinowana InLab Ultra Micro-ISM |
| producent: | METTLER TOLEDO |
| zakres pomiarowy: | pH 1-11 |
| zakres temperatur: | 0 °C - 80 °C |
| złącze: | MultiPin |
| typ złącza : | ceramika |
| materiał trzonu: | szkło |
| typ czujnika: | łączona elektroda |
| długość trzonu: | 40mm |
| średnica trzonu: | 3mm |
| kabel: | opcjonalnie |
| parametr: | pH |
| szkło membranowe: | LoT |
| ISM: | tak |
| czujnik temperatury: | nie |
| do wbijania: | nie |
Wyposażenie dodatkowe
Pliki do pobrania
Produkty podobne