ohaus promocja compass

OHAUS Promocja wag. Pomimo wzrostu cen możemy Państwu zaproponować promocję na produkty firmy OHAUS. Tym razem jest to promocja prostych w obsłudze, przenośnych wag OHAUS Compass.

 


 

Promocja OHAUS: Kup 5, a szóstą wagę otrzymasz za darmo

Tym razem promocja zaczyna się 1 września i trwa do 30 listopada. Promocją objęta jest seria wag przenośnych OHAUS Compass. Aby, skorzystać z promocji należy zamówić 5 szt. dowolnych wag z serii Compass i wpisać kod promocyjny OHAUS „CRCX-free”.

 


 

Ohaus doskonała jakość wag - dobra cena wagi

Ohaus to producent wag z ponad stuletnią tradycją. Produkty firmy Ohaus można spotkać na całym świecie. Miliony wyprodukowanych wag oraz zadowolonych klientów sprawia, że z całą odpowiedzialnością możemy proponować Państwu doskonałe produkty w dobrej cenie. Poniżej film o historii firmy Ohaus.

 


 

Promocja i dobra cena wagi w naszym sklepie

Aktualne promocje na inne wagi elektroniczne firmy Ohaus można sprawdzić w naszym sklepie internetowym www.moga.pl. W zakładkach- pliki do pobrania można pobrać kartę katalogową i instrukcje obsługi oraz poznać dodatkowe szczegóły wybranej wagi Ohaus. Doskonalej jakości produkty Ohaus to waga analityczna Ohaus, waga precyzyjna Ohaus, wagosuszarka Ohaus oraz duży wybór wag przemysłowych Ohaus i czteroczujnikowych.

 

wagi ohaus

 


 

Waga Ohaus Compass zastosowanie

Seria wag OHAUS Compass przeznaczona jest do precyzyjnego ważenia w różnych warunkach. Doskonale sprawdza się jako waga edukacyjna, ale też ze względu na małe wymiary i zasilanie bateryjne często jest używana do zastosowań laboratoryjno- przemysłowych.

 

ohaus cx walizka

 


 

Dokładne ważenie produktów wagą Ohaus Compass

Coraz częściej istnieje potrzeba dokładnego odważania produktów spożywczych przy przygotowywaniu diet, receptur i wszelkich eksperymentów. Waga Ohaus CX i CR jest idealna do tych zastosowań.

ohaus compass waga dietetyczna


 

Zasilanie wagi Ohaus Compass

Producent wag Ohaus zadbał o to, aby waga była energooszczędna i mogła długo pracować na bateriach. Wagi serii Compas pracują średnio na trzech bateriach AAA model CX-1000 godzin, a model CR 300 godzin.

 

ohaus cx zasilnie

 


 

Zasilanie sieciowe wagi Ohaus Compass

W przypadku gdy wagę użytkujemy w biurze, kuchni czy szkole gdzie jest możliwe zasilanie sieciowe, możemy dokupić zewnętrzny zasilacz sieciowy Ohaus. Waga posiada funkcje oszczędzania energii i może się automatycznie wyłączać się, gdy nie jest używana.

 

Ohaus zasilanie sieciowe

 


 

Dokładność odczytu wag Ohaus Compass CX

Wagi Ohaus Compass seria CX są dostępne w pięciu zakresach ważenia:

  1. Waga Ohaus Compass CX221 220 g / 0,1 g
  2. Waga Ohaus Compass CX621 620 g / 0,1 g
  3. Waga Ohaus Compass CX1201 1200 g / 0,1 g
  4. Waga Ohaus Compass CX2200 2200 g / 1 g
  5. Waga Ohaus Compass CX5200 5200 g / 1 g.

 

ohaus compass wzorcowanie

 


 

Dokładność odczytu wag Ohaus Compass CR

Wagi Ohaus Compass seria CR są dostępne w czterech zakresach ważenia:

  1. Waga Ohaus Compass CR221 220 g / 0,1 g
  2. Waga Ohaus Compass CR621 620 g / 0,1 g
  3. Waga Ohaus Compass CX2200 2200 g / 1 g
  4. Waga Ohaus Compass CX5200 5200 g / 1 g

 

walizka compass ohaus

 


 

Dokładność ważenia wag Ohaus Compass

Wagi z serii Ohaus Compas są to typowe wagi szkolne, wagi edukacyjne, ale mogą być też z powodzeniem wykorzystywane w biurze jako wagi do korespondencji. Ze względu na swoją smukłą konstrukcję i łatwość przenoszenia, piętrowania wagi Ohaus z serii Compass znalazły zastosowanie też w przemyśle i laboratorium. Aby zapewnić maksymalną dokładność ważenia należy przed użyciem wagi wykonać jej adiustację. W zależności od modelu wartość masy odważnika wynosi od 200 g do 2000 g. Wykonanie adiustacji gwarantuje dokładność wykonywanych pomiarów.

 

waga szkolna ohaus

 


 

Wzorcowanie wagi Ohaus Compass

Użytkownik, który posiada system zarządzania jakością, powinien przyrządy pomiarowe, w tym wagi poddawać okresowemu wzorcowaniu i sprawdzeniu. Wszystkie wagi zakupione w naszym sklepie mogą być dostarczone z (opcja) świadectwem wzorcowania laboratorium akredytowanego w PCA. Termin realizacji to tylko 1 dzień.

 

wzorcowanie wagi

 


 

Dowiedz się więcej o innych wagach OHAUS

 

wagi wielkopolska showroom

Wagi Wielkopolska i sklep internetowy www.moga.pl to obecnie najlepsza oferta i wybór wag elektronicznych firmy OHAUS. Wagi Wielkopolska to też serwis gwarancyjny i pogwarancyjny OHAUS. Każda nowo zakupiona waga może zostać szybko poddana wzorcowania i dostarczona do Klienta wraz ze Świadectwem Wzorcowania z akredytacją PCA.

 

siedziba Wagi Wielkopolska

Nasi konsultanci czekają na Państwa od godz. 7 do 15. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowo pod adresem sklep@moga.pl.

 


 

Informacje archiwalne o produktach OHAUS

Platforma wagowa Ohaus doskonała jakość w dobrej cenie | moga.pl
Defender 6000 Ohaus przegląd dostępnych modeli wag | moga.pl
Nowość w ofercie OHAUS! Większe zakresy ważenia wag Pioneer PX | moga.pl
Ohaus Defender 6000 profesjonalna wodoodporna waga platformowa | moga.pl
Terminal wagowy, miernik wagowy co to jest? Budowa | moga.pl
Liczenie sztuk - waga licząca sztuki | moga.pl
Producent wag laboratoryjnych | moga.pl
Wagi Pioneer serii PA - produkcja zakończona | moga.pl