AXIS 4BA PZN - waga płozowa nierdzewna waga belkowa
Wybierz model:
Parametry techniczne
| model: | 4BA600PZN |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| akumulator wewnętrzny: | opcjonalnie |
| czas stabilizacji: | ~3 sek. |
| dodatkowy wyświetlacz: | nie |
| dwustronny wyświetlacz: | nie |
| działka elementarna d: | 200 g |
| działka legalizacyjna e: | 200 g |
| interfejs: | RS 232 |
| jednostki miary: | kg |
| kraj: | Polska |
| legalizacja: | opcjonalnie |
| masa własna: | 40kg |
| max zakres pomiarowy: | 600 kg |
| obudowa: | aluminium lakierowane |
| osłona wagi: | nie |
| producent: | AXIS |
| rozmiar szalki: | 1260x120 mm (1płoza) |
| RS422/485: | nie |
| słupek do wagi: | tak |
| temperatura pracy: | -10°C do +40°C |
| wyświetlacz: | LED zielony |
| zasilacz sieciowy: | 230V 50Hz |
Pliki do pobrania
Produkty podobne
Porównanie modeli
| Kod produktu | Model | max zakres pomiarowy | działka elementarna d | legalizacja | rozmiar szalki | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AX340002 | 4BA600PZN | 600 kg | 200 g | opcjonalnie | 1260x120 mm (1płoza) | 7 - 14 dni | 7 576,80 zł |
| AX340003 | 4BA1000PZN | 1000 kg | 500 g | opcjonalnie | 1260x120 mm (1płoza) | 7 - 14 dni | 7 576,80 zł |
| AX340004 | 4BA1500PZN | 1500 kg | 500 g | opcjonalnie | 1260x120 mm (1płoza) | 7 - 14 dni | 7 576,80 zł |
| AX340001 | 4BA300PZN | 300 kg | 100 g | opcjonalnie | 1260x120 mm (1płoza) | 7 - 14 dni | 7 576,80 zł |
| AX340005 | 4BA2000PZN | 2000 kg | 1 kg | opcjonalnie | 1260x120 mm (1płoza) | 7 - 14 dni | 7 685,04 zł |
| AX340006 | 4BA3000PZN | 3000 kg | 1 kg | opcjonalnie | 1260x120 mm (1płoza) | 7 - 14 dni | 7 685,04 zł |