Wirówka laboratoryjna Ohaus konserwacja i czyszczenie

17 wrz 2021 21:17:04 Opublikowany w News

Wirówka laboratoryjna Ohaus konserwacja i czyszczenie. Jak to zrobić najlepiej? Wirówka laboratoryjna jest jednym z najczęściej używanych sprzętów w procesie przygotowywania próbek w laboratorium. Wirówka laboratoryjna służy do rozdzielenia zawiesin i emulsji..

OHAUS Promocja waga Compass

12 sie 2021 10:49:31 Opublikowany w News

OHAUS Promocja wag. Pomimo wzrostu cen możemy Państwu zaproponować kolejną promocję na produkty firmy OHAUS. Tym razem jest to promocja prostych w obsłudze, ekonomicznych, lekkich i przenośnych wag OHAUS Compass.

Wagi KERN i SAUTER promocja

8 sie 2021 19:57:32 Opublikowany w News

Popularne wagi niemieckiego producenta firmy KERN & SOHN są jeszcze do kupienia w cenach ze stycznia 2021. Pomimo rosnących cen wag i wszystkich wyrobów możemy zaproponować letnią promocję produktów firmy KERN i SAUTER i dodatkowo moga Panstwo otrzymać wagę gratis.

Działka odczytowa a dokładność wagi

26 lip 2021 14:54:07 Opublikowany w News

Działka odczytowa a dokładność wagi?
Co to jest działka odczytowa wagi elektronicznej? Często szukamy wagi, która waży z dokładnością 1 g lub kilka miejsc po przecinku. Przeglądając oferty różnych firm, zauważymy, że ceny różnią się nie o kilka procent, ale czasami są wielokrotnie wyższe. Na czym polega różnica w cenie wagi z tą samą działką odczytową ? Czy aby działka odczytowa wagi to nie to samo co dokładność wagi?

Tensitron service in Poland

19 lip 2021 18:21:21 Opublikowany w News

TENSITRON tension meter, like all measuring devices, requires periodic inspections and service activities. High quality and reliability of measurements depends to a large extent on the competence of the staff operating the measuring equipment and the proper functioning of the equipment.

Platforma wagowa Ohaus dostępna w różnych wymiarach naszym dziale komponenty do wag. Budowa wagi elektronicznej lub systemu wagowego rozpoczyna się od doboru tensometru wagowego i zaprojektowaniu platformy wagowej z szalką, na której będzie się odbywało ważenie

Defender 6000 Ohaus przegląd dostępnych modeli wag

2 cze 2021 18:07:41 Opublikowany w News

Defender 6000 Ohaus to seria nowoczesnych, wodoodpornych nierdzewnych wag przemysłowych przeznaczonych do pracy w środowisku mokrym. Dostepne są trzy linie wag o różnych platformach i miernikach wagowych.

Miernik wagowy - zasilacz, klawiatura

29 maj 2021 00:56:00 Opublikowany w News

Miernik wagowy- zasilacz to bardzo ważny element, który ma decydujący wpływ na jakość procesu ważenia.Terminal wagowy, miernik wagowy co to jest? Budowa zasilacze i klawiatury wspólczesnych  miernikow i terminali wagowych

Ohaus Defender 6000 profesjonalna waga platformowa o klasie szczelności IP68/IP69K. Waga Defender 6000 została zaprojektowana do najbardziej wymagających zastosowań przemysłowych z przeznaczeniem do pracy w mokrym środowisku. Nowa waga z serii Defender 6000 Ohaus zastępuje doskonałe wagi przemysłowe Ohaus z miernikiem CKW 55. 

Firma OHAUS rozszerzyła swoje portfolio o kolejne wagi laboratoryjne Pioneer PX. Dwa nowe zakresy ważenia: 620 g z dokładnością 1mg oraz 6200 g z podziałką 0,01 g. Wkrótce wagi Pioneer PX będą dostępne również z legalizacją.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usługi zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce
+