Firma OHAUS rozszerzyła swoje portfolio o kolejne wagi laboratoryjne Pioneer PX. Dwa nowe zakresy ważenia: 620 g z dokładnością 1mg oraz 6200 g z podziałką 0,01 g. Wkrótce wagi Pioneer PX będą dostępne również z legalizacją.

Czteroczujnikowe wagi platformowe KERN z nierdzewnym miernikiem w bardzo atrakcyjnej cenie. Rabaty aż do 30% od ceny katalogowej. Oferta ograniczona czasowo do 28 maja 2021 r. lub do wyczerpania stanów magazynowych.

Pomiar siły i masy w automatyce

5 mar 2021 10:57:34 Opublikowany w News

Pomiar siły i masy w automatyce przemysłowej umożliwia kontrolę i sterowanie procesów technologicznych. Dozowanie, kontrola masy produktów, zabezpieczenie przed przeciążeniem to zadania, jakie wykonują nowoczesne systemy automatyki.

Elektroda powierzchniowa InLab Surface to idealna płaska sonda pH do podłoża mikrobiologicznego o stałej konsystencji. Czujnik pH z płaską membraną świetnie sprawdza się do badania próbek niewodnych jak np. agar. Dlaczego płaska elektroda to najlepsze rozwiązanie do pomiaru pH na płytkach agarowych?

Siłomierz ręczny medyczny budowa

20 lut 2021 21:59:29 Opublikowany w News

Siłomierz medyczny do pomiaru siły ścisku dłoni rejestruje siłę, z jaką dłoń działa na dwa elementy pomiarowe. Elementy pomiarowe siłomierza najczęściej umożliwiają regulację odległości, dzięki której łatwo dopasować uchwyt pomiarowy do ręki osoby badanej.

Jednostka ph metru, jednostka konduktometru

8 lut 2021 13:30:02 Opublikowany w News

W jakich jednostkach mierzy konduktometr? W jakich jednostkach mierzy ph metr? ... czyli słów kilka o Simensie i pH

Wzorcowanie ph metru - na czym polega?

3 lut 2021 20:28:25 Opublikowany w News

Na czym polega wzorcowanie pehametru? Dlaczego wzorcujemy phmetr?

Czy zamrożone bufory pH nadają się do użytku?

3 lut 2021 17:34:31 Opublikowany w News

Po otrzymaniu przesyłki okazało się, że roztwór buforowy jest zamrożony? Czy zamarznięty bufor nadaje się do ponownego użytku? Jak niska temperatura wpływa na jakość buforu? Zapraszamy do zapoznania się ze stanowiskiem producenta buforów -frmy Mettler Toledo

Jak używać ph metr? Instrukcja obsługi phmetru

2 lut 2021 06:03:53 Opublikowany w News

Na czym polega obsługa ph metru? Jak używać ph metr? Instrukcja obsługi ph metru - gdzie ją znaleźć? Jak zmierzyć pH za pomocą pehametru - instrukcja krok po kroku 

Co to jest pehametr? Jak działa ph-metr? Jaka jest zasada działania elektrody pH? 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usługi zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce
+