KPZ 2 - waga platformowa czteroczujnikowa
Wybierz model:
Parametry techniczne
| model: | KPZ 2E 300 08x08 |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| akumulator wewnętrzny: | opcjonalnie |
| dodatkowy wyświetlacz: | nie |
| dwustronny wyświetlacz: | nie |
| działka elementarna d: | 100 g |
| działka legalizacyjna e: | 100 g |
| interfejs: | RS 232 (opcjonalnie) |
| jednostki miary: | kg |
| konstrukcja: | stal lakierowana |
| kraj: | Polska |
| legalizacja: | opcjonalnie |
| masa własna: | ~60kg |
| max zakres pomiarowy: | 300 kg |
| mody pracy: | ważenie |
| najazd: | opcjonalnie |
| obudowa: | tworzywo ABS |
| osłona wagi: | nie |
| producent: | KPZ |
| przekaźniki AC: | nie |
| przekaźniki DC: | nie |
| przewód: | 5m |
| rama do zabudowy w posadzce: | opcjonalnie |
| rozmiar szalki: | 800x800 mm |
| RS422/485: | nie |
| temperatura pracy: | -10°C do +40°C |
| wykonanie / materiał: | standardowe |
| wymiary: | 800 x 800 x 95mm |
| wyświetlacz: | LCD z podświetleniem |
| zasilacz sieciowy: | zasilacz wew. |
Wyposażenie dodatkowe
Produkty podobne
Porównanie modeli
| Kod produktu | Model | max zakres pomiarowy | działka elementarna d | legalizacja | rozmiar szalki | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KP_2S000808030E | KPZ 2E 300 08x08 | 300 kg | 100 g | opcjonalnie | 800x800 mm | 7 - 14 dni | 4 612,50 zł |
| KP_2S000808060E | KPZ 2E 600 08x08 | 600 kg | 200 g | opcjonalnie | 800x800 mm | 7 - 14 dni | 4 612,50 zł |
| KP_2SM00808120E | KPZ 2ME 600/1200 08x08 | 600/1200 kg | 200 g / 500 g | opcjonalnie | 800x800 mm | 7 - 14 dni | 4 612,50 zł |
| KP_2S000808150E | KPZ 2E 1500 08x08 | 1500 kg | 500 g | opcjonalnie | 800x800 mm | 7 - 14 dni | 4 612,50 zł |
| KP_2S000808200E | KPZ 2E 2000 08x08 | 2000 kg | 1 kg | opcjonalnie | 800x800 mm | 7 - 14 dni | 4 612,50 zł |
| KP_2SM00808300E | KPZ 2ME 1500/3000 08x08 | 1500/3000 kg | 0,5/1 kg | opcjonalnie | 800x800 mm | 7 - 14 dni | 4 612,50 zł |
| KP_2SM008082000 | KPZ 2M 1000/2000 08x08 | 1000/2000 kg | 200 g / 500 g | nie | 800x800 mm | 7 - 14 dni | 3 997,50 zł |
| KP_2S001010030E | KPZ 2E 300 10x10 | 300 kg | 100 g | opcjonalnie | 1000x1000 mm | 7 - 14 dni | 4 797,00 zł |
| KP_2S001010060E | KPZ 2E 600 10x10 | 600 kg | 200 g | opcjonalnie | 1000x1000 mm | 7 - 14 dni | 4 797,00 zł |
| KP_2SM01010120E | KPZ 2ME 600/1200 10x10 | 600/1200 kg | 200 g / 500 g | opcjonalnie | 1000x1000 mm | 7 - 14 dni | 4 797,00 zł |
| KP_2S001010150E | KPZ 2E 1500 10x10 | 1500 kg | 500 g | opcjonalnie | 1000x1000 mm | 7 - 14 dni | 4 797,00 zł |
| KP_2S001010200E | KPZ 2E 2000 10x10 | 2000 kg | 1 kg | opcjonalnie | 1000x1000 mm | 7 - 14 dni | 4 797,00 zł |
| KP_2SM01010300E | KPZ 2ME 1500/3000 10x10 | 1500/3000 kg | 0,5/1 kg | opcjonalnie | 1000x1000 mm | 7 - 14 dni | 4 797,00 zł |
| KP_2SM010102000 | KPZ 2M 1000/2000 10x10 | 1000/2000 kg | 200 g / 500 g | nie | 1000x1000 mm | 7 - 14 dni | 4 182,00 zł |
| KP_2S001208030E | KPZ 2E 300 12x08 | 300 kg | 100 g | opcjonalnie | 1250x830 mm | 7 - 14 dni | 4 981,50 zł |
| KP_2S001208060E | KPZ 2E 600 12x08 | 600 kg | 200 g | opcjonalnie | 1250x830 mm | 7 - 14 dni | 4 981,50 zł |
| KP_2SM01208120E | KPZ 2ME 600/1200 12x08 | 600/1200 kg | 200 g / 500 g | opcjonalnie | 1250x830 mm | 7 - 14 dni | 4 981,50 zł |
| KP_2S001208150E | KPZ 2E 1500 12x08 | 1500 kg | 500 g | opcjonalnie | 1250x830 mm | 7 - 14 dni | 4 981,50 zł |
| KP_2S001208200E | KPZ 2E 2000 12x08 | 2000 kg | 1 kg | opcjonalnie | 1250x830 mm | 7 - 14 dni | 4 981,50 zł |
| KP_2SM01208300E | KPZ 2ME 1500/3000 12x08 | 1500/3000 kg | 0,5/1 kg | opcjonalnie | 1250x830 mm | 7 - 14 dni | 4 981,50 zł |
| KP_2SM012082000 | KPZ 2M 1000/2000 12x08 | 1000/2000 kg | 200 g / 500 g | nie | 1250x830 mm | 7 - 14 dni | 4 366,50 zł |
| KP_2S001210030E | KPZ 2E 300 12x10 | 300 kg | 100 g | opcjonalnie | 1250x1000 mm | 7 - 14 dni | 5 227,50 zł |
| KP_2S001210060E | KPZ 2E 600 12x10 | 600 kg | 200 g | opcjonalnie | 1250x1000 mm | 7 - 14 dni | 5 227,50 zł |
| KP_2SM01210120E | KPZ 2ME 600/1200 12x10 | 600/1200 kg | 200 g / 500 g | opcjonalnie | 1250x1000 mm | 7 - 14 dni | 5 227,50 zł |
| KP_2S001210150E | KPZ 2E 1500 12x10 | 1500 kg | 500 g | opcjonalnie | 1250x1000 mm | 7 - 14 dni | 5 227,50 zł |
| KP_2S001210200E | KPZ 2E 2000 12x10 | 2000 kg | 1 kg | opcjonalnie | 1250x1000 mm | 7 - 14 dni | 5 227,50 zł |
| KP_2SM01210300E | KPZ 2ME 1500/3000 12x10 | 1500/3000 kg | 0,5/1 kg | opcjonalnie | 1250x1000 mm | 7 - 14 dni | 5 227,50 zł |
| KP_2SM012102000 | KPZ 2M 1000/2000 12x10 | 1000/2000 kg | 200 g / 500 g | nie | 1250x1000 mm | 7 - 14 dni | 4 674,00 zł |
| KP_2S001212030E | KPZ 2E 300 12x12 | 300 kg | 100 g | opcjonalnie | 1250x1250 mm | 7 - 14 dni | 5 535,00 zł |
| KP_2S001212060E | KPZ 2E 600 12x12 | 600 kg | 200 g | opcjonalnie | 1250x1250 mm | 7 - 14 dni | 5 535,00 zł |
| KP_2S001212150E | KPZ 2E 1500 12x12 | 1500 kg | 500 g | opcjonalnie | 1250x1250 mm | 7 - 14 dni | 5 535,00 zł |
| KP_2SM01212120E | KPZ 2ME 600/1200 12x12 | 600/1200 kg | 200 g / 500 g | opcjonalnie | 1250x1250 mm | 7 - 14 dni | 5 535,00 zł |
| KP_2S001212200E | KPZ 2E 2000 12x12 | 2000 kg | 1 kg | opcjonalnie | 1250x1250 mm | 7 - 14 dni | 5 535,00 zł |
| KP_2SM01212300E | KPZ 2ME 1500/3000 12x12 | 1500/3000 kg | 0,5/1 kg | opcjonalnie | 1250x1250 mm | 7 - 14 dni | 5 535,00 zł |
| KP_2SM012122000 | KPZ 2M 1000/2000 12x12 | 1000/2000 kg | 200 g / 500 g | nie | 1250x1250 mm | 7 - 14 dni | 4 920,00 zł |
| KP_2S001215060E | KPZ 2E 600 12x15 | 600 kg | 200 g | opcjonalnie | 1250x1500 mm | 7 - 14 dni | 6 088,50 zł |
| KP_2SM01215120E | KPZ 2ME 600/1200 12x15 | 600/1200 kg | 200 g / 500 g | opcjonalnie | 1250x1500 mm | 7 - 14 dni | 6 088,50 zł |
| KP_2S001215150E | KPZ 2 1500 12x15 | 1500 kg | 500 g | opcjonalnie | 1250x1500 mm | 7 - 14 dni | 6 088,50 zł |
| KP_2S001215200E | KPZ 2E 2000 12x15 | 2000 kg | 1 kg | opcjonalnie | 1250x1500 mm | 7 - 14 dni | 6 088,50 zł |
| KP_2SM01215300E | KPZ 2ME 1500/3000 12x15 | 1500/3000 kg | 0,5/1 kg | opcjonalnie | 1250x1500 mm | 7 - 14 dni | 6 457,50 zł |
| KP_2SM012152000 | KPZ 2M 1000/2000 12x15 | 1000/2000 kg | 200 g / 500 g | nie | 1250x1500 mm | 7 - 14 dni | 5 473,50 zł |
| KP_2S001515150E | KPZ 2E 1500 15x15 | 1500 kg | 500 g | opcjonalnie | 1500x1500 mm | 7 - 14 dni | 6 949,50 zł |
| KP_2S001515200E | KPZ 2E 2000 15x15 | 2000 kg | 1 kg | opcjonalnie | 1500x1500 mm | 7 - 14 dni | 6 949,50 zł |
| KP_2SM01515300E | KPZ 2ME 1500/3000 15x15 | 1500/3000 kg | 0,5/1 kg | opcjonalnie | 1500x1500 mm | 7 - 14 dni | 7 257,00 zł |
| KP_2SM015152000 | KPZ 2M 1000/2000 15x15 | 1000/2000 kg | 200 g / 500 g | nie | 1500x1500 mm | 7 - 14 dni | 6 334,50 zł |
| KP_2S001515600E | KPZ 2E 6000 15x15 | 6000 kg | 2 kg | opcjonalnie | 1500x1500 mm | 7 - 14 dni | 10 701,00 zł |
| KP_2S001520150E | KPZ 2E 1500 15x20 | 1500 kg | 500 g | opcjonalnie | 1500x2000 mm | 7 - 14 dni | 11 562,00 zł |
| KP_2S001520200E | KPZ 2E 2000 15x20 | 2000 kg | 1 kg | opcjonalnie | 1500x2000 mm | 7 - 14 dni | 11 562,00 zł |
| KP_2SM01520300E | KPZ 2ME 1500/3000 15x20 | 1500/3000 kg | 0,5/1 kg | opcjonalnie | 1500x2000 mm | 7 - 14 dni | 11 562,00 zł |
| KP_2S001520600E | KPZ 2E 6000 15x20 | 6000 kg | 2 kg | opcjonalnie | 1500x2000 mm | 7 - 14 dni | 12 915,00 zł |
| KP_2S002020150E | KPZ 2E 1500 20x20 | 1500 kg | 500 g | opcjonalnie | 2000x2000 mm | 7 - 14 dni | 14 022,00 zł |
| KP_2S002020200E | KPZ 2E 2000 20x20 | 2000 kg | 1 kg | opcjonalnie | 2000x2000 mm | 7 - 14 dni | 14 022,00 zł |
| KP_2SM02020300E | KPZ 2ME 1500/3000 20x20 | 1500/3000 kg | 0,5/1 kg | opcjonalnie | 2000x2000 mm | 7 - 14 dni | 14 022,00 zł |
| KP_2S002020600E | KPZ 2E 6000 20x20 | 6000 kg | 2 kg | opcjonalnie | 2000x2000 mm | 7 - 14 dni | 15 990,00 zł |