Ostatnia szansa na zakup podłogowych wag platformowych firmy KERN w cenach obniżonych aż o 30%

Wybrane modele wag BFA oraz BXS w cenach już od 2829 zł netto w promocji ważnej do 28 maja 2021 r. lub do wyczerpania zapasów.

Modele objęte promocją:

Platformowa waga KERN BXS charakteryzuje się pomostem z przykręcaną płytą wagi od wierzchu, dzięki czemu łatwo ją usunąć, aby np. umyć i wyczyścić wagę. Platforma wykona ze stali malowanej z ochroną IP67. Miernik wagi BXS wykonany jest ze stali nierdzewnej z IP67. Waga pomostowa BXS posiada duży podświetlany wyświetlacz LCD 55 mm oraz uchwyt ścienny do miernika w cenie.

Waga czteroczujnikowa BXS600K-1SM

Pomostowa waga KERN BFA również posiada przykręcaną płytę od wagi (w wagach o wymiarach do 1500x1250 mm). Konstrukcja wagi BFA jest wykonana z malowanej stali IP 67 oraz z nierdzewnym terminalem z IP65.

Waga czteroczujnikowa BFA600K-1NM

Wagi pomostowe KERN mogą pracować w warunkach od – 10°C do 40°C. Posiadają długi (ok. 5 m) kabel łączący miernik z platformą. Wagi platformowe KERN świetnie sprawdzają się w warunkach przemysłowych. W wybranych modelach możliwa legalizacja za dopłatą.


odkręcana płyta pomostu wagi BFA

Przykręcana od góry płyta wagi BFA i BXS

Opcjonalnie do wag czteroczujnikowych KERN można dokupić:

  • Rampę najazdową
  • Stojak do miernika wagowego
  • Złącze RS232
  • Ramę do zabudowy

Czteroczujnikowe wagi platformowe KERN są dostępne „od ręki” na magazynie producenta tylko do wyczerpania stanów magazynowych.

pakowanie wag KERN do transportu

Firma KERN gwarantuje szybką i bezpieczną dostawę. Wagi podłogowe są dostarczane w solidnym drewnianym opakowaniu, które chroni urządzenie przed uszkodzeniem podczas transportu. Waga bez legalizacji dostarczana jest zazwyczaj do tygodnia, natomiast legalizowana waga platformowa dociera tylko 3-4 dni później.

zapakowana w drewniane pudło waga KERN


Warto wspomnieć, że nasza firma została wyróżniona odznaczeniem Premium Consulting Partner przez firmę KERN. Wyróżnienie to przyznawane jest wyłącznie partnerom, którzy dzięki profesjonalnym szkoleniom produktowym, uzyskali najwyższe kwalifikacje doradcze i specjalistyczne w zakresie sprzętu pomiarowego KERN i Sauter.

odznaczenie Premium Consulting Partner KERN

W przypadku zainteresowania ofertą zapraszamy do kontaktu z opiekunem promocji – Joanną Kulińską tel. 784 646 675 asia@moga.pl