KERN BFN - waga platformowa nierdzewna
Wybierz model:
Parametry techniczne
| model: | BFN 600K-1SM |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| akumulator wewnętrzny: | tak |
| czas pracy na zasil. aku.: | do 35h |
| czas stabilizacji: | ~3 sek. |
| dodatkowy wyświetlacz: | nie |
| dwustronny wyświetlacz: | nie |
| działka elementarna d: | 200 g |
| działka legalizacyjna e: | 200 g |
| jednostki miary: | kg |
| język menu: | angielski |
| kabel: | tak |
| adiustacja zewnętrzna: | tak |
| stopień ochrony: | IP65 |
| konstrukcja: | stal nierdzewna |
| legalizacja: | opcjonalnie |
| masa własna: | 100kg |
| max zakres pomiarowy: | 600 kg |
| mody pracy: | liczenie sztuk, sumowanie, TARA, ważenie, ważenie dynamiczne (zwierząt), ważenie kontrolne |
| obudowa: | stal nierdzewna |
| opcje: | statyw, zasilanie akumulatorowe |
| osłona wagi: | nie |
| producent: | KERN |
| rozmiar szalki: | 1000x1000 mm |
| temperatura pracy: | -10°C do +40°C |
| wymiary: | 1000 x 1000 x85mm |
| wyświetlacz: | LCD z podświetleniem |
| zasilacz sieciowy: | zasilacz zew. |
| wodoodporność: | tak |
Produkty podobne
Porównanie modeli
| Kod produktu | Model | max zakres pomiarowy | działka elementarna d | legalizacja | rozmiar szalki | akumulator wewnętrzny | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4045761162280 | BFN 600K-1SM | 600 kg | 200 g | opcjonalnie | 1000x1000 mm | tak | 7 - 14 dni | 14 606,87 zł |
| 4045761162259 | BFN 1T-4SM | 1500 kg | 500 g | opcjonalnie | 1000x1000 mm | tak | 7 - 14 dni | 14 606,87 zł |
| 4045761133426 | BFN 1,5T0,5M | 1500 kg | 500 g | opcjonalnie | 1250x1500 mm | tak | 7 - 14 dni | 18 384,50 zł |
| 4045761162266 | BFN 3T-3M | 3000 kg | 1 kg | opcjonalnie | 1250x1500 mm | tak | 7 - 14 dni | 20 651,09 zł |