W lipcu bieżącego roku mieliśmy przyjemność gościć eksperta z renomowanej firmy TUV SUD, którzy przeprowadził dokładny audyt zgodności naszych procesów i systemu zarządzania jakością z normą ISO 9001:2015. Cieszymy się ogromnie, że audyt ten zakończył się sukcesem, potwierdzając wysoki standard, na który zawsze stawiamy.

Wagi Wielkopolska Sp. z o.o. z dumą ogłasza, że otrzymaliśmy prestiżowy certyfikat "Bardzo Ważnego Partnera" od naszego strategicznego dostawcy wag Ohaus! Jesteśmy niezmiernie dumni z tego osiągnięcia, które świadczy o naszym zaangażowaniu we współpracę i dostarczanie wysokiej jakości usług naszym klientom.

ISO 9001 Wagi Wielkopolska

11 wrz 2022 16:57:53 Opublikowany w News

W dniu 9 września odbył się kolejny audit przeprowadzony przez jednostkę certyfikującą TÜV SÜD Management Service GmbH. Celem auditu było potwierdzenie, że WAGI WIELKOPOLSKA 

Wagi Wielkopolska, OHAUS i WOŚP

23 sty 2022 15:03:11 Opublikowany w News

Co łączy WOŚP i Wagi Wielkopolska oraz znanego producenta wag OHAUS? Po raz kolejny będziemy liczyć Wasze pieniądze na wagach liczących OHAUS. Wagi te doskonale sprawdziły się do liczenia bilonu podczas poprzednich Finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Wagi Kern nowości w roku 2022 - cena, promocja

14 sty 2022 12:53:08 Opublikowany w News

Kern & Sohn to jeden z najstarszych producentów wag na świecie. Założona w Niemczech firma od 1844 roku produkuje wagi. Pierwsze wagi mechaniczne laboratoryjne i analityczne cieszyły się doskonałą jakością i trwałością i były używane przez wiele dziesięcioleci przez farmaceutów, naukowców oraz w różnych dziedzinach przemysłu.

Waga hakowa aktualne promocje i ceny

12 gru 2021 18:44:36 Opublikowany w News

Popularna waga hakowa, waga zawieszana, waga suwnicowa, jaka jest najlepsza cena? Jaka jest aktualna promocja na elektroniczne wagi hakowe? Aktualna cena i promocje w naszym sklepie internetowym. Zobacz i sortuj według producenta i zakresu pomiaru.

OHAUS Promocja waga Compass

12 sie 2021 10:49:31 Opublikowany w News

OHAUS Promocja wag. Pomimo wzrostu cen możemy Państwu zaproponować kolejną promocję na produkty firmy OHAUS. Tym razem jest to promocja prostych w obsłudze, ekonomicznych, lekkich i przenośnych wag OHAUS Compass.

Wagi KERN i SAUTER promocja

8 sie 2021 19:57:32 Opublikowany w News

Popularne wagi niemieckiego producenta firmy KERN & SOHN są jeszcze do kupienia w cenach ze stycznia 2021. Pomimo rosnących cen wag i wszystkich wyrobów możemy zaproponować letnią promocję produktów firmy KERN i SAUTER i dodatkowo moga Panstwo otrzymać wagę gratis.

Firma OHAUS rozszerzyła swoje portfolio o kolejne wagi laboratoryjne Pioneer PX. Dwa nowe zakresy ważenia: 620 g z dokładnością 1mg oraz 6200 g z podziałką 0,01 g. Wkrótce wagi Pioneer PX będą dostępne również z legalizacją.

Czteroczujnikowe wagi platformowe KERN z nierdzewnym miernikiem w bardzo atrakcyjnej cenie. Rabaty aż do 30% od ceny katalogowej. Oferta ograniczona czasowo do 28 maja 2021 r. lub do wyczerpania stanów magazynowych.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usługi zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce
+