OHAUS D25P Defender 2500 waga magazynowa z legalizacją
Parametry techniczne
| model: | i-D25P30B2R1-M |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| akumulator wewnętrzny: | nie |
| zasilanie bateryjne: | tak |
| czas pracy na zasil. bat.: | do 70 h |
| czas stabilizacji: | ~1 sek. |
| dopuszczalne przeciążenie: | do 150% |
| działka elementarna d: | 10 g |
| działka legalizacyjna e: | 10 g |
| interfejs: | RS 232, USB |
| jednostki miary: | g, kg |
| konstrukcja: | stal lakierowana |
| legalizacja: | tak |
| masa własna: | 7kg |
| max zakres pomiarowy: | 30 kg |
| mody pracy: | liczenie sztuk, sumowanie, ważenie, ważenie dynamiczne (zwierząt) |
| obudowa: | tworzywo ABS |
| producent: | OHAUS |
| rozmiar szalki: | 300x350 mm |
| słupek do wagi: | tak |
| temperatura pracy: | -10°C do +40°C |
| wyświetlacz: | LCD z podświetleniem |
| zasilacz sieciowy: | zasilacz zew. |
| złącze EasyConnect: | nie |
| zastosowanie: | waga magazynowa |
Waga magazynowa i-D25P firmy OHAUS
Waga platformowa magazynowa Defender 2500 została zaprojektowana, aby spełnić potrzeby różnorodnych zastosowań, zapewniając niezawodność, trwałość i funkcjonalność, nie rezygnując przy tym z przystępnej ceny.
Te wagi elektroniczne doskonale sprawdzą się różnych obszarach działalności firmy: w biurach, na zapleczu sklepów, w gastronomii oraz centrach dystrybucyjnych.
Modele posiadające zakres pomiarowy do 30 kg i do 60 kg Wyposażone są w nierdzewną szalkę o wymiarze: 300 x 350 mm.
Prosta i intuicyjna obsługa
Niewątpliwą zaletą wag magazynowych Defender 2500 jest nieskomplikowane menu wagi. Zmiana ustawień wagi czy wybór odpowiedniego modu pracy nie wymaga wnikliwego studiowania instrukcji obsługi. Do wyboru mamy:
- liczenia sztuk detali jednorodnych metodą wagową
- sumowania
- ważenia dynamicznego (zwierząt) ważenie "ruchomych" próbek
- zatrzaśnięcia wyniku na wyświetlaczu
Najbardziej popularne modele posiadają szalkę o wymiarach 400 x 500 mm i zakres pomiarowy: 60 kg lub 150 kg
Waga platformowa z dużą szalką
Największa dostępna szalka posiada wymiary: 500 x 600 mm i maksymalny zakres pomiarowy 150 kg lub 300 kg.
Wszystkie modele wagi magazynowej Defender 2500 wyposażone są w słupek. Istnieje możliwość regulacji kąta pochylenia wyświetlacza.
Dostępne opcje zasilania wagi
Waga Defender 2500 w zestawie posiada zasilacz sieciowy, który posiada końcówkę USB C. Podłączenie wagi do komputera za pośrednictwem złącza USB gwarantuje zasilanie oraz komunikację.
Dodatkowo istnieje możliwość zasilania wagi bateriami typu AA - czas pracy na bateriach wynosi do 70 godzin ciągłej pracy (brak bateri w zestawie).
Dostępne złącze RS232 służy do podłączenia drukarki paragonowej na papier ciągły z wydrukiem igłowym SF40A lub wydrukiem termicznym.
Mamy przyjemność poinformować, że jesteśmy oficjalnym, autoryzowanym dystrybutorem wszystkich produktów marki Ohaus – jednego ze światowych liderów w produkcji elektronicznych wag. Producent przyznał nam również zaszczytne miano partnera VIP.
Doceniamy zaufanie, jakim zostaliśmy obdarzeni, dlatego w moga.pl od lat dokładamy wszelkich starań, aby zagwarantować najlepsze warunki sprzedażowe i posprzedażowe oraz najwyższe standardy obsługi. Stałe grono usatysfakcjonowanych i regularnie powracających klientów potwierdza nasz profesjonalizm, a także bezkonkurencyjną jakość wszystkich oferowanych produktów. W codziennej pracy pomagamy i doradzamy w wyborze odpowiednich do potrzeb, przeznaczenia i zakresu zastosowania urządzeń pomiarowych.
Nasi specjaliści czuwają również nad tym, aby każda waga niezależnie od wieku służyła użytkownikom w nienaruszonym stanie oraz z niezmienną precyzją.
Wszystkie wagi Ohaus dostępne w sklepie moga.pl są objęte pełną, 24-miesięczną gwarancją producenta. Nasz asortyment tworzą wyłącznie produkty renomowanych marek, które dostarczają specjalistyczne rozwiązania nie tylko na rynek polski, ale i zagraniczny. Najwyższa jakość, niezawodność, innowacyjność to cechy znamienne dla każdego urządzenia pomiarowego z naszej oferty.
W ramach świadczonych usług prowadzimy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Dbamy o to, aby każda waga Ohaus przez cały okres użytkowania dostarczała precyzyjnych i powtarzalnych wskazań niezależnie od obszaru zastosowania.
Pliki do pobrania
Artykuły
Jak konserwować wagę przemysłową? Praktyczny poradnik krok po kroku
2025-09-24 14:00:30 OPUBLIKOWANY W PoradnikiKompletny przewodnik konserwacji wag przemysłowych: od czyszczenia po wzorcowanie i serwis techniczny
Waga magazynowa Ohaus Defender 2500
2024-09-12 14:02:07 OPUBLIKOWANY W NewsOhaus Defender 2500 to waga magazynowa, która znacząco usprawnia codzienne operacje. Przeznaczona dla firm poszukujących trwałego, wielofunkcyjnego i legalizowanego sprzętu wagowego, zapewnia dokładność i komfort użytkowania. Dlaczego warto postawić na ten model? Oto jego zalety:
| Kod produktu | Model | max zakres pomiarowy | działka elementarna d | rozmiar szalki | legalizacja | akumulator wewnętrzny | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30848747 | i-D25P30B2R1-M | 30 kg | 10 g | 300x350 mm | tak | nie | 24h | 1 902,81 zł |
| 30848798 | i-D25P60B2R1-M | 60 kg | 20 g | 300x350 mm | tak | nie | 7 - 10 dni | 1 902,81 zł |
| 30848799 | i-D25P60B2L2-M | 60 kg | 20 g | 400x500 mm | tak | nie | 24h | 2 283,37 zł |
| 30848800 | i-D25P150B2L2-M | 150 kg | 50 g | 400x500 mm | tak | nie | 3 - 4 tygodnie | 2 283,37 zł |
| 30848801 | i-D25P150B2X2-M | 150 kg | 50 g | 500x600 mm | tak | nie | 7 - 10 dni | 2 697,51 zł |
| 30848802 | i-D25P300B2X2-M | 300 kg | 100 g | 500x600 mm | tak | nie | 24h | 2 697,51 zł |