Wagi pocztowe

Elektroniczne wagi pocztowe do zastosowania zarówno w urzędach pocztowych, jaki i w biurze. Wagi do listów z legalizacją i kontrolne wagi listowe do biura. Legalizowane wagi paczkowe oraz kontrolne wagi do ważenia paczek przed wysyłką. Kontrola listów i paczek przed wysyłką jest bardzo ważna, ponieważ ułatwia rozliczanie się z firmą kurierską lub pocztą. Legalizowane wagi pocztowe można stosować do rozliczeń handlowych także w urzędach pocztowych.

Wybrane filtry:
zastosowanie:
waga pocztowa
OHAUS nowość nowość OHAUS C31 Courier 3000 - waga magazynowa do kontroli paczek

OHAUS C31 Courier 3000 - waga magazynowa do kontroli paczek

OHAUS Courier 3000 to profesjonalna waga magazynowa i do pakowania, która spełni wszelkie wymagania Twojego przedsiębiorstwa. Ta uniwersalna waga jest idealnym narzędziem do skutecznego zarządzania zapasami oraz dokładnego ważenia produktów przeznaczonych do wysyłki.

...
OHAUS nowość nowość OHAUS C71 Courier 7000 - waga do paczek

OHAUS C71 Courier 7000 - waga do paczek

Waga kurierska OHAUS Courier 7000 C71 to zaawansowane urządzenie znane ze swojej niezawodności i precyzji. Jest idealna do zastosowań przemysłowych i logistycznych, gdzie dokładność pomiarów jest kluczowa. Model ten wyróżnia się również kompaktową konstrukcją, umożliwiającą łatwe przechowywanie i transport. Dodatkowo wyposażona jest w zaawansowane funkcje, takie jak możliwość komunikacji z komputerem, co ułatwia zarządzanie danymi i procesami logistycznymi. Opcjonalny przenośnik rolkowy. 

...
OHAUS nowość nowość OHAUS C52 Courier 5000 - waga magazynowa niskoprofilowa

OHAUS C52 Courier 5000 - waga magazynowa niskoprofilowa

Waga C52 Courier 5000 OHAUS jest wszechstronnym narzędziem, które sprawdzi się w wielu dziedzinach, spełniając najwyższe standardy niezawodności i wydajności. Dlatego też jest częstym wyborem zarówno dla profesjonalistów pracujących w działach kontroli jakości, na produkcji, jak i w magazynie, którzy cenią sobie powtarzalność pomiarów i jakość wagi.

...
OHAUS Tania waga stołowa / do paczek Catapult C11P bez legalizacji OHAUS

OHAUS C11P Catapult 1000 - tania waga do paczek na baterie, bez legalizacji

Tania waga do kontroli paczek serii CATAPULT 1000. Czytelny wyświetlacz LCD. Zasilanie sieciowo - bateryjne. Brak legalizacji.
...
OHAUS Waga na baterie CR Compass OHAUS

OHAUS CR Compass - waga na baterie, waga techniczna edukacyjna

Waga na baterie serii Compass CR. Krótki czas stabilizacji pomiaru ok. 2 sek. Szalka z tworzywa Opcjonalnie walizka transportowa oraz naczynie / miska wagowa
...
OHAUS Waga stołowa / do paczek SD

OHAUS SD - waga do paczek magazynowa na baterie bez legalizacji

Tania waga elektroniczna serii SD firmy OHAUS. Konstrukcja lakierowana. Miernik wagowy na kablu. Zasilanie sieciowo - bateryjne. Brak legalizacji.
...
KERN Waga do ważenia listów waga listowa EMS 6kg KERN

KERN EMS - waga elektroniczna do ważenia listów

Kontrolna waga elektroniczna EMS do ważenia listów i małych paczek - KERN. Czytelny wyświetlacz LCD. Brak legalizacji.
...
AXIS waga pocztowa do listów z legalizacja BD 2P AXIS

AXIS BD 2P - waga pocztowa do listów

Waga listowa serii BD firmy AXIS z dodatkowym wyświetlaczem. Waga BD2P posiada złącze RS232 oraz współpracuje z oprogramowaniem POCZTA. Opcjonalnie legalizacja.
...
AXIS AXIS BD 30P - waga pocztowa do paczek

AXIS BD 30P - waga pocztowa do paczek

Waga pocztowa do paczek BA firmy AXIS z dodatkowym wyświetlaczem. Duża nierdzewna szlaka 400 x 400mm. Waga BA30P posiada złącze RS232 oraz współpracuje z oprogramowaniem POCZTA. Opcjonalnie legalizacja.
...
CAS   Waga przenośna do paczek PB CAS z legalizacją

CAS PB - waga przenośna do paczek z legalizacją

Przenośna waga z akumulatorem do ważenia paczek PB firmy CAS Konstrukcja stal lakierowana. Czytelny wyświetlacz LCD. Złącze RS232. Obudowa miernika wagowego tworzywa. Szalka ze stali nierdzewnej. Legalizacja w cenie wagi.
...
OHAUS nowość nowość OHAUS C12P Courier 1000 - tania waga do paczek na baterie, bez legalizacji

OHAUS C12P Courier 1000 - tania waga do paczek na baterie, bez legalizacji

Waga do paczek Courier 1000 do podstawowej kontroli masy. Czytelny wyświetlacz LCD. Zasilanie sieciowo - bateryjne. Brak legalizacji.
...

Wagi pocztowe do ważenia listów i paczek z legalizacją

Dzięki naszemu sklepowi internetowemu moga.pl mają Państwo możliwość zakupu produktów zwanych wagi pocztowe, wagi do listów lub wagi listowe. Znajdują się wśród nich wagi pocztowe OHAUS, wagi pocztowe KERN i wagi pocztowe AXIS. Wagi pocztowe to także często wagi do paczek. Możecie Państwo kupić u nas wagi pocztowe z legalizacją lub wagi pocztowe bez legalizacji. W zakres naszych usług obejmujących każdą z wag pocztowych wchodzi też naprawa wag pocztowych oraz serwis wag pocztowych. Dodatkowo każda nasza waga pocztowa ma gwarancję. Sklep internetowy moga.pl prowadzi sprzedaż wysyłkową wag elektronicznych zawsze używając przy tym sprawdzonych firm kurierskich.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usługi zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce
+