Wagi OHAUS dokładne ważenie kawy

11 maj 2023 23:00:07 Opublikowany w News

Jak ważne jest precyzyjne ważenie kawy dla domowego baristy? Czy wagi OHAUS to dobry wybór? Jak dokładnie odważać składniki przy parzeniu kawy?

Waga jubilerska rodzaje

29 kwi 2023 20:02:19 Opublikowany w News

Waga jubilerska to urządzenie pomiarowe,którym  najczęściej jest to waga elektroniczna przeznaczona do ważenia metali i kamieni szlachetnych z dużą dokładnością.

Wagi Wielkopolska Sp. z o.o. z dumą ogłasza, że otrzymaliśmy prestiżowy certyfikat "Bardzo Ważnego Partnera" od naszego strategicznego dostawcy wag Ohaus! Jesteśmy niezmiernie dumni z tego osiągnięcia, które świadczy o naszym zaangażowaniu we współpracę i dostarczanie wysokiej jakości usług naszym klientom.

Przetwornik wagowy Dini Argeo

4 mar 2023 22:31:09 Opublikowany w News

Przetwornik wagowy, przetworniki masy, transmiter wagowy, terminal wagowy, transmiter wagowy, konwerter wagowy, oraz wzmacniacz wagowy lub wzmacniacz wagi to określenia urządzenia przeznaczonego to przetwarzania sygnału analogowego przychodzącego z czujnika wagowego na informację analogową, lub cyfrową. 

Dynamometr/siłomierz służy do pomiaru siły rozciągającej lub siły ściskającej. Właściwy dobór siłomierza gwarantuje wykonanie dokładnych i powtarzalnych pomiarów siły. Ważne jest dokładne poznanie wszystkich potrzeb użytkownika.....

Jaka jest trwałość tensometru?

6 sty 2023 20:00:33 Opublikowany w News

Jaka jest trwałość tensometru? Jak długo prawidłowo będzie pracować tensometr ? Tensometr popularnie zwany jako belka tensometryczna lub czujnik wagowy- jak długo będzie prawidłowo działać? Jest to pytanie, które zadają nam klienci przy jego planowanym zakupie.

Wagosuszarka pomiar wilgoci

9 lis 2022 15:25:06 Opublikowany w News

Wagosuszarka jest to urządzenie laboratoryjne do szybkiego oznaczania wilgotności w materiałach stałych, sypkich i płynnych. Ze względu na prostą obsługę i szybkość wykonywania pomiarów jest powszechnie stosowana w laboratoriach oraz do celów technologicznych na produkcji.

ISO 9001 Wagi Wielkopolska

11 wrz 2022 16:57:53 Opublikowany w News

W dniu 9 września odbył się kolejny audit przeprowadzony przez jednostkę certyfikującą TÜV SÜD Management Service GmbH. Celem auditu było potwierdzenie, że WAGI WIELKOPOLSKA 

Siłomierz skrętny Axis

15 mar 2022 16:06:49 Opublikowany w News

Axis to polski producent siłomierzy i wag elektronicznych, który ma w swojej ofercie siłomierze skrętne do pomiaru momentu siły. Moment obrotowy inaczej moment siły jako wielkość fizyczna jest to siła pomnożona przez długość ramienia w ruchu obrotowym. Jednostką momentu obrotowego jest Niutonometr- 1 Nm.

Pomiar siły dynamometrem- ergonomia

25 lut 2022 19:05:12 Opublikowany w News

Pomiar siły dynamometrem- ergonomia, czyli jak zapewnić bezpieczne miejsce pracy i komfortowe warunki pracy? Jak sprawdzić i kontrolować czy wykonywanie obowiązków jest dużym obciążeniem dla pracownika. Czy wykonywane obowiązki nie są nadmiernym obciążeniem dla pracownika? Jak zmierzyć potrzebną siłę do wykonywania pracy zgodnie z normami BHP?

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usługi zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce
+