OHAUS SF40A - drukarka igłowa do wag z datą i zegarem - 30064202
Parametry techniczne
| model: | SF40A |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| producent: | OHAUS |
| interfejs: | RS 232 |
| wyposażenie: | zasilacz zewnętrzny, taśma barwiąca, rolka papieru, uchwyt papieru |
| zasilacz sieciowy: | zasilacz zew. |
| oprogramowanie: | do obsługi drukarki |
| temperatura pracy: | 0°C do +40°C |
| masa własna: | 0,7kg |
| wymiary (szer. x dług. x wys.): | 140 x 205 x 75mm |
Drukarka igłowa SF 40A z datą, zegarem i statystyką
Drukarka igłowa firmy OHAUS to praktyczne uzupełnienie wag laboratoryjnych i przemysłowych, wszędzie tam, gdzie wymagane jest automatyczne dokumentowanie wyników.
Model SF40A współpracuje z większością wag OHAUS wyposażonych w port RS232. Konfiguracja komunikacji odbywa się z poziomu drukarki, a ustawienia są jasne i szybkie do dostosowania do konkretnego modelu wagi.
Taśma barwiąca łatwa w wymianie.
Konstrukcja i parametry użytkowe drukarki SF40A
Obudowa została zaprojektowana z myślą o codziennym użytkowaniu – kompaktowa, stabilna, odporna na typowe zakłócenia.
Mechanizm drukujący jest znany z długiej żywotności, a rola papieru ma standardowy format, dzięki czemu wymiana nie sprawia problemów.
SF40A to rozsądne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie potrzebna jest dokumentacja ważenia w formie papierowej, zgodna z praktyką magazynową, produkcyjną lub laboratoryjną.
Zastosowanie i funkcje drukarki SF40A
Drukarka igłowa posiada funkcje Sumowanie i Statystyki. Urządzenie rejestruje do 999 pomiarów.
W trybie statystycznym drukarka podaje m.in. liczbę próbek, średnią, odchylenie standardowe, wartości min/max oraz sumę całkowitą.