RADWAG C315.D - waga elektroniczna niemowlęca do ważenia dzieci
Wybierz model:
Parametry techniczne
| model: | C315.6/15.D-1 |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| akumulator wewnętrzny: | tak |
| czas pracy na zasil. aku.: | do 35h |
| działka elementarna d: | 2/5 g |
| działka legalizacyjna e: | 2/5 g |
| interfejs: | RS 232 |
| jednostki miary: | kg |
| legalizacja: | opcjonalnie |
| max zakres pomiarowy: | 6/15 kg |
| obudowa: | tworzywo ABS |
| producent: | RADWAG |
| rozmiar szalki: | 550x300 mm |
| wymiary: | 550 x 135 x 300mm |
| wyświetlacz: | LCD |
| wzrostomierz: | nie |
| wzrostomierz elektroniczny: | nie |
| zasilacz sieciowy: | zasilacz zew. |
Produkty podobne
Porównanie modeli
| Kod produktu | Model | max zakres pomiarowy | działka legalizacyjna e | rozmiar szalki | wzrostomierz | legalizacja | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| WM-001-1010 | C315.6/15.D-1 | 6/15 kg | 2/5 g | 550x300 mm | nie | opcjonalnie | 10 - 21 dni | 1 937,25 zł |
| WM-001-1011 | C315.10/20.D-1 | 10/20 kg | 5/10 g | 550x300 mm | nie | opcjonalnie | 10 - 21 dni | 1 937,25 zł |