AXIS 4BA_N - waga pomostowa nierdzewna, czteroczujnikowa
Wybierz model:
Parametry techniczne
| model: | 4BA300N-B |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| akumulator wewnętrzny: | opcjonalnie |
| czas pracy na zasil. aku.: | do 16h bez podświetlenia |
| czas stabilizacji: | ~4 sek. |
| dodatkowy wyświetlacz: | nie |
| dwustronny wyświetlacz: | nie |
| działka elementarna d: | 100 g |
| działka legalizacyjna e: | 100 g |
| interfejs: | Ethernet (opcjonalnie), RS 232 (opcjonalnie), USB (opcjonalnie) |
| jednostki miary: | kg |
| stopień ochrony: | IP65 |
| konstrukcja: | stal nierdzewna |
| kraj: | Polska |
| legalizacja: | opcjonalnie |
| masa własna: | 60kg |
| max zakres pomiarowy: | 300 kg |
| mody pracy: | liczenie sztuk, ważenie, ważenie dynamiczne (zwierząt), ważenie kontrolne, ważenie procentowe |
| obudowa: | stal nierdzewna |
| opcje: | drukarka |
| osłona wagi: | nie |
| producent: | AXIS |
| przewód: | 4m |
| rama do zabudowy w posadzce: | nie |
| rolki transportowe: | nie |
| rozmiar szalki: | 1000x1000 mm |
| temperatura pracy: | -10°C do +40°C |
| wymiary: | 1000 x 1000 x 85mm |
| wyświetlacz: | LED zielony |
| zasilacz sieciowy: | 230V 50Hz |
| wodoodporność: | tak |
Produkty podobne
Porównanie modeli
| Kod produktu | Model | max zakres pomiarowy | działka elementarna d | legalizacja | rozmiar szalki | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AX280001 | 4BA300N-B | 300 kg | 100 g | opcjonalnie | 1000x1000 mm | 10 - 21 dni | 8 875,68 zł |
| AX280002 | 4BA300N-C | 300 kg | 100 g | opcjonalnie | 1250x1250 mm | 10 - 21 dni | 10 824,00 zł |
| AX280004 | 4BA600N-B | 600 kg | 200 g | opcjonalnie | 1000x1000 mm | 10 - 21 dni | 8 875,68 zł |
| AX280005 | 4BA600N-C | 600 kg | 200 g | opcjonalnie | 1250x1250 mm | 10 - 21 dni | 10 824,00 zł |
| AX280007 | 4BA1500N-B | 1500 kg | 500 g | opcjonalnie | 1000x1000 mm | 10 - 21 dni | 8 875,68 zł |
| AX280008 | 4BA1500N-C | 1500 kg | 500 g | opcjonalnie | 1250x1250 mm | 10 - 21 dni | 10 824,00 zł |
| AX280009 | 4BA1500N-D1 | 1500 kg | 500 g | opcjonalnie | 1500x1500 mm | 10 - 21 dni | 11 689,92 zł |
| AX280011 | 4BA2000N-C | 2000 kg | 1 kg | opcjonalnie | 1250x1250 mm | 10 - 21 dni | 10 824,00 zł |
| AX280012 | 4BA2000N-D1 | 2000 kg | 1 kg | opcjonalnie | 1500x1500 mm | 10 - 21 dni | 11 689,92 zł |
| AX280013 | 4BA3000N-D2 | 3000 kg | 1 kg | opcjonalnie | 1500x1500 mm | 10 - 21 dni | 15 207,72 zł |
| AX280014 | 4BA3000N-E | 3000 kg | 1 kg | opcjonalnie | 1500x2000 mm | 10 - 21 dni | 20 511,48 zł |
| AX280015 | 4BA6000N-E | 6000 kg | 2 kg | opcjonalnie | 1500x2000 mm | 10 - 21 dni | 21 052,68 zł |