Wagi elektroniczne i akcesoria FAWAG

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Fawag - polski producent najwyższej jakości wag

Szeroka oferta producenta firmy Fawag dostosowana jest do indywidualnych wymagań Klientów. W naszym sklepie oferujemy asortyment firmy Fawag, polecamy: wagi liczące Agat L FAWAG z legalizacją w wersji dwuzakresowej. W I-zakresie (do 6 kg) działka legalizacyjna e wynosi 2 g, w II-zakresie (do 15 kg) działka legalizacyjna e = 5 g. Oferujemy niezawodne wagi elektroniczne nierdzewne jednoczujnikowe TP NPlus FAWAG z miernikiem ZOT 3.7 IP67 TPNplus. Wagi magazynowe z nierdzewną konstrukcją wagi oraz szalką ze stali nierdzewnej o stopniu ochrony IP67 z legalizacją w cenie wagi. Niezawodne wagi techniczne z serii TM FAWAG. Wysokiej jakości wagi platformowe czteroprzetwornikowe niskoprofilowe TP/4 ECO FAWAG z miernikiem ZOT 3.4 Są to elektroniczne wagi przemysłowe lakierowane do suchego magazynu serii TP firmy FAWAG z wyświetlaczem na kablu 5m oraz legalizacja z opcjonalną z rampą najazdową. Eleganckie i solidne wagi osobowo lekarskie ze wzrostomierzem TP WTL II AW o zakresie wzrostomierza 1 - 2m posiadają zasilanie sieciowo - bateryjne oraz legalizację. Wytrzymałe lakierowane rampy najazdowe 1000 x 1000mm do wag TP/4 ECO, to świetne rozwiązanie do magazynów.

Marka Fawag z wieloletnim doświadczeniem dostarczająca na rynek szeroki asortyment wag

W naszym sklepie proponujemy szeroki wachlarz produktów najwyższej jakości, pochodzących od polskiego producenta z ponad stu letnim doświadczeniem. Oferujemy wagi kontrolne TM Plus z układem wagowym - belka tensometryczna, opcjonalnie z legalizacją oraz  z zasilaniem bateryjnym. Nowe wagi kontrolne serii WS1 firmy FAWAG o krótkim czasie stabilizacji pomiaru, dużej, wygodnej w użyciu szalce. Nierdzewne wagi platformowe w różnych wersjach. Wagi elektroniczne pomostowe TP z miernikiem ZOT 3.4 z legalizacją. Duży wybór wielkości pomostów wagowych. Mierniki wagowe z tworzyw, wyświetlacze LED.Profesjonalne wagi niemowlęce z legalizacją o zasilaniu sieciowo - bateryjnym wraz z legalizacją przydadzą się w gabinetach lekarskich oraz szpitalach.  Doskonale wykończone, najwyższej jakości wagi magazynowe z miernikiem na słupku (na uchwytach) model TP 1 FAWAG. Dzięki wykwalifikowanej kadrze doradzimy Państwu wybór najlepszej dla Państwa branży wagi, przeprowadzimy jej serwis, a jeśli zaistnieje taka konieczność, wypożyczymy wagę na czas naprawy.

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usługi zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce
+