Waga Pioneer PX to następca bardzo popularnej jeszcze kilka lat temu wagi Pioneer PA, którą można było spotkać m.in. w wielu laboratoriach, aptekach oraz na uczelniach wyższych.

wagi Pioneer PX - nowe modele

W marcu 2021 r. rodzina wag Pioneer PX powiększyła się o kolejne modele wag precyzyjnych:

Dwa nowe zakresy ważenia:

opis wagi Pioneer

Waga Pioneer PX OHAUS świetnie sprawdza się w zastosowaniach laboratoryjnych, przemysłowych i naukowych. Wagi PX mają przystępną cenę oraz zapewniają wysoką powtarzalność i dokładność ważenia. Dzięki inteligentnej konstrukcji obsługa urządzenia jest prosta i intuicyjna.
Waga Pioneer OHAUS posiada podświetlany dwuwierszowy wyświetlacz ciekłokrystaliczny LCD; drugi wiersz wyświetlacza pokazuje dodatkowe informacji i wskazówki (matryca punktowa).

wyświetlacz wagi PX
Wagi z dokładnością 0,001 g posiadają wysoką szklaną szafkę przeciwpodmuchową wraz z listwą antystatyczną, która służy do usuwania ładunków elektrostatycznych.

listwa antystatyczna w wadze PX

Pioneer PX wyposażone są w dwa złącza komunikacyjne: RS232 i USB host w standardzie.

złącza komunikacyjne wagi PX

Wagi Pioneer PX posiadają również kalibrację wewnętrzną.

kalibracja wewnętrzna w wagach PXZapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą wag Pioneer PX w naszym sklepie internetowym:

Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem produktów OHAUS, prosimy o kontakt — przygotujemy dla Państwa najlepszą ofertę — gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz szybką dostawę.