KERN BFB - waga platformowa lakierowana
Wybierz model:
Parametry techniczne
| model: | BFB 600K-1SNM |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| akumulator wewnętrzny: | opcjonalnie |
| czas stabilizacji: | ~3 sek. |
| dodatkowy wyświetlacz: | nie |
| dwustronny wyświetlacz: | nie |
| działka elementarna d: | 200 g |
| działka legalizacyjna e: | 200 g |
| interfejs: | RS 232 |
| jednostki miary: | kg |
| język menu: | angielski |
| kabel: | tak |
| adiustacja zewnętrzna: | tak |
| konstrukcja: | stal lakierowana |
| legalizacja: | opcjonalnie |
| masa własna: | 105kg |
| max zakres pomiarowy: | 600 kg |
| mody pracy: | liczenie sztuk, sumowanie, TARA, ważenie, ważenie dynamiczne (zwierząt) |
| obudowa: | tworzywo ABS |
| opcje: | zasilanie akumulatorowe |
| osłona wagi: | nie |
| producent: | KERN |
| rozmiar szalki: | 1000x1000 mm |
| temperatura pracy: | -10°C do +40°C |
| wykonanie / materiał: | standardowe |
| wymiary: | 1000 x 1000 x85mm |
| wyświetlacz: | LCD z podświetleniem |
| zasilacz sieciowy: | zasilacz zew. |
Produkty podobne
Porównanie modeli
| Kod produktu | Model | max zakres pomiarowy | działka elementarna d | legalizacja | rozmiar szalki | akumulator wewnętrzny | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4045761180017 | BFB 600K-1SNM | 600 kg | 200 g | opcjonalnie | 1000x1000 mm | opcjonalnie | 7 - 14 dni | 6 950,85 zł |
| 4045761180000 | BFB 600K-1NM | 600 kg | 200 g | opcjonalnie | 1250x1500 mm | opcjonalnie | 7 - 14 dni | 9 620,38 zł |
| 4045761179967 | BFB 1T-4SNM | 1500 kg | 500 g | opcjonalnie | 1000x1000 mm | opcjonalnie | 7 - 14 dni | 6 950,85 zł |
| 4045761179943 | BFB 1T-4NM | 1500 kg | 500 g | opcjonalnie | 1250x1500 mm | opcjonalnie | 7 - 14 dni | 9 620,38 zł |
| 4045761179974 | BFB 3T-3NM | 3000 kg | 1 kg | opcjonalnie | 1250x1500 mm | opcjonalnie | 7 - 14 dni | 9 620,38 zł |
| 4045761133433 | BFB 3T-1LM | 3000 kg | 1 kg | opcjonalnie | 1500x1500 mm | opcjonalnie | 7 - 14 dni | 11 081,07 zł |
| 4045761150720 | BFB 6T-3M | 6000 kg | 2 kg | opcjonalnie | 1500x1500 mm | opcjonalnie | 7 - 14 dni | 13 095,81 zł |