ISO 9001 Wagi Wielkopolska

11 wrz 2022 16:57:53 Opublikowany w News

W dniu 9 września odbył się kolejny audit przeprowadzony przez jednostkę certyfikującą TÜV SÜD Management Service GmbH. Celem auditu było potwierdzenie, że WAGI WIELKOPOLSKA 

Siłomierz skrętny Axis

15 mar 2022 16:06:49 Opublikowany w News

Axis to polski producent siłomierzy i wag elektronicznych, który ma w swojej ofercie siłomierze skrętne do pomiaru momentu siły. Moment obrotowy inaczej moment siły jako wielkość fizyczna jest to siła pomnożona przez długość ramienia w ruchu obrotowym. Jednostką momentu obrotowego jest Niutonometr- 1 Nm.

Pomiar siły dynamometrem- ergonomia

25 lut 2022 19:05:12 Opublikowany w News

Pomiar siły dynamometrem- ergonomia, czyli jak zapewnić bezpieczne miejsce pracy i komfortowe warunki pracy? Jak sprawdzić i kontrolować czy wykonywanie obowiązków jest dużym obciążeniem dla pracownika. Czy wykonywane obowiązki nie są nadmiernym obciążeniem dla pracownika? Jak zmierzyć potrzebną siłę do wykonywania pracy zgodnie z normami BHP?

Ohaus Pioneer PX- nowość

18 lut 2022 08:45:54 Opublikowany w News

Ohaus Pioneer PX to doskonałe wagi laboratoryjne, proste w obsłudze, dokładne i niezawodne. Idealne do precyzyjnego ważenia w laboratorium, przemyśle i edukacji. Posiadają wiele praktycznych i przydatnych funkcji. Doskonała cena i jakość wagi elektronicznej.

OHAUS Nowej Generacji Wagi platformowe Defender 3300

27 sty 2022 21:45:45 Opublikowany w News

OHAUS Defender 3300 to seria nowej generacji wag platformowych. Już teraz wiemy, że 3 lutego 2022 będzie wielkim dniem w branży wagowej. Tego dnia jest przewidywana premiera nowej serii prostych niezawodnych wag przemysłowych z podstawowymi niezbędnymi przy ważeniu funkcjami.Użytkowników zadziwi czytelny całkiem nowy wyświetlacz ze zmieniającymi się kolorami przy ważeniu kontrolnym.

Wagi Wielkopolska, OHAUS i WOŚP

23 sty 2022 15:03:11 Opublikowany w News

Co łączy WOŚP i Wagi Wielkopolska oraz znanego producenta wag OHAUS? Po raz kolejny będziemy liczyć Wasze pieniądze na wagach liczących OHAUS. Wagi te doskonale sprawdziły się do liczenia bilonu podczas poprzednich Finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Producent wag OHAUS w swoim portfolio posiada szereg wag elektronicznych przeznaczonych do profesjonalnego ważenia produktów spożywczych. Waga elektroniczna przeznaczona do ważenia żywności musi być odporna na codzienne użytkowanie, być dokładna i szybka oraz łatwa w utrzymaniu czystości.

Wagi Kern nowości w roku 2022 - cena, promocja

14 sty 2022 12:53:08 Opublikowany w News

Kern & Sohn to jeden z najstarszych producentów wag na świecie. Założona w Niemczech firma od 1844 roku produkuje wagi. Pierwsze wagi mechaniczne laboratoryjne i analityczne cieszyły się doskonałą jakością i trwałością i były używane przez wiele dziesięcioleci przez farmaceutów, naukowców oraz w różnych dziedzinach przemysłu.

Waga hakowa aktualne promocje i ceny

12 gru 2021 18:44:36 Opublikowany w News

Popularna waga hakowa, waga zawieszana, waga suwnicowa, jaka jest najlepsza cena? Jaka jest aktualna promocja na elektroniczne wagi hakowe? Aktualna cena i promocje w naszym sklepie internetowym. Zobacz i sortuj według producenta i zakresu pomiaru.

Waga hakowa co to jest?

12 gru 2021 15:34:20 Opublikowany w News

Waga hakowa często nazywana jako waga zawieszana lub waga suwnicowa swoją nazwę zawdzięcza temu, że najczęściej jest wyposażona w hak. Hak wagi służy do zawieszenia elementów, które będą podlegały procesowi ważenia.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usługi zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce
+