Dynamometr/siłomierz służy do pomiaru siły rozciągającej lub siły ściskającej. Właściwy dobór siłomierza gwarantuje wykonanie dokładnych i powtarzalnych pomiarów siły. Ważne jest dokładne poznanie wszystkich potrzeb użytkownika.....

Jaka jest trwałość tensometru?

6 sty 2023 20:00:33 Opublikowany w News

Jaka jest trwałość tensometru? Jak długo prawidłowo będzie pracować tensometr ? Tensometr popularnie zwany jako belka tensometryczna lub czujnik wagowy- jak długo będzie prawidłowo działać? Jest to pytanie, które zadają nam klienci przy jego planowanym zakupie.

Wagosuszarka pomiar wilgoci

9 lis 2022 15:25:06 Opublikowany w News

Wagosuszarka jest to urządzenie laboratoryjne do szybkiego oznaczania wilgotności w materiałach stałych, sypkich i płynnych. Ze względu na prostą obsługę i szybkość wykonywania pomiarów jest powszechnie stosowana w laboratoriach oraz do celów technologicznych na produkcji.

ISO 9001 Wagi Wielkopolska

11 wrz 2022 16:57:53 Opublikowany w News

W dniu 9 września odbył się kolejny audit przeprowadzony przez jednostkę certyfikującą TÜV SÜD Management Service GmbH. Celem auditu było potwierdzenie, że WAGI WIELKOPOLSKA 

Siłomierz skrętny Axis

15 mar 2022 16:06:49 Opublikowany w News

Axis to polski producent siłomierzy i wag elektronicznych, który ma w swojej ofercie siłomierze skrętne do pomiaru momentu siły. Moment obrotowy inaczej moment siły jako wielkość fizyczna jest to siła pomnożona przez długość ramienia w ruchu obrotowym. Jednostką momentu obrotowego jest Niutonometr- 1 Nm.

Pomiar siły dynamometrem- ergonomia

25 lut 2022 19:05:12 Opublikowany w News

Pomiar siły dynamometrem- ergonomia, czyli jak zapewnić bezpieczne miejsce pracy i komfortowe warunki pracy? Jak sprawdzić i kontrolować czy wykonywanie obowiązków jest dużym obciążeniem dla pracownika. Czy wykonywane obowiązki nie są nadmiernym obciążeniem dla pracownika? Jak zmierzyć potrzebną siłę do wykonywania pracy zgodnie z normami BHP?

Ohaus Pioneer PX- nowość

18 lut 2022 08:45:54 Opublikowany w News

Ohaus Pioneer PX to doskonałe wagi laboratoryjne, proste w obsłudze, dokładne i niezawodne. Idealne do precyzyjnego ważenia w laboratorium, przemyśle i edukacji. Posiadają wiele praktycznych i przydatnych funkcji. Doskonała cena i jakość wagi elektronicznej.

OHAUS Nowej Generacji Wagi platformowe Defender 3300

27 sty 2022 21:45:45 Opublikowany w News

OHAUS Defender 3300 to seria nowej generacji wag platformowych. Już teraz wiemy, że 3 lutego 2022 będzie wielkim dniem w branży wagowej. Tego dnia jest przewidywana premiera nowej serii prostych niezawodnych wag przemysłowych z podstawowymi niezbędnymi przy ważeniu funkcjami.Użytkowników zadziwi czytelny całkiem nowy wyświetlacz ze zmieniającymi się kolorami przy ważeniu kontrolnym.

Wagi Wielkopolska, OHAUS i WOŚP

23 sty 2022 15:03:11 Opublikowany w News

Co łączy WOŚP i Wagi Wielkopolska oraz znanego producenta wag OHAUS? Po raz kolejny będziemy liczyć Wasze pieniądze na wagach liczących OHAUS. Wagi te doskonale sprawdziły się do liczenia bilonu podczas poprzednich Finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Producent wag OHAUS w swoim portfolio posiada szereg wag elektronicznych przeznaczonych do profesjonalnego ważenia produktów spożywczych. Waga elektroniczna przeznaczona do ważenia żywności musi być odporna na codzienne użytkowanie, być dokładna i szybka oraz łatwa w utrzymaniu czystości.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usługi zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce
+